Meelis kirjutab: põletavad küsimused naistele vol 2

Esimeses osas kirjutasin/küsisin ma kümme küsimust, mis mind nö naistemaailmas paelus või kulmu kergitama pani. Mul on hea meel, et nendele nii palju vastati. Tõele au andes oli kohati ehmatav, või siis osad vastustest jahmatasid meid Leenuga mõlemaid, aga pole hullu. Kohati tekkis küsimus, kas meie oleme imelikud või siis kõik teised? Ilmselt meie, sest teid oli rohkem.

Mallukas tegi Suure M’i shows naistega samalaadse küsimustele vastamise ja seda oli päris lustakas vaadata. Mallukas, siit sulle veel küsimusi :)

1. Mida ma pean ütlema kui sa küsid: “kas see sobib mulle?“
Loomulikult sõltub kõik sellest kui kaua on koos oldud ja milline on see aususe-tase või huumorisoon, aga kui ollakse alles värsked koosolijad? Ma tean, kuidas ma Leenule vastaks, kui ta mult midagi sellist küsiks aga kui seda küsib keegi niiöelda võõras naine? Või keegi keda ma pole varem näinud? Mis ma siis pean valetama või? Kas te kujutate ette kui nüüd keegi küsiks mu käest, et kas see sobib mulle ja ma vastan, et ei, kallike, sa näed sellega välja nagu kõndiv moemõrv, siis mida see naine tundma peab? Peaksin kuidagi leebelt ütlema, et kas sul muid valikuid ei ole? Osad tõmbavad juba sellise lause peale ju laus hüstrasse. Leenu teab, et kui ma ütlen, et sa näed sellega nagu rekkalesbi välja, siis ta vahetab riided ära ja ei solvu ega tee draamat. Võõras naine ilmselt nii ei suhtuks.

2. Miks on kogu teie elu käekotis?
Ma arvan see küsimus ei vaja lahti seletamist. Naiste käekottide sisud on täiesti MÜSTIKA. Imestan, et ma sealt kartulikoorimisnuga ei ole leidnud. Või siis pole ma õigesse kotti sattunud.

3. Mis värk on selle prilllaua üles jätmisega?
Käin pissil, lasen vett ja lahkun. Ja siis? Et bakterid tulevad välja siis?

4. Kui mehed oma “kobarat” kohendavad, siis mida naised kohendavad? Rindu?
Või mis on sellele samaväärne vastand. Ma ei ole väga näinud, et naised oma käsi hargivahele topiks ja siis seal näppudega mööda mokki laseks. Samas kui mehed ikka tihti oma “juveele” mudivad ja kohendavad.

5. Ilus, aga loll mees – väärt saak? Vähemalt on ilus?
Minul on küll mõne naisega olnud selline lugu, et vaatad vau, mida piff, selle krabaks küll ära ja nii kui suu lahti teeb ja rääkima hakkab, siis ma haaraks kõik oma seitse asja ja jookseks kuskile paadi alla peitu. Mida sa teed rumala naisega? MItte midagi. Igasugune isu kõigeks on täiesti kadunud. Aga kas naistel on ka meestega selline lugu? Või samas kannatad ära, et loll on, sest vähemalt saab sõbrannad kadedaks ajada?

6. Mida vähem huvi ma su vastu üles näitan, seda rohkem sa mind tahad?
Millegipärast kipub nii olema, et suhtes mehele aetakse rohkem ligi kui vallalisele mehele. Müstika. Või siis kui mees näitab huvi üles, et oo, teeme nii ja teeme naa, siis naine on mingi: “kle ära ole nii pealtükkiv- anna hingamisruumi.” Ok, annan selle sulle ehk siis ei helista, joonista ja kirjuta ja siis oled järsku sina see kes mind piinab ja taga ajab. Eriti hulluks läheb asi siis kui ma julgengi öelda, et kuule ma ei taha sind – ole omaette. Täiesti vastupidine reaktsioon. Mina tahan sind, sina ei taha mind. Mina ei taha sind, sina tahad mind. Kus on loogika?

7. Miks te arvate, et mees magab iga naisega, keda ta vaatan?
Eks siin sõltub kõik jälle sellest, et millisel tasandil suhe on. Meie näiteks Leenuga vaatame tihti koos nii mehi ja naisi ja pakume, et noh selle võtaksid või muidu kena, aga rind oli väike. Või muidu kena, aga nõmedad jalanõud. Aga ma ei eelda kunagi, et Leenu kohe mingi suvakaga voodisse kargab, sest ta teda tänaval nägi. Ometigi eeldab palju naisi seda meestest. Miks?

8. Kas te märkate kui mees teie rindu, kanni või muud ihuliiget piidleb? Kas see häirib teid?
Ma nüüd ennustan natukene ja pakun et vastus on, et ikka märkate ja oleneb kes vaatab, et kui ilus mees, siis pole probleemi, kui mingi tont, siis ei meeldi.

9. Kui naine osutab mehele oraalseksi, siis kas mees peaks sama tegema?
Et noh, oleme vastasikku viisakad? Sina mulle, mina sulle? Ma kunagi olen kuulnud, et üks mees oli jube viisakas oma naisega. Avas uksi ja tassis kotte ja noh, selline klassikaline härrasmees. Aga kui asi jõudis voodisse, siis oli naine see kes alati peaga üles-alla rühkis ja mees samaga ei vastanud. Miks? Aga mina poputan sind päeval ja sina siis mind õhtul. Et noh, teene teene vastu. Kas ootate alati vastu oraalseksi või teete seda mõnuga. Oot, siit saab uue küsimuse.

10. Oraalseks – jah või ei?
Tulenevalt siis eelmisest küsimusest, kas see on must have eelmängus? Või kas oraalseksile peab alati järgnema suguakt? Mina mehena muidugi ütlen jah, aga teie?

11. Kuidas öelda naisele, et kuule, mine pessu?
Ja jätkates oraalseksiga, siis see on reaalne juhtum minu enese elust ja nooruspõlvest. Ma ütleks lausa traumeeriv kogemus ja juhtum. Kuidas seda viisakalt öelda, eriti üheöösuhte puhul? Äkki naisel on nohu ja ta ei tunnegi. Ma ei hakka detailidesse laskuma aga jah, selline asi on ikka väga julm turn-off.

Seega tulistage vastuseid, sest ma loen neid suurima rõõmuga. Ja tihti ka hämmeldusega.

12 Comments

 1. 1. Mida ma pean ütlema kui sa küsid: “kas see sobib mulle?“
  Mina ootan ausat vastust, aga viisakas vormingus. Ma tõesti solvuks, kui keegi ütleks mulle, et ma mõnes liibuvas kleidis olen emavaalale liiga sarnane. Üldiselt olen siiski ise üsna kriitiline oma riietuse suhtes, seega selliseid olukordi tuleb äärmiselt harva ette. (Viimati häiris kaasat, kui tahtsin panna selga kleidi ja tennised.. tema ikka kleidi ja kinga kombo usku).

  2. Miks on kogu teie elu käekotis?
  Ma ei tea, millest sa räägid.. korrastan oma käekotti igapäevaselt.

  3. Mis värk on selle prilllaua üles jätmisega?
  Kui potikaas jääb üles, on savi. Kui jääb üles see osa, mille peal istutakse, siis on nagu jama.. mulle ei meeldi seda katsuda :D
  Pealegi.. miks te mehed ka kergema häda puhul istuda ei või?

  4. Kui mehed oma “kobarat” kohendavad, siis mida naised kohendavad? Rindu?
  Stringe? Ikka juhtub, et on jalas kuidagi ebamugavalt..

  5. Ilus, aga loll mees – väärt saak? Vähemalt on ilus?
  Olen lollidele-saamatutele-ambitsioonitutele allergiline. Ma ei kannata, kui mees on suss. Olgu kui ilus tahes, aga kui m&*n on ainus, mis püsti seisab, siis on saast.

  6. Mida vähem huvi ma su vastu üles näitan, seda rohkem sa mind tahad?
  “Anna hingamisruumi” ei tähenda, et te peaksite päris maa-alla ära vajuma ja meid ära unustama! Mõõdukalt palun, naistele siiski meeldib tähelepanu.
  .. ja tegelt kui on juba “hingamisruumi” vaja, siis võiks mees üldse ära hingata ennast mu lähedusest. Vähemalt minu puhul..

  7. Miks te arvate, et mees magab iga naisega, keda ta vaatab?
  Meedia ja seebikad on selle illusiooni loonud. Maha ja taha ja neeext please!

  8. Kas te märkate kui mees teie rindu, kanni või muud ihuliiget piidleb? Kas see häirib teid?
  Ikka märkan, aga äkki olen ma endale tagumikule hoopis mingi pleki suutnud istuda? Otsin lähimat peeglit, et kontrollima minna..
  Aga kui see vahtimine muutub juba ennastunustavaks, siis hakkab imelik küll.

  9. Kui naine osutab mehele oraalseksi, siis kas mees peaks sama tegema?
  Ise naudin, vastu pakkuda ei ole suutnud (veel). Oh well.. rohkem ei oskagi kommenteerida.

  10. Oraalseks – jah või ei?
  Jah. Ei ole must have. Saab vabalt ka ilma.

  11. Kuidas öelda naisele, et kuule, mine pessu?
  Kooselus toimib väga hästi lause, et “mine palun pessu” :) Ma saan juba ise aru, mida see tähendab. Meest ka ei karda pessu saata. Väga häirib, kui tuleb töölt koju ja haiseb higi, tolmu jms järele. Sealt ei saagi mingit seksiisu tekkida.

 2. Minul just ükspäev oli kartulikoorimisnuga käekotis :D aga üldiselt on mu kott pigem hmm, tühi? Koduvõtmed, telefon, rahakott ja võibolla vahel mõni lisa pisiasi juures (enamasti mehe kraam ka, antakse pihku ja öeldakse, et pane kotti omale :D)

 3. 1. Mida ma pean ütlema kui sa küsid: “kas see sobib mulle?“
  Ainus kellelt ma seda olen küsinud, on mu elukaaslane ja temalt ootan ausat vastust, aga hulga parema sõnastusega kui “emavaal” või “rekkalesbi” vms. “See seelik on natuke liiga ümber” sobib näiteks ideaalselt vastuseks. Üldiselt ma tean ise piisavalt hästi mis mulle sobib ja mis mitte, aga kui mu mitte just väga riietest ja moest huvituv mees ütleb, et ei sobi (misiganes põhjusel), siis kuulan ta arvamust.

  2. Miks on kogu teie elu käekotis?
  Mida suurem kott seda rohkem sinna asju mahub ja seda harvemini viitsitakse kõike sinna kogunevat välja sorteerida. Ise olen sellele lahenduse leidnud ainult väikeseid kotte omades, nii et kannan kaasas vaid rahakotti, telefoni, kõrvaklappe, salvrätti, nätsupakki, võtmeid ja paari meigiasja. Kuulsin ühte sellist teooriat ka, et moeloojad ei lisa naisteriietele taskuid (või on need mingid imepisikesed dekoratiivtaskud kuhu midagi ei mahu) sellepärast, et meile saaks lisaks käekotte müüa. :D Samas olen oma põhjatu kotiga kunagi ka päeva päästnud, kui sealt ühes olukorras väga vajaliku kruvikeeraja välja tõmbasin!

  3. Mis värk on selle prilllaua üles jätmisega?
  Ma pole siiani kellegagi elanud, kes seda üles jätaks, pole kunagi isegi mõelnud sellele teemale ega sellest kellegagi rääkinud.

  4. Kui mehed oma “kobarat” kohendavad, siis mida naised kohendavad? Rindu?
  Ei tunne vajadust midagi kohendada, kui on hea ja mugav pesu jalas.

  5. Ilus, aga loll mees – väärt saak? Vähemalt on ilus?
  Eelistaksin pigem koledat aga intelligentset meest. Ei suudaks päev otsa mingit lolli mula kuulata lihtsalt sellepärast et vahepeal on ilus vaadata. Tavaliselt tunded muudavad niikuinii oma mehe enda jaoks kõige kenamaks, aga ei saa tekkida tundeid kellegi vastu kelle kohta mõtled kogu aeg kui rumal ta ikka on ja facepalmid kui ta midagi nõmedat ütleb.

  6. Mida vähem huvi ma su vastu üles näitan, seda rohkem sa mind tahad?
  Sest vastassoo (või siis sama soo, I don’t judge) tagaajamine on meil kõigil vähemal või rohkemal määral instinktina olemas? Hea tunne kui saad tähelepanu enda tingimustel, siis kui sulle endale sobib? Tegelikult suhtes meestele ligi ajamine on ikka päris nõme- eriti kui see on ühepoolne ja ainult seksi eesmärgil, mitte pole mingi kahepoolne elu suurima armastuse tunne. Äkki naistele alateadlikult meeldivad suhtes mehed rohkem, sest on näha, et nad oskavad suhtes olla? Kui keegi on väga pikalt vallaline, siis ta ei pruugi isegi osata kellegagi koos olla.

  7. Miks te arvate, et mees magab iga naisega, keda ta vaatab?
  Ei arva üldse seda kõigi kohta. Isegi need paar “igivallalist” keda ma tean (kelle jaoks kontakt naistega võrdub üheõhtuste Tinderi-vallutustega) ei maga IGA naisega, keda vaatavad. Me teeme ka mehega vahepeal peoplewatchingut ja siis kommenteerime kui meile mõne naisterahva juures midagi ilusat silma jääb.

  8. Kas te märkate kui mees teie rindu, kanni või muud ihuliiget piidleb? Kas see häirib teid?
  Mind ei häiri kui keegi vaatab, aga kui ta juba nilbelt jõllitama jääb või nt täis peaga mingeid häälitsusi või valjuhäälseid kommentaare hakkab tegema, siis see pole okei. Ja kui ta on minu jaoks atraktiivne, siis on see loomulikult meeldivam.

  9. Kui naine osutab mehele oraalseksi, siis kas mees peaks sama tegema?
  Jah

  10. Oraalseks – jah või ei?
  Minu meelest on see üks meeldivamaid asju seksi juures, nii et jah. Aga sellele ei pea alati midagi muud järgnema- teist saab ka ainult oraalseksi abil lõpuni viia.

  11. Kuidas öelda naisele, et kuule, mine pessu?
  Ma arvan, et kõige diplomaatilisem oleks lihtsalt teha ettepanek koos duši alla minna. Saab soovitud tulemuse ja hea eelmängu.

 4. 1. Mida ma pean ütlema kui sa küsid: “kas see sobib mulle?“
  Ei näe vajadust küsida.
  2. Miks on kogu teie elu käekotis?
  Ma vist olen erand, sest mul on väike käekott (15cm x 25cm), kus sees on rahakott, telefon, võtmed ja huulepalsam, heal päeval ka koera kakakott :D. Jälestan märsse kuhu võid ise sisse ronida ja siis ka ei leia asju ülesse…
  3. Mis värk on selle prilllaua üles jätmisega?
  Esteetiliselt ilusam? Samas probleemi ei tee, käed on olemas ja alati saab alla panna.
  4. Kui mehed oma “kobarat” kohendavad, siis mida naised kohendavad? Rindu? Jep, suurerinnaliste probleem vist ehk rohkem, vahest dekoltee ei jää nii titimiti ja siis on vaja kohendada :D
  5. Ilus, aga loll mees – väärt saak? Vähemalt on ilus? Pläh. EI! Ilusad kipuvad liiga tihti lollid olema ja aint ennast nägema. Need traditsiooniliselt ilusad siis. Samas ilu on suhteline kes mida ilusaks peab või näeb. Väärt saak paneb sind ennast ilusana tundma, lisaks kõigele muule heale :)
  6. Mida vähem huvi ma su vastu üles näitan, seda rohkem sa mind tahad?
  Kui on huvi, siis näitavad mõlemad. Kui üks või teine pepsutab ja hakkab mänge mängima, siis pole asi õige. Kahjuks mõned ei saa sellest aru ja siis saavad inimesed haiget.
  7. Miks te arvate, et mees magab iga naisega, keda ta vaatab?
  Aa.. ei magagi või? :D Tegelt vaatan ma ka naisi ja mehi ja ei keela seda ka oma mehel, menüüga tutvumine ei ole keelatud, tellimisega on iseasi ;)
  8. Kas te märkate kui mees teie rindu, kanni või muud ihuliiget piidleb? Kas see häirib teid? Ei häiri, vahtigu terviseks :D
  9. Kui naine osutab mehele oraalseksi, siis kas mees peaks sama tegema?
  See sõna “osutab” hakkas mind häirima. Osutatakse teenust? Oraalseks kui selline peaks tulema vabast tahtest ja seda peaks tehtama naudinguga. Seega sõna “peaks” ei tohiks samuti sellega seotud olema. See akt on loomulik, mõnele meeldib, mõnele mitte ja on okeid mõlemad variandid. Ära vast ei sure keegi, kui ei saa.
  10. Oraalseks – jah või ei? Aga otseloomalikult.
  11. Kuidas öelda naisele, et kuule, mine pessu? Üldiselt ei peaks ütlema, võiks ise aru saada aga kui on vajadus, siis nii tulekski öelda. Otse. Vahest toitud valesti ja ise ei tunne higilõhna, siis ei näe küll probleemi, et keegi peaks solvuma tuppepõhjani ära, kui pessu soovitati minna. ja üldse kraba mees kaasa, kui üksinda ei taha minna :P

 5. 1. Mida ma pean ütlema kui sa küsid: “kas see sobib mulle?“ Ausalt, aga solvamata
  2. Miks on kogu teie elu käekotis? Pole käekotti
  3. Mis värk on selle prilllaua üles jätmisega? Mine nüüd nr 2 hädale, prilllaud üleval. Kas said nüüd aru?
  4. Kui mehed oma “kobarat” kohendavad, siis mida naised kohendavad? Rindu? Hmm, soengut?
  5. Ilus, aga loll mees – väärt saak? Vähemalt on ilus? Iluga kodus remonti ei tehta ja raha ei teenita. Seega ennem itu mees, kui muku mees.
  6. Mida vähem huvi ma su vastu üles näitan, seda rohkem sa mind tahad? Ei, kindlasti mitte
  7. Miks te arvate, et mees magab iga naisega, keda ta vaatan? Truudus olevat juhuse puudus.
  8. Kas te märkate kui mees teie rindu, kanni või muud ihuliiget piidleb? Kas see häirib teid? Märkan ja pigem häirib
  9. Kui naine osutab mehele oraalseksi, siis kas mees peaks sama tegema? Absoluutselt
  10. Oraalseks – jah või ei? Jah, vahest ikka võib.
  11. Kuidas öelda naisele, et kuule, mine pessu? Easy, mees koorib end paljaks ja palub naise appi selga pesema ;)

 6. Vastan ainult prill-laua osa ära. Kaas võib üles jääda, no problem, aga prill-laud ehk istumisosa palun alla panna, et saaksin pissima joostes ruttu soojal prilllaual istuda, mitte külmal potil.

