#leenu38

Ma tunnistan ausalt, et ma olen väga korralikult koroonanõudeid järginud, aga hakkab aitama. Nagu päriselt ka. Aasta aega ma olen lootnud, et läheb paremaks kui ma maski kannan ja väljas ei käi ja plaplapla.. Aga muutunud pole mitte midagi. Jutt, et KUI TE NÜÜD END KOKKU VÕTATE, on päädinud ikkagi suuremate numbritega, siis.. saate aru jah, ma enam ei usu, ei jaksa, ei taha.

Kuna ma reisile minna ei saanud (tegelikult oleks me vaid kuu tagasi teadnud uutest piirangutest ja koolivaheajajärgsest distantsõppest, oleksime me võinud ikkagi minna..), otsustasin ma oma kõige paremad naised sööma viia.

Kui Taisse ei saa, tuleb Tai koju tuua. Kohtusime Tallina kesklinnas, eraldatud ruumis, ilma ühegi üleliigse inimeseta, et vältida mingit “uus koroonakolle” situatsiooni. Minu elus esimest korda tulid kõik, keda ma kutsusin. Inimestel on sellest distantsis elamisest nii kõrini..

Et kõik riskid oleksid võimalikult madalad, siis ei, ma ei käskinud kõigil negatiivse testiga kohale tulla.. Ja kuna mulle meeldib alati oma külalisi üllatada, siis.. Oli mul tellitud näiteks kokteilimeister meie enda ruumi, et kes soovis sai kokteile tellida ja selleks ei pidanud käima kuskil eraldi baarileti ääres vms.

 

Olime kõik ühes ruumis “kinni”. Neli tundi nagu kord ja kohus. Kell 21 oli pidu kokku pakitud. Vahepeal sai lasta kaarte panna ja vahepeal sai Justini showd nautida.

Merily nägi jätkuvalt mul seda kolmandat last.. “Lähed reisile ja seal teete..” – jumala eest, oleks piirid juba lahti ja saaks juba reisile.

PS! Juba peagi hakkab “Selgeltnägijate tuleproov” kus ka Merily osaleb!

Seda, et ma Justini endale tellin teadsin ma juba enne kui ta jalad Eestimaad puudutasid. Kohe kui ma kuulsin, et Triinu Liisil selline peiks on, teadsin ma, et nii kui ta Eesti tuleb, ma leian võimaluse ja peo, kuhu teda tellida.

Justini show oli täpselt nii meelelahutuslik nagu ma eeldasin. Lihtsalt lahe vahepala.

Pidu lõppes konkreetselt kell üheksa. Naabrite ja paari sõbrannaga istusime veel meie juures mõned tunnid ja kingituste avamiseni jõudsin alles järgmisel päeval. Seda näeb juba videost:

5 thoughts on “#leenu38

  1. Paluks sinu sünnipäevakleidist ka korralikke pilte! Siinsetest piltidest ei saa hästi aru, aga tundub midagi väga ägedat!

    1. Meil polnud aega pildistada, meil oli limiteeritud aeg :) aga ma ei tea ka kui detailset ülevaadet sa kleidist soovid, mu meelest näha küll kleit (vt Instast lähemalt) – litterkleidi ostsin paavlist, viisin õmblejale ja palusin hõlmikkleiti, millel üks külg oleks litter. Sain mis tahtsin :)

  2. Palju õnne tagantjärele! Selline mõnus ja tore pidu tundus olevat. Sina ja su kleit ka

Comments are closed.