marimelli supiköök kolib Tartusse – broneerige nädalavahetus!

Aprilli teisel nädalavahetusel oleme me Tartus. Teeme süüa ja pilti ja meiega saab kokku saada, juttu ajada ja..

Ühesõnaga, kirjutas mulle üks blogilugeja, kes ütles, et tal on Tartus fotostuudio – Peopärlid ja pakuks meile tasuta ühte päeva, et saaksime kutsuda oma lugejaid ka seal pool Eestit end jäädvustama, et saaksime teenida raha kodufondi. Kui armas :)

Kuigi kodu me sel aastal ilmselt ei saa, on meil kinnisel kontol ühtteist siiski olemas. Las ta olla ja ootab oma aega!

Igaljuhul, kõik kes on Tartus või lähiümbruses, siis 9. aprillil saab tulla meiega kohtuma ja stuudiopilte tegema. Hinnaks teeme vana hea 59€ mis Tallinnaski. Olete palavalt oodatud aegu broneerima foto(at)marimell.eu

Nii ja kuna me nagunii tuleme, siis meie armas sõber Jouni, kelle juures me ikka käime, on vahepeal saanud kohviku omanikuks – vaata, kuhu hobi viib, eks. Praegu ta veel ametlikult avatud ei ole, möllab seal mis hirmus, aga… Otsustasime, et saagu mis saab, kas koht on siis lahti päriselt juba või ei… Ma teen üheks päevaks seal oma supiköögi, et ka lõunamaalased saaksid tulla minu toite maitsma.

Kõik ei jõua alati Tallinnas Uue Maailma Festivalil meie juurde. Broneerige 8. aprill ja ajaliselt pakume suppi kolm tundi (kell 14-17), samas kui suppi või uue supi materjali ja juttu jätkub kauemaks, siis kedagi välja ei peksa ja lobiseme või hommikuni ja keedame uue laari suppi.

Ma arvan, et ma lolliks ei hakka minema, teen kolme suppi, hind nagu siingi 3€ ports, kuklid, või ja maitsevesi kauba peale. Jouni palus edasi öelda, et tal on linna üks parimatest kohvidest, mõned gurmaanid on juba mekkimas käinud ja heaks kiitnud. Piimavaht on imeline. Veini ja käsitööõlut on ka.

Aga, et ma teaks, kui palju on huvilisi, siis ma tegin Facebooki ürituse (link!) ja seal on ka küsitlus, mis suppi võiks teha. Kolm enimhääli saanud suppi võtame menüüsse ja ootame teid sööma. List läheb lukku 7. aprilli hommikul. Andke ka oma tulekust teada, et me teaksime arvestada, kui mitu liitrit siis vaja keeta on. Ma eeldan, et päris sada vist ei kulu nagu viimasel Uue Maailma Festivalil, aga kes teab. Andke end üles ühesõnaga ja pange lemmiksupp ka kirja – siin!

Kes marimelli supiköögist midagi ei tea, siis siit natuke lugemist:

Supiorgia. Tehtud!

Hoovikohvik tehtud ehk kõik pildis ja rahas

 

13 Comments

  1. Koguda raha kodufondi..aga te ju ei KOGU enam kodu jaoks raha vaid raiskate seda mujale..

    1. Sina jah, tead kõige paremini, mida või kuhu me kogume või mida me kuhu raiskame. Ma arvan, et tervise peale kulutatud raha ei ole raiskamine!

  2. No see on nüüd küll vahva uudis! Ühest heast TomYum’ist ei ütleks küll ära! Mmmmm suu hakkas kohe vett jooksma…. (: Millegipärast ma olen koguaeg arvanud, et Jounil on kindlasti mingi oma kohvik või midagi sellist :D Ma ei teagi miks. Seda pildistamise asja peab ka täitsa kaaluma… Igaljuhul kui menüüs on TomYum kanaga siis olen käpp! (:

    1. Pärast väike vein?? :) Muideks mul on täitsa joomata see vein mis on suitsuse mekiga :D Kuna see uhke õhtusöök oligi?? Kaks aastat tagasi?? :D

  3. Kas võib lihtsalt supiüritusele sisse sadada? Kas see koht on kohe Pizzakoha kõrval, samas majas?

Comments are closed.