 7. 1. me oleme suht tavaliselt ja oma maitse järgi riides, vahel olen liiga hipi, a mees on enamvähem rahul, ükskord oli lauvärv kirju mulle meeldis, talle vist mitte. teinekord olin tagasihoidlikum vist.
  2.ma kannan käekotti harvem, mul on riidest, jms kotid, ning mõned suured, a põhiliselt on aint huulepalsam n.ö mingi värviga ühes, salvakad, rahakott ning mobla. .kunagi oli lõhn ja poekott jms ka sees, enam väga mitte. vahel suvel mõni shoks, veepudel või ajakiri kaasas, kui pikalt rändamas või huvitav krimka kaasas või psühholoogiline raamat.
  3. mu mehel on prill-laud all pole probleemi, a isaga tal koos elades, seda vahel tõstsin küll alla, elab üle.
  4.mu pesu tavalised alukad vahel lähevad pepsi vahele, siis kohendan küll. muud mai tea. ok harva ka rinnahoidjapaela kui vajub, a neid pole tihti seljas.
  võibolla juukseid kohendan, pats vajub või huuli sätin palsam-läikega üle.
  5.ei ole lolli meest on hooliv, tark, tegus mees ja kõik ok:P
  6. niikaua suhtes olnd, et kunagi sai küll teineteisele sõnumeid saadetud ja msn-is suheldud. pigem olin aktiivne pool a probleeme polnud. tahtsime noorena liiga palju ühtteist nüüd kuidas kunagi, hormoonidele vastavalt jms:P:D
  a vahel pahurdan jah kui mees oma sõpradega lõbutseb netis arvutimängudega, a siis jällegi on oma aeg ja kuulatan nende naljakat mula.
  7.arvame, et teised on paremad kui meie. ise korra jään ka vaatama meest, kel on rokilik välimus ja pikad juuksed, a see peab olema kena, mõni ei ole ka. oma mees on parim rokipeer” muhediku välimusega, teised korda ei lähe.
  8.pikas suhtes mei jõllita üksteist, a ilusaid sõnu saab ikka keha kohta vms üksteisele öelda.
  ja mai paista silma väga. a kunagi on vilistatud võrksuka peale ja pükste ning topi peale noorena ja miniseeliku..ajas itsitama, samas ei teind välja. on tagumikule latakas löödud ja kommenteeritud rinda eemalt, kompliment veidralt möödudes tehtud, tasakesi, nati oli küll hirmus veider, a ohutu olukord õnneks.
  9.oraal, anaal tihti läheb sassi tähendused, a tean mida mõeldakse. ei nõua midagi.mingi halb kogemus. mees on tähtsam, ise ka lõpuks kunagi.
  10.ei pea olema, muud asjad võivad ka erutada.
  11. ma vahel tahan ise pesus loputamas käia, a mehele keha lõhnad alati ei häiri ja ise ütlen või ta ütleb ise ka et ära puutu, mingil hetkel et pole pesus käind. ja kui vaja siis käime. tavaline.
  loete teiste muljeid ja siis ohite ja ahite, issand mis veidrikud jah:P. teil on stereotüüpsed arvamused kõige mees-naise suhete kohta, kõik mustvalgelt alati pole, a midagi noorusena, mingitel naistel, meestel ikka on sarnast jah (a la kes jõllitavad välimust, kes on ebakindlad, kes käivad vetsus klatsimas, jne) juba vanem selliseid muresid enam pole, kui rahulikus suhtes elada.

 8. 1. Ma ei oota ausat vastust. Nagunii küsin selleks, et kiitust norida. Panen selga seda mis ilus ja mugav tundub endale.Niisiis vasta: ” Kallis ma armastan Sind ja sulle sobib kõik! ”
  2. Kunagi üks sõbranna Saaremaalt ütles, et tal peavad alati 3 asja kotis olema. Taskunuga,ujumisriided ja mängukaardid. Ise vajan veel lisaks nats kosmeetikat, harja, rahakotti,mõningaid hügieeni tarvikuid jne ja ongi juba kott täis.
  Mulle meeldib lihtsalt turvaliselt tunda end. Igaks lihtsaks olukorraks valmis.
  3. Häirib jah kui prillaud üleval. Lihtsalt! Ennem ju polnud. Miks sa enda järgi kinni ei pane? Pluss bakterid ja jutud.
  4.Kui oled 85 C siis ikka jah vahel kohendad rindu.
  5.Hmm..ilus ja loll mees. Vb siis ainult kui tal on pappi või teeb head seksi.
  Muidu tahaks ikka oma nunnut kes teeb head seksi ja kellega muidu hea klapp.
  6. Oma elu jooksul olengi ühe asja selgeks saanud. Meestel peab koguaeg olema tulise oraga pepus. St. ei tohi lasta pikalt ennast lõdvaks ega lohakile.
  Nii suhtluses ja välimuses.
  Tglt ei jaksa koguaeg.
  7. Miks me arvame? No vaatan ringi ja näen. Samuti teevad ka naised. Ei arva, et magate igaühega aga arvan, et truud meest /naist annab tikutulega otsida.
  Ikka ja jälle kuulda kellegil JUHTUS.
  Vana jutt, et suhtega tuleb tööd teha ja armastus on raske töö. Aga nii on! Naised vinguge vähem ja mehed olge oma perele olemas!
  8.Ikka saame aru kui piidlete mingit kehasse. Vahel on see meeldiv isegi!
  9.Ei oota ma midagi vastu. Kui tahan siis avaldan soovi ☺
  10.Oraalseks, jah või ei
  Minu arust seksi loomulik osa.
  11. Puhtus on inimväärikuse esimene nõue. Ma ei suhtleks sellisega kellele peaks seda ütlema. Uheöö suhte puhul paneks jooksu
  Tunnen Meelisele kaasa trauma puhul

