Liisuga sisuloomelaagrisse ehk toodame sulle sisu

Kui me detsembris Liisuga Türgis olime paar päeva, siis tootsime iga päev mõnele ettevõttele sisu, kas siis enda kanalitesse või neile kasutamiseks. Nüüd kui olime meestega reisil, meie Tais ja nemad Filipiinidel, siis kurtsime koguaeg omavahel, et kurat, kõik mõtted jäävad ainult mõteteks, video ideed tegemata, sest mehed ei viitsi meiega sisu luua. Nii tekkiski mõte, et aga teeme oma sisuloomelaagri ja lähme kahekesti reisile paariks päevaks ja toodame sisu. Aegade klapitades jõudsime mai keskele, et mõlemale sobiks.

Kohale lennutab meid Tez Tour ja majutab Cook’s Club otse Alanya linna südames. See oli mu ammune soov, vahelduseks linnas elada ja sa saad seda, mida sa soovid – universum saadab su teele just seda, millest mõtled ja unistad.

Seoses sellega otsime ettevõtteid, kes…

a) tahaksid meiega sel suvel nagunii koostööd teha (olgu selleks kleidid, föönid või ilukapslid)

b) tahaksid suveks enda sotsiaalmeediasse sisu, et oleks mida puhkuste ajal jagada

Ehk siis, võtame paariks päevaks erinevate ettevõttete tooted endaga kaasa, toodame sisu, jagame seda kas enda kanalites või toodame sisu ettevõtete enda kanalitesse. Nii nagu see ikka siin sisuloomemaailmas käib.

Kui teile pakub huvi sisu meie kanalites…

marimell – kanalitena pakkuda IG, FB, TikTok, blogi (igal pool leiab meid marimelli nimega kenasti üles!)

Liis – kanalina pakkuda IG (@liishein)

Kokkuvõttes saame luua pildi- ja video sisu, aga ka tekstilist sisuloomet teha. See ongi meie laagri eesmärk – sisu luua. Seega, kui sa tead, et tahaksid kas minu või Liisuga koostööd teha, siis anna endast julgelt märku, räägime läbi ja teeme ära.

Kui teile pakub huvi sisu, mida enda kanalites jagada…

Siis toodame teile teie poolt kaasa antud toodetele piisavalt pildi- ja video sisu, mida saate suve jooksul enda kanalites kasutada.

Kuna me tahame, et meil jaguks aega igale brändile piisavalt, siis on kohti piiratud koguses :)

Kirjuta meile: info@marimell.eu 

Näiteid meie reisil toodetud varasemast sisust: