marimelli jõulupakk 2019

Nagu te teate, siis tahtsime teha meie koostööpartneritele ka sel aastal kingituse ja kui aus olla, siis sel aastal saime superägeda paki kokku, mis paneb mind juba praegu stressama – mis järgmisel aastal.

Ega meil kindlat plaani polnud kui me suvel sellel mõtlema hakkasime, tahtsime lihtsalt, et see oleks meie moodi. Lõpuks jäi sõelale ikkagi kokkamine. Ja sellest lähtuvalt hakkasin siis pakki asju otsima ja mõtlema. Tahtsin, et seal oleksid meie reaalsed lemmikud.

Nii sündiski kombo:

Roosa cava (Liviko; tähelepanu, tegemist on alkoholiga, kui teil on sellega probleeme, siis küsige perearstilt Esperali retsepti)| Matsimoka tšilli salaami | Andri Peedo talu kitsejuust | Maitsete Majaka soolakaramelli kaste (olenevalt pakist kas peekoniga või jõulusem)| Peipsi Pipra tšillimoos (olenevalt pakist on neid kolme eri sorti – kreegiga, mustsõstraga ja tavaline) ja kogu kombo pakkisime Molami Stuudiost tulnud lõikelaudadele, kus on meie mugandatud logo, mis sobiks rohkem kööki.

Tahan siinkohal tänada kõiki, kes marimelli jõulupakki aitasid teha :) Peipsi Pipar tegi minu soovil väiksemad moosid, Maitsete Majakas keetis minu pärast peekoniga soolakaramellikastet jne. Aitäh! Pakk sai imemaitsev! Neli tundi ja 30 pakki oligi valmis :)

Jõudsime esimese päevaga kullerdada 17 pakki, kuna tegemist oli toiduainetega ja kuigi keldris on piisavalt jahe, siis ei tahtnud neid liiga kaua enda käes hoida ja palusin lisaks appi sõbranna, kes varem kullerfirmas töötanud ja teab hästi kuidas seda teha ja järgmisel päeval oli kõik mis vaja laiali veetud.

Valio sai ekstra suure ühispaki, sest.. ma olen kõikide tootejuhtidega suhelnud ja veider olnuks ainult assistendile see pakk viia :)

11 thoughts on “marimelli jõulupakk 2019

 1. Miks siin postituse all #koostöö pole kui on ju selge reklaam tasuta saadud toodetele?

  1. #koostöö märki näeb marimelli blogis kui on MAKSTUD REKLAAM ehk postitus on tellitud kellegi poolt ja selle eest on makstud, siinkohal ei ole tegemist tellitud ega kinnimakstud reklaamiga, vaid MEIE ISIKLIKU PAKIGA MEIE KOOSTÖÖPARTNERITELE!

  2. Nende loogika on see, et kui reklaami eest makstakse asjades, siis polegi makstud. Tooks keegi kullakangi, siis see poleks ka tasu. Sõna -bartertehing- on tunnustatud turundusinimestele vist täiesti tundmatu.
   Lugejad peaks muidugi idioodid olema, et koostööd ei märka. Samas ma ei mõista, miks see märge #koostöö nii häbenemisväärne on. Täiesti normaalne, levinud ja mõistlik viide blogides. Naeruväärselt läbinähtav on ju hoopis see, kui hakatakse mingit häma ajama- ei, ei, me ei tee seekord reklaami. Endal postituses firmade linke rohkem kui sidesõnu.

  3. Mis nendes linkides halba on?
   Meie oleme ammu blogis seda öelnud, meie blogis on märgistatud makstud reklaam. Ma ei pea vajalikuks igale poole toppida #kingitus #iseostsin #küsisintasuta #saadetiniisama – see on ju selge, nagu näha, siis saad lugejana ise ka aru, millal on meile kingitus tehtud, millal on makstud, millal on bartertehing tehtud, miks ma seda siis igale poole toppima pean. Ja muuseas, kõik polnudki tasuta ja barter marimelli pakkides :D

  4. Linkides ei olegi midagi halba. Reklaamis ei ole ka midagi halba. Halb on siis, kui väidetaks, et tegu pole reklaamiga, aga ilmselgelt siiski on.
   Blogipostituste alla # sõnu “ei pea vajalikuks toppida”, kui tegu on reklaamile viitamisega, aga igasugu muid sõnu kümnet kaupa häštäägida pole nagu probleem?

   #kingitus #küsisintasuta #saadetiniisama- need on ju kõik bartertehingud. Keegi ei saada ega anna midagi niisama, kui nad ei looda selle eest vastutasuks reklaami saada. Vanaema maalt saadab purgi moosi niisama, aga kindlasti mitte ükski ettevõte.

  5. Saite neid tasuta tooteid ju suhteliselt palju, päris korralik summa, mis kokku hoida. Ma lugejana ei viitsi mõistatama hakata, mida te siis tasuta saite ja mis oli tõesti nii hea, et täiesti ise ostsite. Võtan siis üldiselt, et olete kõik asjad saanud kas tasuta või teete reklaami, kui millestki räägite.
   Ise kogu aeg lugejate arvamusi küsite ja kui korduvalt tuuakse välja seda, et te reklaami ei märgista, siis hakkate vaidema, et see ometi pole ju reklaam, kuna raha ei saanud. Lugeja jaoks on ka see reklaam, kui toote tasuta saite. Vahet ei ole, mida ja kuidas te enda jaoks defineerite oma väikses maailmas.

 2. Tahaks ka seda soolakaramellikastet peekoniga mmm…aga nad vist enam ei tooda seda? :(

Comments are closed.