#elulineblogi

Köharalli vol 2 + muud jutud

No eile jäi siis Hedon lasteaiast koju, sest hommikul oli palavik. Suures köhatuhinas, et läheb hullemaks, tellisin ma ühe inhalaatori (KIWI, mingi väike ja kaasaskantav, hääletu ja väidetavalt klientide lemmik, eks ma testin, annan teada, sellega peaks saama auru teha ka siis kui laps magab) mida sõbranna soovitas, tegime eile vannitoast aurusauna, sinepivanni varvastele, määrisime sidrunheina vahuga, sõime küüslauku ja panime selle ööseks voodiäärele ka…

Öösel null köha. No nagu ikka. Kui valmistud hullemaks, pole midagi. Ärgates muidugi köhatas kohe järgi, seega jätame ta täna ka veel koju, kuigi muidu on härra täiesti terve olekuga. See palavik oli mingi täiesti hetkeline nali, sest see kadus sama kiirelt kui tuli.

Nagu eilegi, jääb koju Meelis, mina lähen tööle. Ei, ei, ma ei käi kuskil päevatööl, lihtsalt üks projekt ajab hetkel kodust välja. Eile said nad vist ilusti hakkama (kui instagrami uskuda), pildistasid mandariine (ma sain aru, et Vitamiinikuller saatis meile kasti mandariine ja kohe kui see saabunud oli, siis Hedonts karjus, pilti, pilti, teeme pilti – blogija laps, teab, kuidas asjad käivad :D) ja koristasid jõulunurga ära, sest juba reedel tahame me nulu ära osta, et see esimeseks advendiks lille lüüa.

Seoses sellega tuligi mul meelde teile öelda, et käisime ju juba mõni aeg tagasi ShiShi laos ehteid ostmas ja ma ostsin teile ka kolm komplekti, et need välja loosida millalgi detsembris. Mis omakorda tuletab meelde, et iga jumala päev saab detsembris marimelli Facebookis olema lahe, sest ma loosin iga päev midagi lahedat välja. Mul on kõik asjad juba üles pildistatud, aga ma ei tea, mitu neid on, võimalik, et mõnel päeval läheb loosi ka mitu asja :)

Vaata kõiki sooduskoode siit – ma iga kord ei jõua blogis jagada, kui mõni firma vastab ja sooduskoodi annab, lisan sinna igal juhul :)

Seoses eilse teepostitusega, siis küsisin Põhjala Teetalult ka (keegi kommentaarides soovis), aga nad ütlesid, et kahjuks neil pole praegu eelarvet selle jaoks.

Samas, ma vaatasin, neil teed hetkel nats sooduses ja kui tellida üle 40€, siis on tasuta transport. Võtke kellegagi kampa, või tellige rohkem – ega tee kuuga vanaks ei lähe, joote ära. Teine võimalus transpordi pealt säästa on osta neid edasimüüjate käest, saate vaadata kus teie lähedal müüakse siit. Ja see minu lemmik – mündine-vaarikas on saadaval kahes variandis – kotikeses ja ka lahtisena… No nii tahaks teile head teha, et te kõik seda teed prooviks, aga jah, tehke kellegagi koos tellimus on soodsam :)

Ühesõnaga, mis ma ikka pikalt seletan. Aitäh kõikidele kes eile nippe jagasid, proovin neid järjest läbi, vaatame, mis see köha teeb :) Soovitage parem, kust nulg osta. Ma ei saa kätte seda tüüpi, kellelt me iga aasta oleme megavara oma nulu saanud…

11 arvamust: “Köharalli vol 2 + muud jutud

 1. Minu ebameeldivaks üllatuseks on KIWI kaasaskantavalt inhalaatoril üks väga halb viga. Nimelt patareide klapp, mis põhjas käib kinni, läheb katki ja seda parandada pole võimalik. Mina suhtlesin maaletoojaga antud teemast, sest sain seda kasutada vaid üksikud korrad (kordagi see ei kukkunud ega midagi, aga lihtsalt plastmass murdub). Hästi massiline viga pidi olema, mingit lahendust tervisetestid.ee ei pakkunud ja nii ma selle katkise inhalaatoriga olen. Soovitasid teipida põhja, aga no mis pagana soovitus see on. Iga kord kui vaja patareisid vahetada topin selle teipi täis. Hästi ebaprofessionaalne ja ebameeldiv kogemus. Lihtsalt hoiatan.

  Sest nt kui vaja oleks see reisile kaasa võtta, siis lennukis hakata mingit teipi kinni panema, on lihtsalt naeruväärne. Küll aga viibin hetkel Dubais ja siin on samuti neid pisikesi inhalaatoreid müügis, siin on Omroni oma ja tundub väga asjalik ja hea.

 2. Põhjala Teetalu teedon Selverites ka müügil. Lugesin eilset postitust blogis ja täna ostsin poest endale ka selle mündise vaarika tee. Selveris maksis 3.99.- Seega pole väga palju kallim ka, kui nende e-poest ostes ja transpordikulu ka ei ole :)

 3. Palun tehke sellest KIWI inhalaatorist video, tutvustus, juttu vms. Kas seda peab käes hoidma niikaua kui auru teha või on sel ka paelad/kummid, et seisab nendega ise üleval nagu tavalisel? Meil see tavaline suur juhtmete ja voolikutega inhalaator. Teeb õudset häält aga samas on lastel käed vabad ja saavad mängida samal ajal. Mõtlesin ka KIWI peale aga ei leia väga infot, pilte-videosid.

 4. Tuli meelde,et mu emal oli ka koguaeg mingi imelik köha.Ega teil kodus pole sünteetilise pika karvaga vaipa vms?
  Emal oli pika karvaga vaip ja kui vahetas vaiba välja kadus ka köha.Aga selleks kulus umbes aasta, et arusaada millest köha tekkinud.
  Umbes selline lambanaha moodi vaip oli jube tolmukoguja ja karvaajaja.

 5. Ma tean seda, et palavikuga jalavanni ei soovitata teha. Järgmiseks korraks vb infoks.

  1. No tal oli ainult hommikul tund aega see palavik… See oli mingi veider palavik. Ainult ärgates ja siis tõmbas alla ja oligi kõik.

Comments are closed.