#marimell16 stiilipidu: kõige kuulsam eestlane

Meie traditsiooniline igasuvine pidu, kus tähistame oma koosoldud aega sõpradega. Sel korral oli teemaks kõige kuulsam eestlane. Kogu pull läks maksma ca 4000€. Aga ma ei kurda, ise me omal ajal pulmapidu ei teinud ja nüüd maksame iga aasta lõivu :D

Õhtujuht-DJ-muusik: absoluutselt geniaalne leid, sõbrad kõik ütlesid, et peavad ta kiirelt ette broneerima oma pidudeks, enne kui ma blogin ja ta nii nõutuks saab, et hinda tõstab. Aga ausalt, kui otsite kedagi, kes suudaks kogu õhtu ära sisustada – teha mänge, mängida muusikat, laulda, teha õhtu lõpuks veel vägev disko, siis hit him up: Rivo Rehe.

Söögi eest hoolitses Linda Maitsed Catering. Teate, see on nii mugav, kui sa ei pea mõtlema, mida teha, kui palju teha – meil jälle oli natuke liiga palju kõike, aga enne ära minekut jagasin kõigile kotid kätte, et võtke kaasa.

Jookidega oli nii, et teadsin kohe, et tahan Kristot meile hoovile ja nii ta oma Butterfly Coctail Catering käruga kohale veereski. Kuna veinimõis Perlage Winery, mida kevadel külastasin ka Itaalas, saatis meile kingituseks kasti magnum suuruses Canahe (mida Eestis saab osta gurmeepood.ee lehelt), siis tellisin neid ise natuke juurde igaks juhuks, aga ütleme nii, et kokteilid olid populaarsemad ja mulli jagub mulle veel mõneks ajaks.

Kuna meil oli ka üle kümne lapse (vanuses 3-13), siis kutsusin siia Illimari, kes nendega matkal käis ja tokisaiu küpsetas.

Teemapeole kohaselt olid paljud vaeva näinud ja mulle meeldib, et kõik meie hullustega ikka kaasa tulevad! Järgmisel aastal uuesti!

Ines, Nublu, Roosi, BSH
Fantaasialaud, 35kg head ja paremat
Kui keegi ära ei tunne, siis Merka!
Kuri Naine – ilmselt üks kuulsamaid eestlasi ja Robert Rooba
Indrek Tarand ja Anu Saagim
Vanad bestikad: BSH ja Saagim
Brigita Anton, Jan Uuspõld ja BSH
Brigita ja Brigitte
Surnuist ülestõusnud Üllar Jõrgberg
BSH ja Merle Palmiste
Ženja ja Mari-Leen Kaselaan
Kohver, Merle Palmiste ja veel üks Jörpa
Marilyn Kerro
Kas ilma Anne Veskita oleks üldse pidu?
Mu lemmik – Keily Sükiainen :)

 

 

 

6 thoughts on “#marimell16 stiilipidu: kõige kuulsam eestlane

 1. Minu kolm kõige tõetruumat:
  Ines
  BSH
  Mari-Leen Kaselaan
  PS Leenu outfit on viimase peal, sobib nii hästi.

  1. Kusjuures, Mari-Leen Kaselaanu originaaloutfit see. Mul endal BSH originaal ja Inese kostüüm lastud õmmelda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga