Leenu vastab Meelise 21le küsimusele: da fakk, kõik naised vahivad porri?

Meelis on nüüd kaks portsu „küsimusi naistele“ esitanud ja ma mõtlesin, et vastan ka neile. Meelis on üldiselt sealjuures oma põhjendused pannud, miks ta küsib või kuidas tema mõtleb, aga… Kuidas ja mida arvan mina.

Mida ma pean ütlema kui sa küsid: “kas see sobib mulle?“

Ilmselt ootab iga naine enda valiku peale vastust “jaa, kallis, sa näed suurepärane välja”. Tegelikult teame me ise ka, et üks asi sobib meile paremini kui teine ja vähemalt täna, ligi üheksa aastat koos olles, ma ausalt eelistan, et Meelis ütleks, ei, nii sa ei tule kuskile või jah, kallis, sa näedki suurepärane välja. Ta muidugi ei kasuta selliseid väljendeid. Ehk siis kui ma näen Meelist silmi pööritamas või ütlemas, et „eee.. veits malakas“, siis ma tean, see ei lähe mitte. Kui ta ütleb, „oo, milline milf“ või „ma ei tunne sind äragi“, siis tean, et olen riietusega pannud kümnesse. Ja mainin siinjuures ära, et malakas, rekkalesbi, räme tont, pole mingi sõimusõna minu jaoks, vaid ausus. Ma ütlen ise talle ju samamoodi. Kui mõni asi kohe ei ole seljas hea, siis ütlengi, et kuule, kamoon, pekid vohavad, seda küll ei pane.

Miks on kogu teie elu käekotis?

Ma olen tänu lapsele läinud nii mugavaks, et käekotti kannan harva. Ja kuna ma kannan neid harva, siis üldiselt võtan koti kapist välja peole minekuks, panen vajaliku kraami sisse ja siis peolt tulles jälle asjad välja ja kott kappi tagasi… Samas, Hedoni „mähkmekotist“ võib leida nii hambageeli (mida tal enam ammu vaja pole, sest kõik hambad on lõikunud), palavikuküünlaid (mis ilmselgelt on juba liiga nõrga toimega ta jaoks, aga noh, parem kui mittemidagi), tampoone, huulepulga, ripsmekammi… Niiet mul paar musthave asja ikka on. Üldiselt mahutan pangakaardid ära jope/mantli taskusse ja minek.

Mis värk on selle prill-laua üles jätmisega?

Kusjuures minul pole sellega mingit teemat. Mulle meeldib kui prill-laud on üleval. See kuidagi näitab mulle kohe kas pott on puhas, mitte ei oota mind ees mingi võigas üllatus. Kunagi keegi kuskil ütles, et see kui inimene julgeb prill-laua üles jätta kodus, näitab et ta kodu on puhas. Samas ma tean ka seda bakterivärki, et kõik lendavad õhku jne. Samas ma alati vaatan näiteks külla minnes, kas on kinni või lahti ja teen samamoodi nagu enne oli, järelikult seal peres nii kombeks.

Kui mehed oma “kobarat” kohendavad, siis mida naised kohendavad? Rindu?

No tahes-tahtmata kohendan ma end mõnikord siit ja sealt. Olgu selleks siis rinnad, halvasti istuv püksipaar või silmale tikkuv tukk.

Ilus, aga loll mees – väärt saak? Vähemalt on ilus?

Ei-ei-ei. Ma ei viitsi lollidega rääkida. Nagu inimestega, kes lihtsalt toodavad mingit jama. Ma ei viitsi oma aega raisata. Alles mõni aeg tagasi olin väljas ja mingi soomlane tuli juttu ajama, seletas ja seletas, ma olin lihtsalt suremise äärel, viisakusest nagu ei tahtnud öelda ka, et kle mind vapsee ei huvita, mida sa sogad. Õnneks päästis mind Uber, mis juba teada andis, et juht on kohal. Pidin lahkuma.

Üldiselt ma jah, üritan elimineerida sellised vestlused juba eos. Ja kui Meelis tõi siin näiteks, et ajad sõbrannasid kadedaks mehe iluga, siis ma ei tea – postitad ainult Instasse pilte ja neid never kokku ei vii, et nad aru ei saaks, et tüüp mingi mõttetu töll on?

Mida vähem huvi ma su vastu üles näitan, seda rohkem sa mind tahad?

Ma arvan, et siin pole asi üldse huvis, vaid nö armumises. Ma mäletan, ma olin mingi 13 vms, mulle hullult meeldis üks poiss. Ma reaalselt käisin tal järel, sõitsin ta maja juurde, nö jälitasin teda, ootasin, millal ta koju tuleb, et saaks tere öelda, jätsin talle postkasti šokolaadi ja.. Tema mind ei tahtnud ofc. No, mis seal ikka, mingi aja pärast sain aru ja kasvasin nö välja. Aga ma ei usu, et see mind teda rohkem tahtma pani, et ta mind ei tahtnud. Need on mu meelest muud mängud, kus sa tahad nö tõestada, et ma saan ta endale, kasvõi nui neljaks.

Miks te arvate, et mees magab iga naisega, keda ta vaatan?

No kas naine magab iga mehega, keda ta vaatab? Ma sain eelmisel nädalal oma eksiga kokku ja kae nalja, me ei maganudki, kuigi varem oleme maganud. Ma ei tea, see on veits ajuvaba nagu, et raudselt olite koos, siis magasite? Miks? Ma vaatan tänaval ka igasuguseid mehi, laulan Koit Toome lava ees, see ei tähenda, et ma nendega kohe magada tahan :D

Kas te märkate kui mees teie rindu, kanni või muud ihuliiget piidleb? Kas see häirib teid?

Ikka jääb silma kui keegi passib, jah. Ja pigem tunnen ma end meelitatuna kui vaatab välimuselt normaalne mees ja häiritult kui mingi „kole nagu öö“ mees.

Kui naine osutab mehele oraalseksi, siis kas mees peaks sama tegema?

Siit hakkab mu veidrus peale. Mulle näiteks ei meeldi keelekas. See tähendab, et ma hea meelega pakun eelmänguks oraalseksi, ise seda vastu ootamata.

Oraalseks – jah või ei?

Kindlasti jah, seda on mõnus teha, mehel on mõnus, milles küsimus. Samas ma ei leia, et iga seks peaks sellega hakkama. Ja tegelt ma olen õel.. Kui ma veel nö vaba olin (ka Meelisega algusaegadel), mulle meeldis teha suuseksi, siis pooleli jätta ja järgmisel korral jätkata. Selline õrritusmäng, et igakord natuke kaugemale. Ma tean, ma olen õel! Meelis kusjuures on öelnud ka, et kui ma sellel korral poleks seksi andnud, oleks kõik olnud ka. Sest ma õrritasin teda poolteistkuud :D

Kuidas öelda naisele, et kuule, mine pessu?

Huuh, ma isegi ei tea. Kuidas öelda mehele, et kuule, sul kube veits räme, mine pessu. Ei ütlegi ilmselt alguses, või üheöösuhte puhul, laveerid lihtsalt kõrvale, jätad suuseksi tegemata, põgened.. Ma ei tea. Täna, suhtes olles poleks probleemi öelda, et kle.. mine pessu.

Kas tampoonid või sidemed? Miks?

Tampoonid. Kümme korda mugavam ja mõnusam. Eriti köha korral. Ma mäletan, noorena, köhatad ja plärts. Väkk!

Miks te käite karjakesi vetsus?

Koos on lihtsam. Ma ei tea, üksi on igav.

Kes peab üheöö suhtes kaitsud olema? Ehk kes vastutab, et soovimatut last ei tuleks? Või haigusi?

Kui ma vaba olin, siis mul oli üldjuhul igaks sajaks juhuks ikkagi kondoom kotis olemas. Üldiselt olid ka mehed hästi varustatud ja mul pigem oligi see kaasas igaks sajaks juhuks. Üks asi on rasedus, teine asi on haigused – igaüks peaks ikka ise enda eest seisma, mitte teistele lootma. St kui sa inimest ei tea, siis sa ei saa olla kindel, et muidu nii tore noormees, tema küll haige ei ole…

Miks teil on nii palju… kreeme, puudreid, lainereid, totsikuid, potsikuid, ehteid ja mida veel, mis mul hetkel ei meenu?

