Ma olen praegu paks vä?

marimell

Tervitan kõiki neid, kes arvavad, et ma olen TÄNA paks!

Bitch please!

Meelis leidis paar vana pilti kõvakettalt. Kui ma olen täna paks, olen ma homme Vietnami president!

PS! Meelis mõtles selle pildi Instasse panna pealkirjaga “My Big Love” :D Vähemalt on meil kaalu alanedes huumorimeel säilinud :) #pushthewhale

*Kai, ja kõik teised pimedad, no offence, aga parem on, et te ei näe :D

Mina täna:


56 arvamust postitusest “Ma olen praegu paks vä?

 1. See, et sa kunagi olid rasvunud ja nüüd oled veidi kergem, ei muuda asjaolu, et tavainimese jaoks kategoriseerud sa paksuna. See, et sa ise olid suurem ja näed nüüd ennast pisemas kehas, ei tee sind saledaks. Paljas porgand, Ebapärlikarp jne on saledad/ilusa naiseliku kehaga. Sina oled nagu väike tünn kes käib ja jaurab, et vaadake!!!! Ma ju pole paks!!! Ma enne olin veel paksem!!! So what? Jätkuvalt oled. Oma piltidel oled sa morbidly obese.

  1. :D Laupäeva hommikul sellist kommentaari lugeda on tase.Marileen ära palun uhkusta et sa ei näe välja enam nagu nukitsamehe aedikus siga vaid nuta ja solvu sest maailmas on nii palju inimesi kes ei oska vaadata võrrelda ega olla õnnelik teiste üle.Ilmselt istub seal arvuti taga stressis barbie kes meenutab oma keha hiigelaegu.Ja Meelisel on kindlasti hea meel et naisel on mida katsuda ja talvel ei hakka külm eks:) Minu mehel küll on;) Pea püsti ja woltist head toitu mida meiega koos arvustada sest tegelikult oled sa üks pagana ilus ja parajalt paks oma parimais aastais!

  2. Tee nt mingilt muult “vege”restost vms? Tahaks ülepikaaja normaalse heina arvustusi:D aaa õigus sa ju nii rasvunud et sa peakski ainult heina sööma.Või telli kuskilt kus pakutakse restoroana TEIST EESTLAST!See peaks ka su lugejatele peale minema.Edu sulle ja su armsale meesteperele-jõuluaeg on imedeaeg vb õnnistatakse sind normaalsete kommenteerijatega kes pole perekoolis kägudega võisteldes alla jäänud ja siia oma fustratsiooni välja elama tulnud!Go bitch go!

  3. Nõustun. Mis imelik loogika see on, et kui sa olid ennem haiglaselt ülekaaluline ja kui sa oled nüüd alla võtnud siis sa oled peenike. Ei ole ju, sa pole peenike inimene, sa oled siiski paksuke. Mul on raske aru saada kuidas mõnel inimesel puudub igasugune reaalsustaju ja enesekriitika.

  4. Paar kilo? Mina olen paar kilo ülekaalus. 3 kilo vaja pekki kaotada. Sul ikka mõnikümmend vaja kaotada.

  5. Mine arene kusagil, Jgh. Ma loodan, et sa ei ole 15, siis võiks andeks anda ja su aju küpseb ehk hiljem. Aga kui sa vanem oled, siis on mul täitsa kahju sust, siis pole enam päästa midagi.

 2. Uskumatu, kuidas kehakaal muudab välimuselt inimest. “My Big Love” pildil oled nagu 45 aastane tante. Midagi pole teha, aga suur inimene pole kena ega atraktiivne.

  Täna näed sa välja väga kena. Sa oled livena palju pisem ja kleenukesem, kui piltidelt paistab.

  Miskipärast on nii, et Meelis suudab su peaaegu alati nii suureks pildistada või siis X- jalaks. Ses suhtes ma alati sygavalt imestan, et miks Meelis sinust häid pilte ei tee ega suuna sinu keha hoiakut, poosi, jalgade hoiakut, jne.

  Aga kokkuvõttes näed sa täna kena välja. Pean ära mainima, et oma pulmapiltidel oled sa nagu nuku, veatult ilus.

 3. Siin oled sa jah paks ja rasvunud (nagu ma praegu) :D
  Praegu oled lihtsalt nati pehme ja pontsu, aga mitte kuidagi ei saa öelda, et sa paks oleks praegu.