 9. 1. Mina, erinevalt paljudest (vist), küsin sellise küsimuse, kui tahan päriselt ausat vastust saada… nii et sooviksin ausat vastust :). Eriti äge oleks, kui mees suudaks veel nõu ka anda, mis võiks sobida.

  2. See on minu kiiks, et vajan kõike vähegi vajalikku enda kotti :D (segane lause). Mõtlesin isegi mingil hetkel endale selle superliimi ka sinna soetada (et kui midagi peaks järsku katki minema ja olen kodust eemal), kuid kardan, et see hakkaks lekkima ka kleebiks kogu koti sisu kokku.
  Mõtlen paar sammu ette, mis kõik juhtuda võib ning valmistun vastavalt.

  3. Miks naistele see ei meeldi? Sest kui lähed kiiruga vetsu ning ei pane väga tähele, mis “positsioonis” see prilllaud on, siis võid väga ebameeldiva üllatusena istuda külma poti peale…..

  4. Rinnad üldiselt ei vaja kohendamist :D. Mina kohendan ainult dekolteed, kui see väga sügav on ning rinnahoidjad ähvardavad välja hüpata.

  5. Ei! Ei suuda rumalust taluda.. olgu nii ilus kui tahes :).

  6. See on võibolla mõndade naiste teema, kuid mina olen pigem sellist asja seebikatest või filmides näinud :D.
  Kui mees hoiab eemale, siis eeldan, et ta pole huvitatud ning ei hakka ennast pähe määrima. Mul on oma väärikus.

  7. Kas mehed oma peas ei teegi seda :D? Ma arvan, et kui naine vaataks ka kõikidele meestele järgi, siis poleks see ka väga meeldiv vaatepilt (eeldusel, et sina oled selle naise mees). Lisaks on mehed jätnud pigem sellise… “vedela” mulje, et kui see suure tissi või tagumikuga naine kutsuks suhtes meest ennast põrutama, siis üldiselt mehed läheksid ju kaasa (?)

  8. Muidugi märkan, kui ta seda avalikult teeb :D. Minu jaoks ei ole jällegi oluline, kas on ilus mees või mitte… see on labane tegevus.
  Kuid kui olen suhtes selle mehega, kes mind piidleb, siis on see väga erutav ning meelitav.

  9. Ei. Kui mina teen seda mehele, siis ma ei oota vastuteenet. Mina teen seda, sest ma tahan seda teha. Kui tema samuti tahab minule seda teha, siis olen igati selle poolt.

  10. See pole must have, kuid vahepeal on päris tore. Iseenesest eelistan pigem, kui see on eelmängus, siis on seks nauditavam :).

  11. Ma arvan, et seda polegi võimalik teist inimest haavamata öelda. Ma vist pigem ei haavuks vaid mul oleks väga piinlik, mistõttu igasugune isu kaoks koheselt.

