Kuidas ma sinist kleiti taga ajasin

Ise olin ma suurelt kuulutanud, et Hedoni esimene sünnipäev on sinise-kollase teemaline, omamata ühtki sinist kleiti. Kollast talvel panna ei tahtnud. Niisiis tuli kiirkorras Hiinast tellimus teha, et leiaks midagi… Tellisin kokku kuus kleiti, millest üks mul oli seljas, ühe ma panin kohe kappi õiget aega ootama, ja millest kaks on veel enam-vähem, see-eest paar tükki on küll mahakandmisele – õigem oleks öelda, jagamisele.

Otsisin ka Tallinna poodidest, no mida pole, seda pole! Mu meelest pole poodides midagi siis, kui sul midagi konkreetset vaja on. HMist leidsin ühe täiega ilusa kleidi, olin nõus isegi 40€ välja käima, aga see oli ikkagi liiga rohekas üldjoontes ja ma ajasin ju sinist taga.

Tellisin kolm kleiti Romwe‘st, millest ühte ei olnud sel hetkel, nüüd jälle soodukaga olemas (parempoolne, link!) ja mis jõudsid kohale täna – polnud väga abi – pidu oli üleeile.

romwe

Öökullidega kleit (link!) tundus pildil (ma ei loe ju kunagi kirjeldusi) selline ludri. Tegelikkuses on ta dressipluusimaterjalist, seest fliisist – tõeline talvekleit. Päris mõnna on isegi seljas. Sellega võiks vabalt kelgutama minna :) Põhimõtteliselt võin selle öökullidega kleidi ka kellelegi loovutada, sest ma vist ei kannaks seda. See on mulle lai, pakun, et suuruses umbes 40-42. (Uus omanik olemas!)

Keskmine kleit (link!) on täiega mõnus seljas. Ka selline talvine soe. Oleks see pakk varem tulnud, oleks ma peole ilmselt hoopis selle pannud. Aga annan soovijale ära, mulle varrukad megapikad :) (Uus omanik olemas!)

Pakis oli ka üks kott (link!), mida ma olen juba mitu korda “ostukorvi” pannud ja siis ikka tellimata jätnud. Nüüd ta on mul siis olemas.

SheIni pakk jõudis kohale vist juba enne jõule, aga kleidivalik oli nigelam. No keda mul ikka süüdistada on, kui ennast, kes ma need välja valisin.

shein

See sini-must-valge kleit (link!) rändas kohe kappi – täpselt paras, ja täiega ilus. Sünnipäeval hea selga panna, vabariigiaastapäeva auks või nii.

Keskmine sinine (link!) on mul seljas imelik – vist veits kitsas ja pikkus on imelik ja üleüldse on imelik. Kui keegi tahab endale, siis kirjutab mulle :) sobib ilmselt minust kõhnemale paremini. (Uus omanik olemas!)

Ja see kolmas kleit (link!) on hästi raske, paksust riidest ja selline kõvasti kukkuv, mind teeb jõhkralt paksuks. Kui kellelgi on soovi, küsi aga! (Uus omanik olemas!)

Ja selga läks mulle hoopis see kleit (link!), pildil muidugi nõks teise väljanägemisega kui see minu seljas oli. Vist. Äkki oli jälle väike :D Selle olen nõus ka soovijale ära andma, sest ilmselgelt ma seda rohkem ei kanna! (Uus omanik olemas!)

shein

Millal te viimati midagi Hiinast tellisite? Tuli õigel ajal kohale, nagu tarneaeg lubas? Kas jäite ostuga rahule?

23 thoughts on “Kuidas ma sinist kleiti taga ajasin

  1. Milline? See raske? On selline täpselt nagu pildil, aga paksust materjalist nagu ma kirjeldasin.

  2. Kas see viimane sinine on alles veel, mis perepildil seljas? Äkki pretendeeriks sellele, kui võimalik? :)

 1. Ma sooviks kyll mõnda sinist kleiti ja seda öökulliga sooja sooviks oma rasedale tytrele…

  1. Kirjuta mulle palun kuskile postkasti :) fb või email :) öökullidega kleit on juba uue omaniku leidnud :)

 2. See kleit, mis sul esimesena kappi rändas on tõesti väga ilus, ei jõua oodata, et seda ka seljas näeks. :)

 3. Mis suuruses see sinine kootud kleit on, millel varrukad megapikad on sulle? Ilus ju, tahaks kyll :)

 4. Sooviksin seda keskmist kleiti kui see veel alles on :) Olen väga puudust tundnud uuest kleidist :)

 5. Hei, mina sooviks küll hea meelega seda Romwe keskmist kleiti, maru kaunis teine ning sinine kleit talviseks ajaks ongi just puudu :)

 6. palun kõik kleidisoovid marimelli FB postkasti või meilile.
  kleidid on suuruses umbes 38/40

 7. Kas ma mäletan õigesti, et Sa tellid sealt riided võttes enamasti arvesse rinnaümbermõõdu? Ma tahaks endale selle öökullidega kleidi tellida. Kui palju Sul rinnaümbermõõt on? :) Selline isiklik küsimus. Ja, mis suuruse tellisid, aga ikkagi suureks jäi? Ma vaatasin, et seal on M/L/XL tähistus, mitre 38/40.

Comments are closed.