Kust saab lapsele Eesti suvele vastavaid riideid?

Kui päike pilve tagant välja tuli ja lumi ära sulas, päeval juba ilmad nii soojad olid, et talvekombega oli lasteaias palav õues olla, avastasin ma, et kõik sügisesed kombed ja vihmariided on Hedonile väikesed.

Uurisin meie Facebookis, et kes teab kust võiks saada midagi lahedat, omanäolist, eestimaist ja vastupidavat ja ühe soovitusena pakuti ka Pilvekest, kes on kodumaine, stiilne ja kasutab vaid öko kangaid. Kirjutasin neile, aga neil just olid kangad otsa saanud ja ootasid uut laari. Siis saatsid siis mulle ühe kanga pildi, et ainult sellest saaks teha, aga siis vaid ühevärvilist. See kangas oli vinge ja ma olin kohe nõus.

Kui kombe kohale jõudis, sai Hedon seda vist korra kanda ja ilmad olid juba liiga soojad. Õnneks tellisin kohe varuga, sügisel mure lahendatud :)

Mingi hetk saatis Pilveke mulle Facebooki kirja, et vaata, kui vinge kangas meil tuli, aga ainult sina ilmselt julgeks sellest tellida. Jälle megailus ja uurisin, kas jopet ka saaks.

Kui me Rhodoselt tulime, ootaski pakk automaadis.

Ja noh, kui vahepeal oli soem, siis nüüd 14kraadiga on paras jälle selga visata.

Miks mulle meeldib Pilveke?

Nad ei tee väga palju samasuguseid tooteid, et emmed saaks oma laste ainulaadsete riiete üle rõõmu tunda, st pole masstoodang nagu H&M’is (no offence, Hedonil on neid riideid ka).

Helkurid on ees, taga ja külgedel. Kapuuts käib ära (autos sõites nt mugavam) ja seda saab peapealt reguleerida parajaks.

Hea kasvuvaruga soonikvarrukate ja sääreosadega. Nagu siingi näha, meil varrukad tagasi keeratud.

Vee- ja tuulekindel, aga materjal samas hingav ja pole mingi suvaline umbne fliis.

Ülihea asi – lukukaitse! Näiteks lasteaias kandis Hedon POPi kombesid ja kogu aeg oli lõug punane ja ära kratsitud!

Tegelikult saab kombet terve aastaringi ka kanda, osta alla vaid meriinovillane aluskombe. Mis tõsi küll, väiksemate laste puhul mugav variant, neljase puhul keerulisem, sest ei nemad mäleta seal lasteaias mis kiht mille peale käib ja mugavam üks paks vammus peale tõmmata.

Kas olete juba Pilvekese tooteid proovinud?

Vaatasin, et Facebookis ka neil väga hea tagasiside.

Koodiga MARIMELL saate sügiseks juba valmistuda, sest see annab 20% soodukat, kuni juuli lõpuni, kõikidele jopedele :) Kuigi noh, mis sügisest me räägime, ka praegune ilm pole just eriti suvine!

One thought on “Kust saab lapsele Eesti suvele vastavaid riideid?

Comments are closed.