 4. Tere Mari-Leen! Kirjutan Sulle siia põhjusel, et nägin peale Roaldi saadet veganitest sinu pahameelt, kui “ebakompetentsed” osalejad sinna valitud olid ning tahaks mõnd asja öelda. Enda nime alt ei soovi fb’ks kommenteerida, nii või naa tahaks selle jutu edastada ainult sulle, mitte kogu su facebookisõpradele.
  Nimetatud postituse kommentaarides seletasid veel, kuidas Keiju margariini valimine poes on “vegan much!” ja oa-pikkpoisis kasutavat ketšupit pidasid kaheksandaks maailmaimeks.
  Tead, ma olen su veganlust maha tegevatest postitustest alati mööda vaatanud, aga nüüd kuidagi tunnen et peaks midagi ütlema. Sa ilmselt mõtled, et omg jälle üks loll vegan tuleb PEALE SUNDIMA ja propageerima seda, aga kui sinul on õigus arvamust avaldada, on minul ka. Esiteks, Earthlings on film, mille pärast tuhanded veganid just täna veganid ongi, kaasa arvatud ma ise. Mul polnud varem aimugi, et asi lihatööstustes nii hull on ning see film tõesti pani mind mõtlema selle kõige üle. On inimesi, kes vaatavad selle koleda filmi ära ja peale seda söövad steiki kahe suu poolega edasi, ja on neid, kelle jaoks see film justkui silmad avab ning liha enam alla ei lähe. Mis selles valesti on? See, et sinu jaoks tundub ühe dokumentaali tagajärjel veganiks hakkamine võimatu, ei tähenda, et see ka teistega nii on.
  Teiseks, mis on valesti Keiju margariini ostmisel? Ilmselgelt oli näha, et selle paari motiiv veganiks hakkamisel olidki loomad- et mitte osa võtta enam loomade ekspluateerimisest ja kõige sellega kaasnevast, mitte hakata paugu pealt ökošmöko-olen-maxhealthy-söön-aind-muru veganiteks. Toit ei pea olema tervislik, et ta oleks vegan (kuigi oa-pikkpoiss on siiski tervislik toit, eriti kui võrrelda seda lihaga). Samuti ketšup sinna sisse? Mis siis selles valesti on?
  Sandra Vungi oleks seal saates ajanud täpselt samasugust juttu. Kui sa veel ei teadnud, hakkas temagi veganiks loomatööstuse tapamajadest avaldatud videote nägemise tagajärjel. Või mis põhjendust/seletust sina üldse ootasid sealt? Kurb mõelda, et sinusuguste jaoks pole teadlikkus loomadega kohtlemisest piisav põhjus, et loomsetest toitudest loobuda.

  1. See “talle tehakase halba, keeldume kõik” pole mingi põhjendus. Okei, osade jaoks on, palun väga. Vaatasite filmi, avasite oma silmad.. what ever. ma ei viitsi tegelt sel teemal vaielda, sest mul jumala suva kuidas keegi elab. Lihtsalt panin emotsiooni pealt selle kommentaari Facebooki. In general, mul savi, kes on vegan, kes saadab lapse lasteaeda kes mitte jne. Aga see on sama hea kui ma ütlen, kuidas sa siin üldse süüa saad kui Aafrikas lapsed nälgivad. Oma perse on ikka kõige kallim. Ole sa vegan või ema Teresa.

  2. Palun õpi argumenteerima , sa lahmid alati suvalt, et ah ega ma ei viitsi seda ja toda ja üldse mind ei huvita. See kõik näitab lihtsalt kui rumal sa oled ja ei viitsi teemadesse üldse süveneda aga kommenteerima kõiki asju oled küll kõva mutt. Ei ma pole vegan aga lihtsalt kuidagi kopp ees kui keegi kirjutab sisuga kirja ja saab ta vastuseks alati sama sisuga jutu : ah et mind üldse ei huvitagi ja kõik on jumala savi.

