#elulineblogi

Klatš&Kõmu: Carmen Kass müüb maja

Klatš&Kõmu on marimelli lehe eraldi rubriik, kus kirjutame huvipakkuvatest staariuudistest, mida me ei otsi, aga mis meieni mingil moel jõuavad. Kuna me kuskil otseselt ei tööta, siis ei ole mõtet neid ka vaka all hoida. Jagame hea meelega teiega.

Tippmodell Carmen Kass, kes aastate eest oma emale Kaberneeme luksusliku maja soetas, on selle praeguseks hoopistükkis müüki paisanud.

Neljatoaline ligi 200 ruutmeetrine maja, mis on valminud vaid kuus aastat tagasi, ootab uut omanikku. Lisaks majale saab kaasa ligi 3000 ruutmeetrit kaunist hoovi, kust leiab nii dekoratiivtaimi kui kirsi,-ploomi,- ja õunapuid. Kukrut tuleb ostjal kergitada ligi poole miljoni euro võrra.

Teadaolevalt on kahekordne maja korralik ja valgusküllane, majal on kelder, saun ja mitu terrassi. Akendest avaneb idülliline vaade merele. Kusjuures merevaadet saab nautida ka saunast.

Maja on premeeritud aukirjaga “Kaunim Eesti kodu”.

Tänaseks pole Carmenilt õnnestunud kommentaari majamüügi kohta saada.

Fotod: Meelis Tomson

2S8A1040 2S8A1041 2S8A1042 2S8A1061 2S8A1110 2S8A1111

Muuseas, Kassi naabrimehed, Peeter Rebane ja Märt Agu, kes kahe aasta eest lahku läksid, on tänaseks oma maja maha müünud. Miks kõik kuulsad ja kummalised armsast kalurikülast minema jooksevad? Üks kuulus naaber, Anders Tsahkna, elab veel seal.

One thought on “Klatš&Kõmu: Carmen Kass müüb maja

Comments are closed.