#elulineblogi

Jõuluuuuud…

Täna hommikul oli ikka tõsine jõulutunne. Täna lähme kuskile nulgu jahtima, homme ehime, täna oli lumi maas ja Hedonil käisid päkapikud. Eile ostsime piparkooke, toas oli mandariinilõhna.. no täielik jõul on peal :)

Seoses sellega, kolm teadaannet.

Esiteks, jõulud on andmise aeg. Detsember on kuu, mil kõige enam kulub kõigil raha ja.. me tahaks natuke head teha :)

Käimas on Dermosili loos (osale siin!) – iga päev võidab üks inimene enda valitud toote. Igal esmaspäeval teen eelmise nädala võitjatest ka kokkuvõtte blogisse ja ootan teie tagasisidet oma emailile, kuhu teile tooted saata. Kõik Dermosiliga seotud info ilmub sealsamas postituses.

Teiseks, alustasin täna marimelli FB lehel loosimistesarja. Iga jumalama päev panen loosi ühe toote, kinkekaardi vms. Loo juures oleval pildil on tänane kingitus. Olen proovinud valida sinna tooted, mis mulle endale on meeldinud, mille tarbija olen juba pikemat aega vms. Igal hommikul alustan loosimist, õhtul ilmub pildi alla kommentaaridesse võitja nimi. Ütlen kohe ära, et kõik võitjad valin commentpiceri abil ja kui mõni mu tuttav peaks võitma, on see lihtsalt õnnelik juhus :)

Ja kolmandaks. Detsembris on ilmselt meie blogis natuke rohkem reklaampostitusi, aga ma püüan mitte lolliks minna, sest kuigi raha on tore, olete teie veel toredamad :) Püüan teile tutvustada ikkagi asju, mis mulle endale meeldivad, mida ma nagunii ostaksin. Või millest ma salamisi unistan :)

Üldsegi, detsember on igal pool maailmas kuu, mil tehakse kõige rohkem reklaami – mu blogi ei erine. Ilmselt vilksab neid bännereid ka rohkem kui muidu. Andke siis andeks. Kõik ikka helgema tuleviku nimel :)

Ma lihtsalt mõnikord olen nii kahe vahel nende reklaamide vastuvõtmisega ja siis mõtlen, no mis seal ikka, lugejad annavad ehk andeks, see on ju meie töö, ise oleme sellise valinud ja mis saaks olla lugejal selle vastu, kui ma tutvustan lahedaid asju ja saan selle eest raha, et toidupoes arveid maksta :) Mõnel juhul ma mõtlen, et kui ma ise guugeldaks, ja selline blogipostitus välja tuleks, oleks mul küll hea meel. Näiteks see eile magneesiumipostitus. Hea kui keegi vahepeal meelde tuletab, et stress ja väsimus on okei, eriti sellisel aastaajal nagu meil praegu on.. Oh, aga juba on detsember, see on kordades parem kui kui november! :) Nii äge. Varsti saab hakata juba jõululauamenüüd välja mõtlema ja kingitusi pakkima. Jaja, just neidsamu mida ma sel aastal ei tee. Aga noh, Hedonile kogunenud nodi tuleb ära pakkida ja kuuse alla eest ära panna kappidest :)

Ja neljandaks, ma sain tänu Merjele teada kus ma saan vaadata, palju need bännerid raha sisse toovad. Ma alati proovisin arvutada kogu kogunenud raha ja seda kuudega jagada ja arvutasin mingit keskmist, viimased paar kuud olen üles kirjutanud kogunenud summat, et näeks palju siis koguneb, aga see vahe on nii veider… Sessuhtes, et kui ühel kuul on 100 ja teisel 300, siis see on nii hiiglaslik vahe, et nagu oleks valesti midagi. Aga see oleneb vist käimasolevatest kampaaniatest… Ühesõnaga, Merje nüüd ütles mulle, kus ma saan seda tšekata seal süsteemis, et mitu klikki päevas tehakse. Ma tänasest proovin siis silma peal hakata hoidma, et näha, kas olete aktiivsed reklaamivaatajad – klikake ikka neil, mis huvi pakuvad. See on konkreetselt meie reisifond seal…

 

One thought on “Jõuluuuuud…

  1. Eilse postituse jätkuks.. Kui praegused Mg tabletid otsa saavad, lähen neid piiluma ;)

Comments are closed.