Mul õnneks ei ole. Mul on üks punutud korv vannitoas ja seal on mõned puudrid, mõned puuderkreemid, mõned meigipalettid, mõned pinslid, pliiatsid, huulepulgad. Väga palju ei ole.

Miks on vaja nii palju tunnetest rääkida?

Ma olen ehe näide sellest, RÄÄGIME. Mulle üldse meeldib rääkida, asjad lõpuni arutada. Tunnetest ma ei tea, kas ma mingi megapalju räägin, aga ma ikka ütlen oma poistele, et ma neid armastan.

Miks te ei suuda midagi ära otsustada?

Ma arvan, et asi pole otsustamises, vaid kaalumises. Siis tekib see olukord, et kas see või see, kas seda või teist, kas sinna või tänna. Lõpuks teen valiku ikka ära, aga kui valikut on, siis tekib see „ma ei suuda otsustada“.

Nähes meest, siis mida sa temas vaatad?

Seda ma olen ennegi siin blogis öelnud – jalanõusid ja käsi. Mingeid tavotinäppe ma ei taha. Ma olen ehk imelik, aga vaadates mehe käsi, ma mõtlen alati kuidas ta mind nendega katsub. Näpuseks (kui haige sõna) võiks ikkagi puhas olla. Ja seda tavotti ei pese niisama seebi ja veega maha. Mul tulevad külmavärinad peale kui ma mõtlen…

Kas mees peab olema vormis? Või noh treenitud kehaga – saate aru küll, mida ma mõtlen.

Ei, on kümme korda olulisemaid asju, mis olulisemad kui sikspäkk või biitseps.

Miks te solvute?

Teate, ma arvan, et ma olin 13 kui ma teatasin, et ma ei solvu. Ja ma tõesti ei tea, mis tunne on olla solvunud. Ma võin olla vihane, pettunud, reedetud, aga solvunud, ma ei tea, mis asi see on. Ma tähendab tean, kuidas seda teeselda, kui vaja peaks olema, et oo, ma siin nii solvunud, tee nüüd midagi.. Aga päriselt päriselt ma ei solvu.

Kas porno erutab ka naisi?

See oli minu jaoks kõige hämmastavam lugeda neid vastuseid. KÕIK naised vastasid, et vaatavad porri. Nagu mis mul viga on? Jah, ma olen vaadanud, see erutab. Aga ma ei vaata seda regulaarselt. Ma üldse vaatasin porri viimati ma arvan mingi kaheksa aastat tagasi. Kui ma Mallukale rääkisin, et da fakk, kõik vahivad porri, siis ta küsis, aga kuidas sa ona paned? Ja ma olin eee.. ei panegi. Ma olen ikka tõsiselt imelik. Või vähemalt mulle jäi tunne, et olen, kui ma lugesin kõikide teie kommentaare.

8 thoughts on “Leenu vastab Meelise 21le küsimusele: da fakk, kõik naised vahivad porri?

  1. Ei. Sa pole ainuke. Ma ka ei vaata ega tee endale ise. Selle jaoks on mul minu elukas.

  2. Mulle tundub, et sa selle prill-laua küsimuse puhul mõtlesid vastates potikaane peale..

  3. hahha ei Leenu pole sa ainuke kes ei vaata porri ja ei näpi ennast :) mina ka ikka :) pole see porri vahtimine minu jaoks. ja kui seksi tahan siis selleks mees mitte ei pea end ise näppima. Räägitagu mis tahavad need naiste ajakirjad et see on kasulik ja bla bla nu tänan ei :D ju ma olen ka siis üks imelik naine :D

  4. Miks paksud naised koguaeg m6tlevad, et nad nii kuumad ja k6ik mehed tahavad neid? Enesehinnang väga madal sisimas vist, et valetada endale v6i mis!? :)

Comments are closed.