marimelli mustikapusade müük

Pärast seda kui me Kaiga pildistamas käisid, sain ma megapalju kirju ja kommentaare, kust meie pusad pärit on. Need tegi meile üks blogilugeja, kes ei tahtnud, et ma ütleks, kes ta on.

Ei tea mina, miks. Mina aga tema soovi austan ja avalikult ei ütle, kes tegi. Aga, kuna soovijaid oli palju, siis ta ütles, et on nõus võtma tellimuse 25le pusale. Neid saab nüüd osta marimelli e-epost – lastesuurusi siit ja täiskasvanute suurusi siit.

Hind sisaldab ka saatmist teiepoolt valitud SmartPosti automaati. Mina midagi vahelt ei saa, lihtsalt pakun inimesele võimaluse nö anonüümselt müüa. Kui esimesel satsil läheb hästi (ostke kõik ära pliis!), siis pole tal valikut ja ta on sunnitud kapist välja tulema ja sellega hakkamagi raha teenima ja… peabki hakkama pusasid tegema. Ja muid asju ka.

Mis ma omalt poolt veel ütlen, siis pusad on mõnusast materjalist, pehmed ja soojad. Praegustesse sügistesse ilmadesse IDEAALSED! Kooli ja lasteaeda ilmselt samuti hea valik. Nunnud on nad ka :) Head shoppamist!

12 thoughts on “marimelli mustikapusade müük

  1. Tere, naiste pusa mõõte sooviks, suurus 42 ja 44, et siis rinnaümbermõõt?

  2. tahtsin tellida aga ei leidnud kohta kuhu lisada suurused ja niisama ma tellida ei julgenud

    1. Tellimislehel on andmete kõrval (nimi, telefoninumber..) lahter “märkused tellimuse kohta” – sinna ja no worries, kui seda infot pole, ma kirjutan ja küsin, sest pusa ilma suuruseta teha ei saa :)

  3. Pusad ilusad aga elu näidanud, et suurusnumbrid erinevad seinast seina tootjatel. Äkki mõned mõõdud pakkuda?

  4. Tellisin ka oma lapsele aga kui kaua aega läheb et pusa kätte saada ?

  5. Väga lahedad pusad! Ega sa ei oska öelda et kui 1 pusa tellida siis kui kaua võiks kätte saamiseni aega minna umbes?

    1. Pakun umbes nädal. Kirjuta erisoovid lisainfosse ja annan edasi :) no et tahad nt esimeseks septembriks vms :)

Comments are closed.