KUULUJUTUD: Albers on rase, et tähelepanu saada

Kuulujutud on toredad asjad, eriti toredad on need siis, kui need minuni jõuavad.

Eile kuulsin siis lugu, kuidas ma tegelikult polegi rase ja teen seda blogi ja kõike vaid selleks, et tähelepanu saada. Fuck yeah, ma olen ju sajandi attention whore.

Kindel see! Ma tõmban netist kokku endale ultraheli pilte, teen need üheks ja esitlen kui oma last. No kas mul tõesti paremat teha pole? Nojah, viimane kord ma ei saanudki ultrahelis pilti – järelikult kujutan ette endale, et kõht kasvab ja ma rase olen…

Või siis, et mu pulmapildid on ilusad, aga noh, mis seal imestada, need ju Ardo Kaljuvee omad, kes on sajandi fotoshoppar. Tore, et meie pulmapildid polegi eriti shopatud, sest mulle esiteks ei meeldi ületöödeldud pildid ja teiseks… Ma faking olengi nii ilus.

Päriselt ka, ma olin esiteks nendel Tai piltidel umbes 10 kilo kergem, 10 korda jumekam, 10 korda paremas tujus kui siinses kliimas ja sama õnnelik kui praegu. Ja see paistab piltidelt välja. Aga, mis seal ikka. Ma elan ju oma kujutletavas maailmas ja tahan ainult tähelepanu. Las ta siis jääb, kadekotid :)

esimesed (42)
omfg, see kõik on nii feik! pole võimalik, et keegi on õnnelik! ei ole! (Foto: Ardo Kaljuvee)

7 thoughts on “KUULUJUTUD: Albers on rase, et tähelepanu saada

 1. Appi tõesti! Ma ei jõua ära imestada kui kadedad, kibestunud ja õelad on inimesed, kes meie armsal kodumaal elavad. Miks? On neil tõesti nii palju vaba aega, on nende oma elu nii igav ja pekkis, et on vaja koguaeg nii kade olla.
  Ole tubli ja pea vastu! Ja las need kadekotid räägivad, mis tahavad, mõttetu on nende pärast omalegi halb tuju saada. See on nakkav :S

 2. Leenu, tead, ära üldse vaevu välja tegema. Need inimesed, kes sind rohkem kui lihtsalt meediavahendusel või kuskilt kellegi jutustuste põhjal teavad, teavad palju paremini, kes ja missugune sa oled. See loebki. Ülejäänud klähvijatel pole absoluutselt tähtsust.

  Sa oled tore naine ja tubli inimene, kellest saab oma pisipojale kindlasti parim ema maailmas. Naudi seda aega, mis sulle praegu osaks saab. Rasedus on imeline aeg!

  Kallistan sind soojalt. Pea ikka püsti!

 3. Tere noored!
  Jälgin seda blogi mõnda aeg juba, sattusin siia mingi artikli kaudu.
  Nägin teid noori alles täna Peetri kohvikutepäeval ja surudes alla kõik oma eelarvamused, pean ütlema, et Mari Leen või Marileen või Mari-Leen näeb väga hea välja!!! Ja ütlen seda puhtast südamest, ilma tagamõtteta! Jõudu ja jaksu ;)

 4. Nõmetsejad ei ole küll lahedad aga nende põhjal ei tasu vast siiski kõiki eestlasi ühte patta panna. Tühised inimesed tunnevad on parema ja targemana kui leiavad kellegi, kellest end paremaks peavad.
  1 nõmedik 50 inimese kohta on tegelikult väike % aga mulje rikub kenasti ära. Need 49 mittenõmedat lihtsalt ei kilka vahetpidamata, et nemad on head ja mõnusad.
  Mõnusat lapseootust!

 5. Ma kuskile Meelisele ka kirjutasin ja soovisin õnnekest ja pidin tõdema, et sina näed ikka eriti super välja :) Ma ka natukene vahel fotoshoppan ja vot tean hästi, et õnnelikkust ei anna peale “shopata”! Kõike ilusat ja head teile edaspidiseks ka!

Comments are closed.