#jõulukingiidee 3

Mida aastad edasi, seda enam ma saan aru, et kingitusi pole vaja teha sellepärast, et peab. Võimalik, et mind on blogielu ära hellitanud ja ma saan kingitusi aasta ringselt ja siis tundub kuidagi kohustusena jõuludeks ja sünnipäevadeks ja tähtpäevadeks nende tegemine, aga minu meelest võib inimest üllatada ka suvalisel hetkel. Selleks ei pea olema jõulud.

Okei, pulma võiks ikkagi kingitusega minna, aga näiteks jõulud ei pea kindlasti olema aeg kui kingitused peavad miljon maksma. Ma alguses mõtlesin, et teen mingi listi asjadest, mis on odavad, siis mõtlesin, et pigem toon välja asjad, mis mulle endale meeldiks saada ja siis mõtlesin, et teeks lihtsalt erinevad postitused kingiideedest.

Koostasin seda listi nii, et mõtlesin, kui ma teeksin kingituse.. Mõtlesin, mida kinkida sõbrannale, raamatupidajale, mis võiks olla hea kingitus mehele.. saate aru, eks. No et mõtlesin reaalse inimese peale, kellele ma kingituse teeksin ja mis talle sobiks.

Näiteks oli mul kindel plaan teha sel aastal kingitus lisaks meie koostööpartneritele ka enda raamatupidajale. Ja kui ma mõtlen raamatupidaja, siis ei seostu mul temaga kokkamine, millest on suuresti marimelli jõulupakk tänavu.

Ja siis Meelis mõtles teha ühele endale nö tööandjale, kes temalt on juba aastaid erinevaid teenuseid tellinud, selline mõnus meeldejääv kingitus. Ja kus mujal me lõpetasime kui Von Baeri lehel lapates. Ükskord varem osutus valituks graveeringuga portfell. Sel korral valisime kindlama tee – nahast rahakotid. Need sobivad igale inimesele, olenemata ametikohast ja vanusest. Rääkimata soost või juuksevärvist.

Kogu valiku leiab siit: nahast naiste rahakotid ja meeste meeste rahakotid. Kõikidele toodetele saab lasta peale pressida ka nime initsiaalid. Isegi lasergraveerimist saab teha – teksti, logo vms.

Tasub mainida ka seda, et väiksemate aksessuaaride puhul on nad juba pakendatud kinkepakendisse ning kinkepakendamine on lisatasuta.

Nende kaarditasku on nüüd saadaval ka helepruunis toonis ja kuna minu oma, nüüd mingi reaalselt kolm aastat hiljem, hakkas vaikselt näitama väljavenimise märke, siis tellisin endale uue. Enda logoga. Kui teil aga tekstide osas ideid napib, vaadake nende inspiratsiooninurka

Miks Von Baeril pole sooduskoodi?

Neil ei ole ei sooduskoodi ega allahindlusi ja nad on nii ilusti selle mitte soodukate tegemise ära põhjendanud:

Me ei trikita oma kliente allahindluste tegemisega. Trikitamine seisneb selles, et toote esialgne hind seatakse meelega kõrgemaks, et seda hiljem langetades kliendile soodustust pakkuda.

Vältides edasimüüjaid ja kollaseid soodushinnasilte, müüme oma tooteid otse Teile. Tänu sellele saame pakkuda võimalikult häid hindu, kvaliteeti ja teenindust. Võite kindlad olla, et ei leia meilt ostetud tooteid järgmisel kuul allahindlusega müügis, nagu seda mujal ette võib tulla.

Hea uudis on see, et kui sooduskoodi pole, siis loosimisi on nad alati altid tegema. Postitage kommentaaridesse Von Baeri lehelt rahakotilink, mis teile meeldib ja üks õnnelik saabki juba nädala pärast selle omanikuks. Graveeringu saab samuti ise valida.

Võitjad on:

Birgit (M)https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/
Ma olen juba kaua seda rahakotti vaadanud ja jõulud oleks ideaalne aeg see viimaks oma mehel kinkida, et ta saaks oma vanast ja üsna väsinud rahakotist lõpuks lahti öelda.

Angela Halliste: https://vonbaer.ee/w2-mini-naiste-rahakott-nahast/
See rahakott oleks ideaalne, arvestades kui palju hindan kompaktsust, see pisike rahakott oleks nii hea võtta kaasa reisile ja üleüldse ära peita 

Palun kirjutage otse info@vonbaer.ee (neil on teie õiged emailid olemas!) millist graveeringut soovite ja kuidas soovite rahakotid kätte saada (lähim Smartpost või lähete ise neile poodi vms).

#KOOSTÖÖ

226 thoughts on “#jõulukingiidee 3

 1. Mulle endale kuluks küll ära uus rahakott. Reaalselt mul on mingi 7 aastat vana Tom Tailori rahakott, mille lukul on juba tila ära tulnud ja kohe mitte ei raatsi uut osta, kuna veel ju töötab :D kui ma saaks siia pildi panna, kukuksid Teie pooled lugejad pikali seda nähes :D Valiksin uueks rahakotiks selle: https://vonbaer.ee/suur-lukuga-naiste-rahakott-w2/

 2. Olen nii mitmeid kordi osalenud Von Baeri loosimistes, aga pole vedanud. Seekord proovin aga õnne meeste rahakottide valdkonnas. Noorem vend kinkis mulle lihtsalt niisama televiisori (teab, et mul pole hetkel tööd ja soodushinnaga sai). Teda tahaks küll ühe väärika rahakotiga tänada:
  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

 3. Minu emme rahakott on aastast 95, kui mina sündisin. See on kvaliteetne täisnahast rahakott, aga paratamatult hakkab see väsima.

  Ükspäev, kui ma isale Von Baeri rahakoti kinkisin, ta tegi ta samuti vihje, et kui ta kunagi rikkaks saab, siis soovib sellist rahakotti -> https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1-plus/

  Ma väga loodan, et saan tema südamesoovi jõuludel täita :)

 4. Osta mõtle ja toimeta. Ohh need jõukud ajavad lausa iiveldama juba.

  Oleme mehega alles 2 aastat koos ja tulevad 2 jõulud koos. Ja paganama daske on nii kinki valida..
  Aga ehk mul veab ja aitate hädast välja ☺

Comments are closed.