#elulineblogi

Kõik on uus, maikuus

Tänasest on meie blogil uus päis, mille valmistas meile Katré, kes on ka Blogiauhindadele isiklik disainer :)

Mulle käis juba ammu närvidele, et meie blogi pildiks olid need tühjad saapakesed, kui Hedontsik saab esmaspäeval juba neljakuuseks. Aga millegipärast ei saanud ma seda pilti üht ega teistpidi muuta… Lõpuks sain selle eemaldatud. Ja kiisupallid sobivad meie päisesse palju paremini.

cropped-header_marimell.jpg

Minu meelest iseloomustavad need kassikesed meid ideaalselt. Eriti see väike kiisupall seal paremas nurgas.

Mis teie arvate? :)

 

7 thoughts on “Kõik on uus, maikuus

  1. Peamine, et te ise rahul olete ja meeldib.
    Mina pole kassi-inimene ja seega ei kilju ma kunagi kassidest ja ei tee seda ka selle logo puhul.
    Kui vaadata kujundust, teostust ilma kassideta, siis on igati tore…seega, ei maksa isiklikult võtta, viga on minus:)

  2. Mulle meeldis eelmine palju rohkem, oli elusam ja särtsakam. See siin on kuidagi tuhm ja silmatorkamatu ja liiga retro, mu meelest teie küll nii kahvatut muljet ei jäta. Samas ma lihtne inimene ei mõista ju kunsti ;)

  3. Tere, Minu meelest kaa kuidagi isikupäratu, eelmine oli kuidagi vahetum, isiklikum ja mitte nii abstraktne. Arvestades teie olemus, siis võiks midagi ägedamat ja erilisemat olla. Samas kui kassid teile midagi ütlevad, siis see ju teie blogi, seega peavad need eelkõige teile midagi tähendama. See üksik kiisupoeg tundub kuidagi kurb ja kauge teistest, perekonna mõte ju pole selles, et keegi ennast nii tunneks. See oli minu esimene mõte pilti nähes. Edu.

  4. No vaadates näiteks teie kodu väga vinget beebinurga seinakujundust olete vist natuke värvilisemad isiksused kui see nunnumeetri pilt. See üksik kassike seal all nurgas on ka kuidagi nii haledake (nuuks), vaeseke täitsa omaette jäetud lõngakeraga :)

  5. Kassid mulle muidu meeldivad, aga see kujundus kuidagi ei haaku teiega. Praegu on tunne nagu päis kirjeldaks mõnda käsitööhullu tibuemmetajast naiivset blogijat, mida sinu kohta öelda ei saa. Sinu konkreetsus, otsekohesus ja värvikus kõikides tegudes ja väljaütlemistes nõuaks ka blogi päiseks midagi heas mõttes kreisimat – midaig, mis annaks aimu, mis stiilis blogija oma mõtteid kirja paneb. Varasem variant meeldis mulle selles osas palju rohkem. Aga kui sa ise oled rahul ja sulle meeldib, siis las nii olla, küll lugejad ka harjuvad.

Comments are closed.