10 päeva UMFini: loosin välja kokteilikoolitusi

Hipphipphurraa, mul on megahea meel teid teavitada, et marimell avas eksperimendi korras oma e-poe ja et UMFil liitub meie supiköögiga EBA Koolituskeskus ja koos suppidega saab ka häid alkoholivabasid kokteile, aga kõigest lähemalt.

marimelli supiköök – oleme sel aastal avatud kahel päeval – laupäeval saab suppi kella 12-17ni ja pühapäeval kella 12st kuni suppi jätkub.

Menüüs on Tom Kha (meie vürtsitasemele vastav!), seenepüreesupp Matsimoka suitsulihaga (eelmisel aastal sai sama kiirelt otsa kui Tom Kha)!, seitsme liha seljanka (nii, et lusikas ikka püsti püsib!), pelmeenisupp tomati ja juustuga (osutus laste lemmikuks!) ja magustoiduks teen leivasuppi kohupiima-jäätisevahuga. Magustoit 3€, supid 4€. Portsud suured, tasuta kuklid ja vesi on laual :)

EBA Koolituskeskus tuleb meie õuele

1. juulil pidime me tegema oma hoovis peo, kuhu oli planeeritud ka kokteilikoolitus, aga et mitte head asja raisku lasta, istusime ühel päeval maha ja mõtlesime, kuidas see ikkagi läbi viia. Üks mõte viis teiseni ja lõpuks otsustasime, et laseme nad laupäeval oma telgi alla kokteile valmistama.

Päeval saab alkoholivaba mojitot, smuutit ja limpsi, samuti nende enda tehtud jääteed mekkida. Õhtul, kui supiköök paneb uksed kinni, siis ootame oma hoovi limiteeritud koguses lugejaid, seoses sellega paiskame müüki ka tavapärasest poole sõbralikuma hinnaga. Kes ees, see mees!

Ainult ühel õhtul, marimelli supiköögi hoovis – aftekas koos meelelahutusliku kokteilikoolitusega

Koktelikoolituse käigus saate tutvuda kokteilikunsti ja ajalooga ning valmistada erinevaid maitsvaid kokteile.

Koolituse käigus valmistab koolitaja degusteerimiseks viis erinevat kokteili, mille hulka kuuluvad nii tuntud klassikud, kui uued ja trendikad kokteilid. Esindatud saavad populaarsed joogigrupid ja maitseelamusi jätkub kõigile. Iga osaleja saab degusteerimise järgselt valida endale meelepäraseima kokteili ning valmistada selle iseseisvalt koolitaja juhendamisel, kasutades professionaalseid baaritöövahendeid ning värskelt õpitud töövõtteid.

Koolitajaks on pikaajalise baaritöö- ja koolitaja kogemusega Angelika Larkina, kes on võitnud rohkelt kokteilivalmistamise auhindu nii Eestis, kui mujal maailmas.

Osalemiseks osta pääse marimelli e-poest – siit! Müügis on vaid limiteeritud kogus pääsmeid! Hind kõigest 12,95€

EBA Koolituskeskus pakub erinevaid kokteilindusega ning joogimaailmast inspireeritud koolitusi nii baarmenitele, kui kõigile kes soovivad õppida lõputute võimalustega kokteilikunsti. Mitmekülgsest koolitustevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Koolitusklass on varusatud mugava baari ja hubase õhkkonnaga.

EBA Koolituskeskuse koolitustega saab lähemalt tutvuda siin!

PS! Andke oma tulekust meie supikööki teada ka, siis tean supikogustega paremini arvestada – siin! 

Kordan siis üle: suppi saab laupäeval vahemikus 12-17 ja pühapäeval alates kell 12, kuni suppi jagub. Laupäeva õhtul kell 18.30 hakkab kokteilikoolitus, kuhu saate pääsme osta siit!

PPS! Loosin välja kõikidele huvilistele (kõigi huviliste vahel?) nende vabal valikul ühe joogikoolituse. Koolitusele saab minna koos sõbraga. Vali endale sobiv joogikoolitus SIIN – üleval rippmenüüst avaneb koolituste valik ja jäta kommentaaridesse, millisele joogikoolitusele sa minna sooviks.

Loosimine: 1.09.2017!

PPS! Kõikide selle postituse jagajate vahel Facebookis, loosin välja 1+1 kutse marimelli supiköögi aftekale! :)

Telkide ja mööbliga aitab meid sel korral Funrent!

11 Comments

  1. Supikööki tuleme kindlasti, aga laupäevasele joogikoolitusele kahjuks ei jõua. Mu lemmik jook on šampanja ja hariks ennast selles valdkonnas rohkem :) Eriti just seda osa, kuidas jooki toiduga sobitada. Seega valiksin pakutud koolitustest “Šampanjakool”.

  2. ooo, šampanjakoolitus kõlab marult!

    Sel aastal supikööki paraku ei jõua. Eelmisel aastal oli väga tore, ainult et Tom Kha jaole jäin hiljaks.

Comments are closed.