 10. 1. Mida ma pean ütlema kui sa küsid: “kas see sobib mulle?“
  Mina ootan, et minu vastu ollakse aus. Pärast kuskile minnes on piinlik nii minul kui kaaslastel, kes mulle valetanud on, et „jah, see kleit näeb su seljas nii hea välja“, aga tegelikult näen välja nagu sardell kiles ja kogu maailm vaatab viltu ja irvitab pihku kui maitselage eit ikka olla saab. Õnneks mu mees on just selline, et ega ta mul midagi kohutavat selga panna ei luba ja kohe ütleb, mis mõtleb, nii ka mina talle.
  2. Miks on kogu teie elu käekotis?
  Pole käekotikandja kunagi olnud ja seega pole mul ka mingit elu koti sees. Ainus kott, mida kaasa olen tarinud vähealt viimasel ajal on tavaline poekott, kuhu toidukraam mahutada.
  3. Mis värk on selle prilllaua üles jätmisega?
  Hästi raske on ju seda oma käega alla panna pärast pisikest pissimist, eks? Oma kodus on tegelikult suhteliselt savi, aga oletame, et on avalik wc või kellegi teise kodune peldik ja siis ma küll väga ei tahaks puudutada seda võõrast ja räpast prilllauda. Mina eelistaksin ikka seda, et lisaks prilllaua alla panemisele on ka potikaas ilusti peale pandud.
  4. Kui mehed oma “kobarat” kohendavad, siis mida naised kohendavad? Rindu?
  Mina sikutan näiteks pükse pidevalt üles poole, huvitav kas see käib ka kohendamise alla? Muidu üldiselt vist naised kohendavad tõesti oma partiid või meiki või juukseid, no mida iganes.
  5. Ilus, aga loll mees – väärt saak? Vähemalt on ilus?
  Mida hakata peale ilusa ja lolli mehega? Vist on tõesti vaid teistele näitamiseks, sest üldjuhul sellised midagi teha ei oska peale ilus olemise. Eelistaksin ikka natuke vähem ilusamat, kuid samas tarka.
  6. Mida vähem huvi ma su vastu üles näitan, seda rohkem sa mind tahad?
  Jah, olen elus ise mitu korda nii tundnud. Keelatud vili on kõige magusam ja rabele või püksid jalast, et kätte saaks mehe, kes absoluutselt mingit huvi välja ei näita.
  7. Miks te arvate, et mees magab iga naisega, keda ta vaatan?
  Mina küll nii ei arva.
  8. Kas te märkate kui mees teie rindu, kanni või muud ihuliiget piidleb? Kas see häirib teid?
  Märkan ikka, aga see ei häiri mind, see on pigem meelitav (kui just tegemist ei ole mingi pervertse vanamehega).
  9. Kui naine osutab mehele oraalseksi, siis kas mees peaks sama tegema?
  Ei pea, vastan sama, mis Leenugi, mulle ei meeldigi kui mulle suuseksi tehakse, aga ise teen hea meelega mehele.
  10. Oraalseks – jah või ei?
  Oraalseks ei pea olema eelmängu osa, see võib ka täitsa eraldi seisev üritus olla. Ja pigem jah, kasvõi sellepärast, et no kui ise seksida ei viitsi, siis mehele võiks ju ikka natukenegi rõõmu pakkuda vabast tahtest. ;)
  11. Kuidas öelda naisele, et kuule, mine pessu?
  Endast lugupidav naine käib nii tihti pesemas, et sellist asja ei saaks üldse öeldagi. Aga muidu kui peaks ikka juhtuma, et jäi see üks pesukord vahele ja on kohe tunda, et midagi on „mäda“, siis ma vist hakkaks jututeemat sinnakanti viima, kui tihti keegi end peseb ja kui hea ja värske on olla ja üldse ei saa aru, kuidas mõni inimene ennast ei pese ja tuleb kodust välja haisema. Julm, aga ehk töötaks.

 11. Ma teistele küssadele ei viitsi vastata kui ainult selle peale tahtsin natukene imestada, et kui mees näitab vähe huvi ülesse, et siis naine tahab teda veel rohkem? Wtf? Noh minul ei olene see huvi mehe vastu küll sellest, pigem ikka meeldib see igal juhul kui ma saan vastimeeldimist ja tähelepanu mehelt kes mulle ka meeldib. Olen olnud olukorras kus pole vastuarmumist saanud ja no sellist sitta olukorda ei sooviks küll kellegile. Alguses on ikkagi tore olnud ja mehelt saanud aktiivset tegutsemist selleks ka ära armunud, mitte mingi lampi et ah ilus mees aga mind ei taha, nüüd võtan ette ja jahin nii kaua kui kätte saan ehk siis nagu täielik tsaiko ja see tekitab teises inimesed veel rohkem trotsi ja vastumeelsust. Vähemalt mul tekitab kui mees seda teeb ja aru ei saa et ma pole huvitatud. Tegelt ei viitsigi nende suhteteemadale enam nämmutada, igal ühel nigunii oma teooria.

 12. 1. Mida ma pean ütlema kui sa küsid: “kas see sobib mulle?“
  Ootan ausat vastust, aga mitte stiilis “Näed välja nagu rekkalesbi”, sest ma ei tahaks üheski olukorras välja näha nagu “rekkalesbi”. Nt ma küsin ka tihtipeale, et issand, kas ikka sobib nii, et ma panen tennised ja mantli??? Aga mees on mul rohkem selline, kesa kinnitab, et loomulikult sobib, sest teised ju käivad ka nii. Mulle endale lihtsalt tundub võõras nii riietuda, kuigi on ääretult mugav.