   Ja keelekasutus on sul muidugi omaette tase , Sina oledki see teine Eesti , mida sa fb kommentaariumis ka mainisid. Ära arva, et sa neist kuidagi parem oled

  3. Kirjavahemärk pannakse sõna lõppu ja siis on alles tühik. Ega sa ise ka just väga nutikas pole…

 5. See paksu ja mitte paksu teema on jälle üks vahva asi, mille üle vaielda, sest alati tuleb lõpuks välja see, et igal ühel on eri arusaam sellest, mis on paks ja mis ei ole. Kõige lihtsam ongi juba ette arvestada sellega, et kõik sõltub konkreetsest inimesest ja tõenäoliselt ka nende taustsüsteemist. Näiteks sina oled minu jaoks normaalse/keskmise kehakujuga, aga mu elukaaslase jaoks oled natuke suurem kui keskmine. Enda jaoks olen ma pigem paks, aga tema arvab vastupidi, et ei ole, et ma olen normaal-suuruses.
  Kõik oleneb, pole mõtet vast juurelda selle üle, kel on õigus ja kel mitte, raiskab lihtsalt oma närvirakke. :)

 6. Ma leian, et sa ei ole paks, aga ka mitte peenike. Ja selles pole üldse teema!
  Mul tekib hoopis küsimus nende reklaamide osas, mis sul siin blogis üleval on. A`la “kuivata 26 kg rasva kuus”!!!!???? Kui sa sellist asja reklaamid, siis kuivata ise ka need rasvad ära! Kas sa usud sellist idiootsust? Miks sa seda siis ei katseta? Ja olgem ausad, ega sa enda kehaga ju rahul pole.

 7. No rasvunud sa jah enam ei ole aga samas mitte ka sale või normaalkaalus, lihtsalt sellises tavalises ülekaalus nagu paljud naised, kes toitumisele tähelepanu ei pööra ja trenni ei tee.

 8. Kui su praegune välimus oleks saavutatud kõva tööga ja trenni tegemisega, siis minupoolt oleks rets respekt ja müts maha… Aga sa pole ju tegelikult pingutanud?
  Paranda mind, kui ma eksin, aga sa tegid opi ja sa pole tegelikult end treeninud, kardinaalseid muutuseid teinud, et seda rasva maha saada. Su maole tõmmati kriips ette ja tänu sellele sul kaal tegelikult langeski. Ja nüüd pead vajalikuks iga mõne aja tagant vastu rinda taguda ja öelda, et sa oled endaga rahul ja, et oled ilus, aga tegelikult kumab su ebakindlus läbi selle, lõpetades siis veel kellegi kritiseerimise ja halvasti ütlemisega. Mulle tundub, et sisimas oled sa õnnetu ja ehk oleksid sa enda sissevaatamisega ja trenni tegemisega ja tervisliku elustiiliga õnnelikumaks saanud, aga läksid kergema vastupanu teed.

 9. Mina alati imestan, miks naiste jaoks ideaalkaaluks arvatakse 50kg, no äärmisel juhul 55kg olevat. Mallukas on ka korduvalt oma blogis halanud, kuidas tema kunagi “normaalses kaalus” (ehk siis 50-midagi kg) oli ja nüüd paks on.
  No ma ei tea. Minu jaoks töötab endiselt see vana hea loogika, mida omal ajal ka terviseõpetuse tundides räägiti. Normaalkaal naiste puhul on pikkus sentimeetrites miinus 100, meeste puhul miinus 90. Mõned kilod siia-sinna kõikumist tuleneb enamasti organismi eripäradest. Oluline on see, et inimene on terve ja ise ennast oma kehas hästi tunneb.
  Võiks selle kaaluteema üleforsseerimise juba ükskord ära lõpetada.
  Kehakaal on üldiselt ainult number ja ilu on alati vaataja silmades.

  1. no aga see teebki sama välja. 155-100 ehk 55 ja KMI kalkulaator annab mulle 47-60, kusjuures vanasti mäletan, et mingi kalkulaator, kui ma opil käisin, näitas, et peaksin olema 52,5 vms. Ma olen 68, mis ütleb, et olen ülekaaluline, aga ainult 8kg :D

  2. miinus 110 ja meeste puhul miinus 100 ikka, aga noh, 10 kilo siia-sinna, eks. eriti 150 cm jupikesel…

 10. Jah, ma nimetaks sind ka veidi ümarate vormidega naiseks. Paksuks kindlasti mitte.

 11. Tahtsin küll kirjutada imeilus, aga mu pontsakad näpud on kohmakad sina oled jätkuvalt imeilus

 12. Ma ikka imestan, kuidas sa nendele inetutele kommentaaridele vastu suudad panna. Ma nutaks patja. See ei muudaks midagi, aga ikkagi nutaks.
  Ja endiselt imestan, et sa viitsid neile midagi tõestada.

