Kõige “suvamas” pulmas käidud ehk Mallu mehele pandud

Teate, ma tunnistan ausalt, et kuigi meil on Malluga vaid paar päeva sünnipäevade vahe ja me oleme paljuski sarnased – iga kell jooks veini ja teeks lolli nalja, siis mõne koha pealt oleme me vägagi erinevad. No näiteks korralduses…

Kui ma pulmahommikul Mallu blogi lugesin ja sain teada, et ta pole isegi pulmakohas käinud, et pindadega tutvuda või milline saab olema tema soeng või muusika, mille saatel registreerima kõndida, siis hoidsin ma peast kinni ja mõtlesin, et nii unorganized pulmas pole ma enne käinud. Siis tabasin end mõttelt, et küll elu oleks kerge, kui ma samasuguse pohhuiismiga suudaks kõike võtta. Mina ei suuda. Ma tahan, et kõik oleks varakult kontrolli all ja ei jäta asju viimasele minutile.

Noh, näiteks blogiauhinnad, see sai ka minu jaoks suht pauhti tehtud. Mina oleks enne kõik asjad ära oraniseerinud – auhindadest suupisteteni ja alles siis hakanud inimesi paluma blogisid nomineerida… Aga mis seal enam, tänaseks on blogiauhinnad ka sama hästi kui korraldatud. Aga tulles tagasi pulmade juurde…

Kõikide pisikeste detailide peale nagu kaubistused, sildid, menüüd, küünlad.. oli mõelnud Väikene Küünal :)

Pulmahommikul selgus, et ma olen sunnitud hiljaks jääma, et kohapeal pole külmikuid ega jääd, et lilli pole mõtet viia, sest Mallu neid ei kastaks…

Kleit pärineb Sheinside’ist (link!)
Pintsak Romwe’st (link!)
Meelise ülikond – tailor made in Thailand, 65€

Kell 17:49 olime Mustamäe Mäki juures ummikus kui me avastasime, et kink jäi koju! No tagasi ei hakanud minema, muidu me poleks jõudnudki. Jõudsime üsna täpselt registreerimise ajaks. Kardo vanne oli nii armas, et pisar tahtis silma tulla. Mallu vanne oli nii Mallukalik :)

Meelis käis pärast tseremooniat vahepeal supsti ära ja tõi kingi. Keegi ei saanud arugi :)

Aga kogu pulm oli lõppkokkuvõttes väga hästi õnnestunud.

Pulmaisale tuhat kiidusõna ja teiseks polegi ma varem vist nii suure noorteseltskonnaga pulmas olnud. Kõik läksid mängudega kaasa ja mõnus õhtu oli! Photobooth oli ka! 

  
Sai süüa ja sai juua, sai nalja ja tantsu.. Isegi TV3le uudiseid jagatud!

Minust sai loomulikult pulmakroonik, kes eriti kollases võtmes lugusid pidi tootma. Kuna elame ikkagi itiajastul, siis paberile panin vaid märksõnu ja hiljem panen kroonika Mallule meili :)

Meelis oli kisakõri, oleks muidugi eeldanud, et ta saab koristaja või party pooperi tiitli, aga ka “kibe” karjumine tuli tal kenasti välja!

Täiesti ekspromt röövisime ka Mallu ära koos Meelise ja Sannuga ja lunastasime ta kahe viina ja tibutantsu vastu! Lunaraha nõudsime kõrval pargis, kus Mallu sai end lapsena tunda :)

Ja juba oligi tordilõikamise aeg…

Meie olime kell üks kodus, vanurid nagu me oleme, aga teised pidutsesid edasi!

Minul on enesetunne hea, kuidas teistel, ei tea, variante on mitu…

19 thoughts on “Kõige “suvamas” pulmas käidud ehk Mallu mehele pandud

 1. Väga ilus näed välja. Kleit on super. Kust see pärit on ja mis maksab?

  1. Kleit on vist Sheinside’ist :) ma ei mäleta enam.. Lappa vanu postitusi, kuskil on see kleit mul kirjas, et kust ja mis maksis..

 2. Issand kui tore ja lahe ja ilus see kõik juba ainuüksi nende loetud piltide pealt paistab :)

 3. Väga kena pulm tundub olevat :) Kollane värv on nii armas :) Kahju ainult, et tort ebaõnnestunud on, kõver ja muhklik, ise oleksin pettunud olnud, kui minule tähtsaks päevaks selline toodaks.
  Teie olete nii mõnusalt värvilised: roosa-kollased :D

 4. Küsiks hoopis kui kui palju ja mis vääringus sente-münte pudelis on ?
  Just sünnipäevale minek ja see oleks väga hea idee, aga niisama sünnipäeva jaoks läheb vist kalliks :D

  1. Ei lähe, veinipudelisse mahtusid ainult 1sendised :) aga sa pead panka teavitama, et tahad korraga palju sente saada..

 5. Hahaha :D need pohmelli liigid :D.
  Väga kenad nägite välja!! :)

  1. Mallu pulmast :) täna vist jupike ja esmaspäeval pikemalt!

 6. Toest vaga vaga hea naed valja! Kiidaks jaki valikut- sobib kleidiga imeliselt. Ja teise asjana panin tahele roosa kasutust nii kyyntel kui korvarongastel! (liiga palju kollast oleks liiga palju, aga need pisikesed detailid tegid kogu outfiti just 6igeks ja terviklikuks.)

 7. Mari-Leen kas sa aliexpressist ei telli. Tahaks ka sellist kleiti ja minigisugust kollast pintsakut ise pole kunagi kuskilt tellinud. Äkki keegi aitab sa lihtsalt oskad nii ilusaid riideid leida ka suurtematele naistele.

  1. Ükskord Malluga tellisime hunniku kraami, mingi pool ei jõudnud kohale.. Ei viitsi enam :(

Comments are closed.