SNKT #3: palun saatke Marju koju!

Täna mõtlesin küll mitte blogida näosaatest, aga vaatama hakates kommenteerisin Meelisel juba kõrvad sitavett jooksma, niiet, peab blogima!

Kristel oli omas elemendis mehena. Mõnus Travolta segune Miša :)

Luisa… Hm, no mulle meeldis, et ta julgelt oma peffi hööritas, olles peaaegu presidendiproua, aga hääl jäi nagu nõrgaks. Arvestades, et Kylie “ei laula” nagu Luisa ise ütles, siis poole peal sai võhm otsa. Nats raske number nagu. Aga muidu ma olen positiivselt üllatunud Luisas!

Palun saatke see Marju koju! Kas väljahääletada ei saa? Laval oleks nagu munadeta Janno Reim! Välimise sarnasuse maksimumpunktid meigiosakonnale!

Liisi Iiris on mõnusalt lapsemeelne. Pluss näib, et sel aastal on raha raatsitud rohkem settide peale raisata :) juba mitmes kord, täheldame Meelisega mõlemad, et terve loo ülesehitus on hästi tehtud :)

Lauri-Rammstein super ju! No pole parata, et ta mu vana lemmik ja ikka on hea! Väga hea kaameraga töötamine, grimmeerijatele taaskord tervitused ja kogu set väga hea. Meelis: “Ma polegi teda varem sellisena näinud, ülikõva, võta praegu Uno (“Kartulid ja apelsinid”) ja see, sitaks hea ikka!”

Ma ei saa aru, kas Uku Beyonce oli hea või halb… Mul oli silmi ainult ta jalgade jaoks! Ilusad kingad olid! Ja siledad sääred! Ja postiivne oli see, et Uku polegi musklis vaid ülevalt lintnuudlitest jalgadega, vaid jalad olid ka ilusti lihases :)

See “Tsirkuse” lugu iseenesest on üks mu lemmikuid, see on nii särtsakas ja käimatõmbav, et ma ei saa aru, kuidas seda originaalis nii tuimalt esitada saab. Mart 12 points! Väga hea! Naljakas, nagu paroodia olema peab!

Ma seda igihaljast daami ei tea, keda Jan etendab, aga mulle meeldib :) Naljakas on :)

Avaldan loo, enne kui punktide andmiseks läheb ja keegi endale jälle halastusvõidu annab nagu eelmisel korral Marju!

6 thoughts on “SNKT #3: palun saatke Marju koju!

 1. Marju on nagu “Oodake, ma vahetan riided ära, et siis jälle enda häälega laulda.”
  Mart on niii hea, Liis oli ka esimene pool Iiris, siis mingi aeg oli täielik Liis ja siis jälle Iiris. Muidu jäin seekord enamasti rahule. :)

 2. Ma tulin ekstra su blogi lugema, lootes et oled tänasest saatest juba kirjutanud. Ma lihtsalt pidin oma pahameelt väljendama. Kuskil Delfis ma ei viitsi kommenteerida ja siin sobib hea paik olema.
  Pean tunnistama, et kuna tänased esitatavad tundus juba eos igavad siis ma eriti ei viitsinud jälgida. Vaadates tuleva nädala esitatavad jääb vist ka see saade vaatamata. Ma lihtsalt ei saa aru, miks on vaja selliseid järele teha, keda pool vaatajaskonnast ei tea? Või siis teame, aga ainult esimesed 30 sekundit on huvitav vaadata. Näiteks tänane Mardi esitlus- geniaalne. Ma olen kõige positiivsemalt üllatunud just temas. Aga kui põnev on vaadata 3 minutit seisvat meest? Vaadates tuleva nädala esitatavaid siis ei tule ka midagi lahedat. Marju Läniku Lady Gaga…pannes Võigemasti Lady Gaga kõrvale võib see väga piinlik. Kuulates “Pokerface” laulu “Karikakar” häälega..:D Ja siis veel hunnik seisvaid lauljaid. (Lauri Rihannat ootan!!!)

  Ma olen Uku lauluvalikus pettunud. Ta ju ei laulnudki ja ega ei tantsinud ka eriti. MIKSS ta ei võtnud Singe Ladiest? Uku on ju niii tubli, miks ta tegi nii turvalise valiku?
  Luisa…mis juhtus? Kuna laul oli mulle tuttav siis laulsin kõvasti kaasa, isegi mina oleks paremini hakkama saanud. Ta ei osanud kuidagi oma häält sättida. Ta ei laulnud ka oma häälega vaid ma ei teagi, väga imelik igatahes.
  Kristel- tegemist on nii hea häälega laulja/näitlejaga. Travolta peaks olema tema jaoks ideaalne kehastus. Paraku oli see jällegi imelik.
  Liis- Iris oli kuidagi lihtne tema jaoks. Ja see tuli tal välja. Palju õnne sünnipäevaks ja kingis said saatevõidu!
  Marju- PALUN MINE KOJU. See ilmselge pettumus tema näos kui ta sai madalaid punkte (mis olid isegi liiga kõrged sellise porgandihääle eest).
  Jan-laulu ei teadnud. esitajat ei teadnud (ei tea kas mul peaks piinlik olema selle pärast?). James Bondi filme ei ole vaadanud. Aga KURADIMA ilus naine oleks Jan. Poleks elusees uskunud. Ma laulu ausaltöeldes ei kuulnudki, aga mulle meeldib Jani positiivsus.
  Mart- kindlasti selle aasta suurim üllataja. Ta on ju üsna uus nägu üleüldises kultuurimaastikus. Ma mäletan teda Getter Jaani seriaalist. Aga seal ta mulle ei meeldinud. Seega kui nägin et ta see aasta osa võtab siis olin väga pettunud. Nüüd aga söön oma sõnu. Väga pühendunud.
  Lauri- teine inimene, kelle puhul pean oma sõnu sööma. Ma pole kunagi ta suur fänn olnud. Kartulites ja Apelsinides tahaks iga kord kanalit vahetada, kui tema osa tuleb. Aga pärast näosaadet ja Ooperifantoomi on mu arvamus muutunud 180 kraadi. Kuidas see inimene suudab kõike??? Nagu ma aru saan siis need filmimised jooksevad üsna kokku Kartulite ja Apelsinidega (nüüd vist on see lõpetanud, kuid esimese näosaate salvestamise ajaga ju oli samal ajal) LISAKS Ooperifantoomi proovid Tartus + etendused nüüd. Ma ei tea, kindlasti on tal veel 100 projekti käsil ja lõpetab ehk ka Cum Laudena kuskil ülikoolis. Uskumatu. Lihtsalt hämmastav.

  1. Mul on Meelisest kui Lady Gaga suurest fännist nii kahju. Ma loodan, et ta järgmisel pühapäeval kõrvaverejooksu ei sure vms, kui Marju laulma hakkab. Lugesin talle su kommentaari ette ja ta teatas, et ega see Võigemast ka teab mis parim polnud :) Niisiis võib oodata megakriitilist Meelist! Aga samas, Marju eelmine nädal Conchitaga üllatas täiega! Äkki tal käib üle nädala :D loll võib ju end lohutada (mina siis)

 3. Marjut ei saa keegi ju viimaseks hääletada, kohe kui vähe halvema punkti saab on solvunud nägu ees ja et talle on nüüd liiga tehtud. öööhhh! Kristelil temast raudselt paremaid esitusi olnud, miks ta siis viimane on punktide poolest:(

 4. Ooohhhh ma nii lootsin, et sa midagi Marju kohta ütled. Ma tunnen ennast muidu nagu lollakas, sest iga kord kui ma teda saates kuulen, siis on selline tunne, et pigem pussitaks end kõrva ja tunne oleks parem (Eriti Marju HU) AGA siis on kohtunike aeg midagi öelda ja nad ei ütle MITTE MIDAGI. Ma pole kunagi olnud HU fänn, aga kuna seda laulu lasti vahepeal lihtsalt lakkamatult, siis paratamatult kõrv tunneb ära, aga Marju oli KOHUTAV. Eelmise saate Wurst oli nagu oli, parem kui muidu, aga endiselt halvem kui teised, võidu andis haletsus ja hea grimm. Ja eile… sama lugu, mis HU’ga. Ta lihtsalt rikub kõik ära.

 5. Ksujuures kui ma muidu ei armasta Marju Länikut üldse, siis selles saate ma peaaegu kannatan ta ära. Erinevalt Luisast. Täna nägi ta muidugi vähemalt sada tuhat korda kaunim välja kui tavaelus, kohe kena naiselik oli, aga laulda, parodeerida ja suhelda ei oska ta kohe grammivõrdki.

Comments are closed.