 13. Ma saan aru, et inimesi kuidagi erutab mitte niivõrd su kehakaal kui see, et sa ühtelugu võta teemaks selle, et sa pole paks, ehkki oled üsna korralikus ülekaalus. Sina ise, kes sa oled olnud eluohtlikult rasvunud, tunned ennast muidugi praegu ka kümne normaalkaalu ületava lisakiloga oma kehas ülihästi.
  Kas see polegi mitte olulisim?
  Miks sa teed neid teemasid? Ütled ise, et oled endaga rahul – mis on ju väga hea – ja teed aga jälle postituse, mille pealkiri justkui nõuaks vastuseks: eiei, kus sa sellega, sale oled! Seda ju kinnitada siiski ei saa, aga – on sel tähtsust?

  1. Aga ülekaal = paks. Ei? Et kui on 8kg ülekaalu (VAID 155cm pikkusel naisel), see on ju paks?! Ülekaal = paks.

 14. Nägin sind esimest x aastaid tagasi kui olid selline nagu esimesel pildil. Nyyd nägin sind reedel ja mu esimene möte oli,et wow,sitaks hea näed välja Neid ōelutsejaid âra pane tähele,las koerad hauguvad,karavan läheb edasi

 15. Minu arvates oled Sina suur eeskuju – Sa oled oma kehaga rahul. Kui palju selliseid inimesi me tänapäeval kohtame? Enamik ainult vinguvad ja igatsevad midagi muud. Kas või kommentaarides mainitud paljasporgand, kes äsja ka kirjutas, et on loonud endale fassaadi. Miks siis ihaldada seda, mis ei ole päris, mõtlen mina. Miks ihaldada ebakindlust, mis kõige selle taga peitub?

  Imestan, kui palju indiviide võtavad endale õiguse otsustada kellegi keha “normaalsuse” üle. Eks sinna on meie ühiskond liikunud ja tõeliselt kahju on just noorema, peale kasvava põlvkonna pärast.

  Edu Sulle ja Sinu perele teie tegemistes ning kaunist esimest adventi!

 16. Saa endaga kehaga sõbraks juba ükskord. Üks enda kehaga rahul olev inimene ei topiks pidevalt neid enda enne ja pärast pilte ,ise õhinas ootamas vastukaja.Kui ise endaga rahul ei olda siis otsitaksegi kinnitust kusagilt mujalt. Jah me näeme ju kõik et sa oled (opi abiga) kahanenud kuid olgem ausad ,sinu praegune kaal ei ole veel normaalkaal.Sinu puhul tegelikult kaal petab ära . Kuna sa trenni ei tee siis muskleid sul oluliselt ei ole ja pekk kaalub vähem kui lihas . Mõnikord vaatan su pilti mõne järjekordse kaaluteema juures ja näen et seal on midagi 60+ kaalunumbriks ja ma ei saa aru kuidas on nii suur võimalik välja näha selle kaalunumbri juures .Aga kuna lihast ei ole siis kaal ka kohe väiksem .
  Anyways mina soovitan sul heaga trenni minna ,küll see ideaalkaal ka siis tuleb ja võid elada ilma et peaks seda ebamugavat salendavat sukka üle pekkide tõmbama et kleiti ära mahuks .See ei ole mingi elu et sa pidevalt kaalu teemast kirjutad ja mõtled .Hakka trenni tegema ,siis saad rahuliku südamega ka patustasa ja üldiselt ka normaalse inimese moodi elada . Praegu kui sul poeg on pisike ja käib lasteaias (ja sinul kellast kellani tööd pole) siis ideaalne võimalus minna iga teine päev tunniks ajaks trenni . Ja saage juba aru et trenni ei tehta ainult saleda keha saavutamiseks ! Inimesi kimbutavad ju igasugused halvad haigused ,mina parem vorm sul on seda paremini su keha haigustega võitleb . Korralikult treenitud keha omanik on tervem kui pekimäe omanik ,juba see peaks motiveerima ju.

 17. Minu arust oled sa viimasel pildil väga kaunis. Samas meenub, kuidas sa oled öelnud, et oled end alati ilusaks pidanud – ka siis, kui sa paks olid. Ometi nüüd naerad ja ilgud nende vanade piltide üle.

