Blogi kokkuvõte 2014

Kui me augustis blogi avasime, siis arvasime, et kui me saame poole aastaga endale 20 000 klikki kokku, läheb hästi. Me oleme ju tegelikult mitte keegid. Lihtsalt üks paar, kes saab lapse. Sadade teiste paaride seas. Ometi on blogi osutunud nelja kuuga vägagi populaarseks ning teisel kuul seadsime endale uue eesmärgi – saada aasta lõpuks kokku 500 000 klikki, arvasin tookord, et napilt jõuame selleni, kuid seegi number täitus juba kolmandal kuul. Neljanda kuu sünnipäeva saime tähistada 600 000 klikiga.

Tänase seisuga on meie 141 päeva avatud blogis käidud 710 789 korda, ma olen teinud 235 postitust ja siia on ühtekokku jäetud 2642 kommentaari. Aitäh teile, sõbrad :)

Aga veelgi põnevam on see, kuidas siia jõutud on. Eks paljud tulevad meie pärast, meid otsima, guugeldavad mingit beebi- või raseduseteemat, aga… mis on siis põnevaimad otsisõnad? Millised on skandaalseimad lood blogis? Mis rahvast tegelikult huvitab?

Kui me räägime otsisõnadest, siis kõige põnevamad leiud on teie ees:

IMG_1195.JPGrasedana solaariumisse – no ühed ütlevad, et ei tohi, teised ütlevad, et miks mitte. Ma räägin ämmaemandatest, mitte perekooli kägudest. See on sama nagu saunaga, osad ütlevad, et pole hea sauna minna, teised jälle soovitavad. Solaariumiga ei tasu ilmselgelt ka mitterasedal üle pingutada. Ja paar korda aastas keha seal turgutada – ma ei näe selles midagi halba. Käisin seal suvel, kui meil sadas vihma ja õues oli 10kraadi sooja – suvi my ass! mu keha ja vaim vajasid päikest, kuna puhkuse ajal istusin haiguslehel, siis polnud ka mingit muud päikselist kohta võtta kui solaarium :)

vanemahüvitise pettus – pigem ma nimetaks seda skeemitamiseks või oma õiguste teadmiseks ehk millised on sinu võimalused saada võimalikult palju vanemahüvitist, millised on sinu õigused puhkusele, tööajale, töökoormusele jne. Kirjutasin sellest rahandusest siin – kõik rahast – dekreedirahadest lapsetoetuseni!

kook purgis – novat, ma ei tea, kuidas selline otsitulemus minu blogisse toob – aga kooke purgis võiks teha küll. Ma viimati tegin salateid purgis ehk jõulusöögid pildis.

kuidas raseerida kui on suur kõht ees – kui sa oled lihtsalt paks, siis saad pekid koomale tõmmata ja raseerimine pole mingi probleem. Kui sa oled rase, siis sa seda kõhtu ikka naljalt koos tite ja liitrite looteveega eest ära ei liiguta ja see ongi üsna pimesi tegevus. Paraku. Blogisin tõesti teemal – rasedus ja raseerimine.

IMG_3623.JPGkuusk ajab okkaid – loogiline, et ajab, sellepärast meie juba seitsmendat aastat nulu valimegi. Kusjuures sel aastal täheldasin (tegime täpselt nii nagu peab – saagisime nulul kohe alt otsa maha, panime jala sisse, ohtralt juua, lasime tal taheneda ja üle öö seista ja enda tempos paika vajuda (mitte ei koormanud kohe tulede ja ehetega kohe üle) ja nädal aega hiljem oli puu all ÜKS OKAS! Üks! Seda pole isegi meil varem juhtunud, et üks nulg nii hästi okkaid hoiaks! Seega, parim valik nulu soetamiseks on joulukuused.ee (jätke järgmiseks aastaks meelde!) ja meie nulgudest läbi aastate saab lugeda siit – millal teie kuuse tuppa toote?

kes on suitsetanud raseduse ajal – mina! Ma ei ole selle üle mingi megauhke, aga ma ei mõista ka neid naisi hukka, kes suitsetavad. Ma tean, kui raske on maha jätta, ma tean kui süüdi sa ennast tunned, kui sul ei käi seda klikki, „olen rase, ma ei tohi“. Mind aitas selles hädas Allen Carri meetod, mis toimis tõhusalt ja vaid kuue tunniga olin suitsust vaba. Kirjutasin sellest lähemalt siin – rasedus ja suitsetamine! Tänaseks:

millal avatakse peetrimõisa villaSPA Hotell Peetrimõisa Villa on nii jumalik koht, et see on ALATI avatud :) Sellest, kuidas me seal maailma kõige paremat sauna nautisime, saab lugeda siit – KIIDAN & LAIDAN: 12 punkti SPA hotell Peetrimõisa villa Viljandile!

hiina lapse saamis tabel – ma saan aru küll, et siin on mõeldud seda tabelit, mis ennustab lapse sugu, aga kõlab nagu „kuidas saada hiina laps“ :D Tabeli leiab muidu siit! + veel 125 erinevat „tarkust“, kuidas sugu kindlaks teha ehk vanarahvas ennustab: poiss või tüdruk

mul pole mingit eesmärki ega unistust – kurb!

mida räägitakse maovähendus konsultatsioonil – eks seal küsitakse su kaalu ja pikkust ja kehamassiindeksit ja miks sa seda operatsiooni soovid ja kas sa oled ikka kindel, et sa seda soovid… Ma ise kirjutasin avameelselt maovähendusoperatsioonist ja kaaluteemadel ehk kas ma olin juba väiksena paks?

mees raseduse ajal – öeldakse, et võtab koos naisega juurde :) Üldjuhul normaalne mees ootab lapse sündi nagu ka naine ja on ärevil uue ilmakodaniku üle. Muuseas, milline oli teie mees raseduse ajal?

1 suits imetamise ajal – ma olen õnneks suitsust vaba, aga öeldakse, et kui sa ei suuda suitsetamisest loobuda, siis tee oma üks suits vahetult pärast imetamist, sest siis jõuab nikotiin kehast võimalikult palju järgmiseks imetuskorraks väljuda.

armastus esimesest silmapilgust 2014 – ma tean kuhu postitusse see peaks viima – siia – armastus esimesest silmapilgust ehk vanker valitud!

Britt ja Mallukas – ma tõesti hoian nende blogidel silma peal, aga ma ei tagi neid üldjuhul oma blogipostitustes nagu üks teatud emme, kes Mallukat pidevalt rändom postituste tag’idesse topib, et feimi saada :D

Tallink brunch – olen käinud ja mekkinud. Lugeda saab siit – Brunch @ Tallink Hotel City restoranis City. Meile meeldis.

kus ja missugune on minu kodu – ma ausalt ei tea, kus sa elad :) Milline on sinu unistuste kodu? Tahate teada, milline on minu oma? Mul pole vahet, kas ta on kahekordne või kolmekordne või üks suur ala ühel korrusel, oluline on see, et seal oleks köök, mis oleks vähemalt 50 ruutu, kus oleks piisavalt ruumi, et kokata, saareke ja ahjud mu rinna kõrgusel, mitte kuskil madalal maas. Ja kapid ei oleks lae all, kust ma midagi võtta ei ulata. Ideaalis ma disainiks kogu oma köögi ise, aga äämisel juhul käib ka mingi olemasolev variant, aga kõige olulisem kodu valikul on alati köök!

Kui me räägime nüüd aga kõige põnevamatest ja huvipakkuvamatest lugudest, ei saa me üle ega ümber Triinust ja Argost, kes tõid meie blogile palju tähelepanu. Seda, kas ja kui eetiline minust neist kirjutada oli, on teise korra teema. Seda ma täna lahata ei viitsi. Kes süveneda viitsivad, need teavad isegi.

Kõige loetumad lood (uuesti lugemiseks kliki pealkirjal) rubriigis klatš & kõmu:

marisuusna

1. EKSMEHED PALJASTAVAD ehk milline naine on tegelikult Triin Tulev
2. TEOORIA: Jarmo Ader ei julgenud isale öelda, et sai puurivõitluses peksa?
3. VING & HALA ehk Kanal2 sai 21 ehk glamuuripeost on saanud pubisimman
4. Modellisaatest: täielik petukaup
5. Aderi poeg oli hoopis narkoosi all, pere arvas, et koomas?
6. Klatš&Kõmu: Carmen Kass müüb maja

Kõige loetumad lood (uuesti lugemiseks kliki pealkirjal) rubriigis beebiblogi:

EJ (1)

1. Armastus esimesest silmapilgust ehk vanker valitud
2. Kõik rahast – dekreedirahadest lapsetoetusteni
3. Beebinurga seinamaaling – ideest teostuseni
4. Vanarahvas ennustab: poiss või tüdruk
5. Rasedus ja raseerimine
6. Rasedus ja suitsetamine

Kõige loetumad lood (uuesti lugemiseks kliki pealkirjal) rubriigis elustiiliblogi (õigem oleks öelda rubriigist “inimesed on ikka nii uudishimulikud”, aga ma ei pane pahaks):

trash (12)

1. kuhu kulub raha ehk nimekiri minu ostetud asjadest – rahateema pakub ikka pinget rahvale
2. avameelselt maovähendusoperatsioonist
3. soovitame soojalt :) ehk kohad, kust olen leidnud häid asju, põnevaid pakkumisi, mida julgen soovitada!
4. PIILUME KAADRI TAHA ehk Mis juhtus meie „pulmas“ tegelikult – inimesed on ikka niiii uudishimulikud :)
5. wishlist ehk millised on mu soovid, mis on olemas ja mida vaja veel soetada. Hea ülevaade ka tulevastele emmedele, kust saab infot erinevate toodete ja kohtade kohta.