  2. Miks on kogu teie elu käekotis?
  Tihtipeale on mu elu vaid rahakott, telefon ja võtmed. Aga kui juba käekoti kaasa võtan, siis sinna kahjuks koguneb jah igast pahna – hügieeniline huulepulk, tavaline huulepulk, tšekid, väike lõhnatester igaks kümneks juhuks, hetkel ka rasedakaart muidugi, kõrvaklapid, näts jne. :P Sest noh.. kui mahub, siis võib ju igaks juhuks rohkem asju juba kaasas olla!

  3. Mis värk on selle prilllaua üles jätmisega?
  Mulle on visuaalselt ilusam, kui potikaas on all. Nimelt, meil mõlemal on täpselt sama suur effort – kui potikaas on all, siis tema tõstab kaks “astet” korraga üles (kaane ja prillaua) ja laseb ka mõlemad kaks pärast korraga alla. Sama minuga, ainult, et mina tõstan ainult kaane üles ja hiljem lasen alla. Käeliigutusi on meil mõlemal täpipealt sama palju – järelikult ei saa nii raske olla!

  4. Kui mehed oma “kobarat” kohendavad, siis mida naised kohendavad? Rindu?
  Rinnahoidja pael kukub vahel maha, vahel sügeleb või hoiab kuidagi pahasti rinnahoidja keskkohast jne. Harva, aga mõnikord tõesti ka aluspüksid ebamugavalt kannika vahel. :D Aa ja nt kui mul on sukkpüksid ja kleit, siis ma alati pärast wc-s käimist kontrollin mitu korda, ega mu kleit sukkpükste vahele tagant kinni ei jäänud kuidagi ja palja pepsiga ringi ei uita. :D

  5. Ilus, aga loll mees – väärt saak? Vähemalt on ilus?
  Ma olen üks neist naistest, keda päriselt ka eriti mehe välimus ei huvita. No mingi piirini küll, aga ilueedit pole kunagi otsinud. Ka mu praegune kaaslane ei ole mingi modell, aga ta võlus mind täielikult oma humoorikuse ja enesekindlusega. Nii et sinnapaika see eelmine jäigi ja nüüd mul on kodus maailma kõige lahedam mees, kelle beebi mul just kõhus tantsu lööb! :D

  6. Mida vähem huvi ma su vastu üles näitan, seda rohkem sa mind tahad?
  Mõõdukus on võti. Kui asi juba nii kaugele läheb, et hingamisruumi vaja, siis ei saa sest suhtest asja. Ja ma leian, et õige inimese korral tahavad mõlemad üksteisega palju suhelda ja see on okei. :)

  7. Miks te arvate, et mees magab iga naisega, keda ta vaatab?
  Ma ei tea.. Ma ei usu, et see alati nii on. Aga mind häiriks teistele naistele komplimentide tegemine või nt teiste naiste kommenteerimine heade sõnadega vaid siis, kui ma ise piisavalt komplimente ei saa. Nt kui mulle pole nädal aega öeldud, et olen ilus, aga teisi naisi võib küll kommenteerida. Kui aga ise tunnen end tema seltsis enesekindla ja ilusana, siis ei ole ka probleem, kui teisi kommenteeritakse :)

  8. Kas te märkate kui mees teie rindu, kanni või muud ihuliiget piidleb? Kas see häirib teid?
  Jah, märkan, aga mu enesehinnang on vist nii piisavalt madal, et ma pigem lähen kontrollin, ega mul midagi väga valesti kuskil pole (nagu eelpool nt mainitud, et kleit poleks sukkpükste vahel :D )

  9. Kui naine osutab mehele oraalseksi, siis kas mees peaks sama tegema?
  Ma arvan, et see pole päris vorst vorsti vastu, aga kui mõlemale oraalseksi saada meeldib, siis võiks ju olla see mõlemapoolne vastutulek. :)

  10. Oraalseks – jah või ei?
  Jah.

  11. Kuidas öelda naisele, et kuule, mine pessu?
  Meil ei tule vist kunagi ette selliseid olukordi, kus ma ei jõuaks enne seksi kiirelt ise end värskendamas käia ja mulle tundub, et mees on ka sama meelt. St me ei pea kunagi üksteisele ütlema, et kule mine käi pesus, vaid see on kuidagi loomulik, et mõlemad on selle tegevuse jaoks puhtad, sest alati võib ju juhtuda, et mängu tuleb ka oraalseks :D Aga me oleme ka suhteliselt igavad, sest me enamasti seksime voodis õhtul magama minnes või hommikul ärgates. Aga nii harva kui tuleb ette seda nt köögis või elutoas, siis kuidagi ikka on alati mõlemad jõudnud end värskendada. Võib-olla siis on juba eelnevalt õhus tunda, et võib asjaks minna, haha! :D

Comments are closed.