  1. No mis ma siis tegema pean? Nutma? Ma ei näinud end siis absull sellise paksuna. Ma vaatasin peeglisse ja mõtlesin tõsimeeli, et ma olen ilus naine :D

  2. Jah, ma vaatan peeglisse ja arvan, et ma olen SITAKS ilus. Ma olen kena, seksikas, naiselik, ema, abikaasa.. Sitaks ilus. Ma armastan iga grammi oma kehast just täpselt nii palju, et ma võiks end lolliks musitada :) Jep, olen võibolla pime, aga just nii ma tunnen. Noh, ega ma 111kilosena peeglisse vaadates ka oma kaalu ei näinud. Arvasin, et olen sitaks püss. Arvan praegu ka. Samas kui ma olin 57, tundusin ma natukene haiglane endale, aga siiski püss. Ma olen iga faking kell püss, pohhui palju kaalun :)

 18. Ma tahtsin lihtsalt “oelda, et paks ei v6rdu ilmtingimata koledaga. Vaatasin Eesti keele seletavast s6naraamatust ka igaks juhuks j2rgi mida siis paksu all silmas peetakse (http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=paks&F=M) ja m6tlen su pilte vaadates et no t2idlaseks, korpulentseks ja priskeks nimetaks ma sind k8ll ja su ristl6ike pindala oleks ka kindlasti parasjagu suur ehk siis teisis6nu defineerud minu silmis paksuna k8ll. Aga, aga, aga, see ei t2henda et sa kole oleksid, sinu pilte vaadates vaatab mulle vastu ilus, s2rav noor naine ja mis peamine 6nnelik, enesekindel ja rahulolev.

  Mis trenni puutub, siis seda soovitaks ma ka teha, aga mitte selle p2rast et kaalust alla saada, vaid et oma keha toetada. Enda kogemustest v6in “oelda, et ka normaalkaalus keha vajab trenni, sest toonuses keha on ilusam ja tervem ning vastupidavam igasugu vigastuste suhtes. N2iteks Tartu 8likooli spordihoones sai m6ned aastad tagasi toreda treeneri all k6htu ja selga treenitud, kuid eesm2rgiks ei olnud sixback vaid seljavalude ennetamine ja leevendamine… igatsen seda.
  Lisaks annab trenn 8limalt hea energialaengu, m2letan veel 8likooli ajast kuidas esimeses loengus veel m6te t2itsa magas (olenemata kellaajast), siis hakkasin aga hommikuti trennis k2ima ja peale trenni oli loengus ka m6nusam olla, sai aru kah mis 6ppej6ud r22kis. Ja trenn ei pea 8ldse mingi ulme insanity rahmimine olema, jooga, pilates v6i n2iteks midagi sarnast nagu see k6ht-selg tyskis oli, on suurep2rased.

 19. Keelekasutus ja väljendid kisuvad küll vägisi isegi kolmandasse Eestisse. Üsna raske on ette kujutada, et sellises vanuses inimesed räägivad nagu halva lastetoaga puberteedid. SITAKS ilus sa võid ju olla, aga see ei võrdu ilusaga. Labane kõnepruuk ei kaunista kedagi.

 20. Äkki peaksid senisest rohkem trennile keskenduma? Keegi ei arva, et sa peaksid nüüd 45 kg kaaluma. Ei, ole rahulikult see 68 edasi ja see on täitsa ok (60-68). Aga kui see oleks 68 kg enamvähem trimmis lihast, siis oleks visuaalselt erinevus väga suur võrreldes praeguse pehme olekuga.

 21. Tegelikult tyytab see eestlaste komme teiste kehakaalu, riideid jne kommenteerida ja oma arust oigust hinnanguid anda ja kritiseerida absoluutselt ara. Mis see teie asi on kui paks voi peenike keegi on? Miks te arvate et just teie omate oigust ja teate mis on absoluutne tode? Las igayks olla nagu tahab ja armastab ennsat nii kui tahab. See et teie kriteeriumitele keegi ei vasta? See saab olla ainult vaikeriigi vaike silmaring. Siia Ameerikasse kolimine oli vabastav. 10 aastat juba kannan mida tahan ja ei muretse iga 100g parast mis juurde votan. Vot see on vabadus. igayks teeb mida tahab ja naeb valja nagu tahab. Pole kellegi asi olen ma 20kg raskem voi kergem. Ja ameeriklasi nimetatakse pealiskaudseteks. Eestlased peaksid hoopis peeglisse vaatama.

Comments are closed.