Kuidas ühest perereisist sai kaks… või kolm… või viis…

Vältimaks seda, et te meid mingi hetk Instas möllamas näete ja seal mitte kõige eestimaisemaid pilte ei näe, siis kirjutan kohe ära, et me lähme perega reisile. Tasuta. Ei, GoTravel ei teinud välja. Mu õde maksab. Ta elab nimelt Sharm El Sheikhis ja kutsus meid endale külla. Ütlesin, et ei-ei, säästuaasta, eelarvet pole. Ta ütles: osta lennupiletid ja saada arve mulle. No vähe ei lähe nii reisile vä?

Ainus tingimus – Meelis peab kaamera kaasa võtma. Ja Hedon kätised. Muu eest on hoolitsetud. Imeline.Kuna see jääb täpselt meie dieedi “stabiliseerumise” perioodi, siis ma olen isegi õnnelik, sest Egiptuse köök pole mu lemmik ja.. peamiseks söögiks on seal nagunii feta ja värske kurk, seega ei saa see esimene nädal kindlasti raske olema. Samas ma tean juba ette, et meid ootavad õhtusöögid kohalikega ja no totaalselt teistsugune Egiptus kui paketikas.

Muud polnudki. Me lähme reisile. Tasuta. Ja kuna Sharmiski on omajagu käidud, siis raha seal väga ei kulu.. sest mul ei ole vaja vesipiipu, tubakat, Nefertiti kujukesi jne.

Meelis tahab Visbysse, mina tahaks Aegnale..

Tegelikult just eile olime sõbranna juures ja Meelis ütles, et tahaks täiega uuesti suvel Visbysse minna. Olenemata sellest, et eelmisel korral oli vihmane, siis kuidagi tükike südant jäi sinna saarele. Uurisin siis kohe, et millal sel aastal kruiisid toimuvad…

Meie reisipakette saab osta väljumisega Tallinnast 14.07, 28.07 ja 04.08.2019

Meelisega olime just mõelnud, et sel korral seda bussituuri ei võtaks, et läheks avastaks seda Pipimaad omal käel. Meie sõprade pere oli ka kohe käpp, et lähme…Kirjutasin siis kohe Marvinile, kes eelmisel aastal kogu seda Visby värki ajas, et kas kohti veel on ja äkki saaks blogilugejatele see aasta ka mingi sooduskoodi.

SOODUSKOOD = lapsed poolmuidu reisile

Sain sellise diili blogilugejatele. Kuna nad nüüd ise ka neid Pipimaa reise korraldavad, siis.. koodiga marimell broneerides:

Kaks täiskasvanut + laps = lapsele transport koos sissepääsuga Pipimaale tasuta (muidu 46€).

Kaks täiskasvanut + rohkem lapsi = lastele transport koos sissepääsuga Pipimaale -50%.

Kui teid Pipimaa ei huvita, siis koodiga marimell on vanalinna tuur täiesti tasuta.

Meie ise oleme minemas 14.07 – bronnisime ära. Niiet kui te tahate, et meie lapsed koos mängiks, tahate meid näha ja koos õhtusöögil veinitada, siis kirjutage kohe Marvinile.


Kuhu veel?

Siis meid kutsuti just Rootsi. Vaatasin siis kalendrisse ja.. no enne maid pole midagi vaba,  igal suvekuul on juba midagi plaanis.

Tegelikult tahaks ju suvel veel nii palju teha ja käia. Aga.. puhkusega on natuke nirusti. Palgata puhkus on muidugi alati variant ja õnneks mu töö võimaldab palju ka ette- ja kaugjuhtimisel teha. Kuna Hedon ilmselt 1,5kuud ikkagi puhkab lasteaiast, tunnen ma, et pean ka Meelisele nö puhkust andma, või siis vähemasti kolmekesti midagi tegema.

Kindel on see, et jaanidel oleme Rhodosel ja augustis lähme Aegnale. Eelmisel aastal avastasime selle kiirpaadi variandi ja ma ei kujuta enam ettegi, et ma selle Vestaga viitsiks tiksuda ja loksuda. Vuhh! Jah, sõidad küll pea sama kaua Rohuneeme tippu, aga Aegnale jõuad ikka viuhh, kümne mintsaga kohale.


Pidu saab ka

A, ja juuni lõpus tähistame me taaskord oma aastapäeva ja kuna eelmised kaks suve on ilm meiega korralikku vingerpussi mänginud, siis otsustasime sel korral kindla, katusega koha peale bronn teha. Ma ei ole seal tegelikult enne käinud, aga kohe kui ma eelmisel suvel seda kohta nägin, tundus ülilahedana. Nüüd kui me vaikselt plaanima hakkasime, saatsingi päringu Kaptenimajja teele. Tundub piisavalt väike, et rahvas ei hajuks ja piisavalt suur, et üks pulmapidu maha pidada.

Ei, me ei hakka uuesti abielluma, me juba oleme viis aastat abielus, aga suviseid pidusid peame alati justkui pulmapidusid, mida me kunagi ei pidanud. Sel korral otsustasime veel nats vunki juurde anda ja teha stiilika. Ma usun, et saab vinge olema!

Juulis ei saa me kindlasti ka ilma Lottemaata, sest sõber (päriselt ka, sõber saatis!) saatis meile kutsed mingile muusikalile, mis suvel Lottemaal toimub ja mille tema on lavastanud. Seega, juulis on Lottemaale minek nagu juba traditsiooniks saanud :) Tahate, küsin sooduskoodi ka?

Praegu rohkem plaane vist pole (või ei tulnud meelde), aga igakuiselt on neid juba päris korralikult.

Millised teie suveplaanid on? On mingid kindlad traditsioonid – et kindlalt sinna ja tänna? Meile on traditsiooniks saanud Lottemaa ja Aegna. Muud asjad tulevad jooksvalt juurde :)


5 thoughts on “Kuidas ühest perereisist sai kaks… või kolm… või viis…

  1. Jaa, Lottemaa soodukat tahaks küll! Mitte et me pere jätaks minemata ilma selleta, siis tore oleks ikka natuke säästa :)

  2. Lottemaa sooduskoodi tagaks küll:) Teil on päris palju plaane juba suveks, mul midagi kindlat pole.
    Kas Robini ema elab Egiptis? Miks nad koos seal ei ela?

Comments are closed.