Millised teemad teile kõige enam meeldivad? Elulised jutud? Skandaalihõngulised lood? Beebiblogi? Hoopis retseptid? Kuidas teie meie blogi avastasite? Kuidas siia esmakordselt sattusite? Miks lugema jäite? Mis meeldib? Mis ei meeldi?

6 thoughts on “Blogi kokkuvõte 2014

 1. Mina leidsin su blogi läbi Malluka blogi ja Malluka blogi hakkasin jälgima alles sellel kevadel. Mulle meeldis, kuidas ta risti ette ei löönd ja kirjutas seda mis pähe tuli. Ja kui tal parasjagu midagi uut kirjutatud ei olnud siis hakkasin otsima, et kas kuskil veel mõni huvitavaid blogi on. Sattusin sinu blogisse suht alguses ja kohe meeldis!
  Olen elanud 8 aastat juba Soomes ja Eesti klatsilehtedest suurt midagi ei tea. Seega su blogi hakkasin ka lugema ilma igasuguste eelarvamusteta ja põhjateadmisteta. Ja võin julgelt öelda, et mulle meeldib :)
  Mulle meeldivad nii beebi jutud, kui klatsirubriik. Lihtsalt kui konkreetne teema mulle huvi ei paku siis ma seda ei loe. Näiteks Triinu ekspeikade lugu jäi mul lugemata, sest kohe ei viitsind ja pärast enam ei saand lugeda.
  Mulle meeldivad retseptid ja valmisroogade pildid. Mulle meeldib, et Meelisel on vahel oma jutukesed olnud. Mulle meeldis, kuidas sa oma maovähendusopist kirjutasid. Mulle meeldib, et te Meelisega julgete olla ja elada nii nagu teile meeldib. Ja mulle meeldib lugeda, kuidas te sellest kõigest kirjutate. :)
  Soovin teile ilusat vana lõppu ja hästi edukat uut aastat!

 2. Loen seda blogi vist üsna algusajast saati. Ilmselt sattusin siia Perekooli kaudu, seal ikka jagatkse vahel blogide linke :D Ütlen ausalt, et minu, kui eluvõõra inimese jaoks olite tundmatud näod. Meelis tundus veidi tuttav, nüüd tean kust :D

  Noh, nüüd ma siis käin ja loen. Ma ei oskagi nii õelda, millised teemad rohkem huvi pakuvad, igast vallast leian miskit. Pildid on alati ilusad ja pole ju imestada eks :)
  Nüüd ootan pikisilmi beebi sündi :)

 3. Mina leidsin rasedusblogi googeldades. Muidugi ka malluka oma,mis alguses oli huvitav-need rasedusega seotud postitused aga nüüd on see muutunud minu arvates ikka täiesti mötetuks blogiks,kus ta teeb lihtsalt toodetele reklaami jne.
  Raseda jaoks on huvitav lugeda teiste kogemusi,nagu ntx sinu blogist seda saab ja Lipsukese,kes on jäänud oma liistude juurde ja nende blogi ei viska sadat erinevat bännerit ette-isegi mitte ühtegi.

  Jätka samas vaimus ja head aastavahetust teile :)

 4. Seda enam ei mäletagi, kuidas blogini jõudsin, aga meeldima hakkas kohe. See nüüd mul igaõhtune mõnus rituaal, et voodis enne magama jäämist käin ja vaatan, mida huvitavat kirjutanud oled :). Kõik teemad on huvitavad (eriti beebiteemad muidugi, sest ka meie perre on peagi jälle ühte titat oodata). Klatšilood vbl huvitavad mind veidi vähem, kuigi mis seal salata – loen ka need alati läbi. Veel olen Su blogist saanud palju vihjeid, kust mingeid ägedaid/huvitavaid asju osta/tellida. Meelise mõtteid on samuti huvitav lugeda. Ja pildid on Su blogis alati ilusad. Nii et palun lase samas stiilis edasi ja head vana aasta lõppu teile!

Comments are closed.