Meie Bangkoki ABC

Hallo, Tallinn, siin Koh Samet. Meie reisi esimene osa – Bangkok, on tehtud! Panin kirja meie peamised märksõnad. Eks kui tagasi oleme, saan pikemalt kirjutada ja rohkem pilte jagada. Praegu selline kiire ülevaade.

Central World Shopping Mall – sattusime sinna, sest vaatasime kaardi pealt, et see on Neon Marketi lähedal, et lähme enne sinna. Megasuur pood, kallid brändid segamini näiteks 60bahti nodinurgaga. Ma läksin ühes kingapoes natuke lolliks, vaatan, et oh, nii ägedad kingad, siis vaatan hinda, kukun nats pikali ja vaatan, no mida, mu vana arm Jeffrey Campbell! Ja United Nude ja Melissa ja muud lemmikud. Superpalju ägedaid kingi. Õnneks mul limiteeritud pagas ja reisieelarve :)

Central Point Silom hotell – elu keset linna. Sellessuhtes üsna madal hotell, võrreldes näiteks meie kõrval oleva “hangover hotelliga”. Aga hotell ise on hea koha peal, hinna poolest ka okei. Meie võtsime endale kolmetoalise korteri 16ndal korrusel, kaheks ööks 525€. 50€ nägu per öö. Pole odav, aga pole ka kõige kallim. Tahtsime Bangkokis nö ägedat elamist, teised hotellid on meil pigem säästukad. Korter ise oli 180 ruutu ja ruumi kõigile viiele piisavalt. Kolm WCd, kaks vannituba – ei pea kellegi järel ootama jne.

Alumine pilt on tehtud kõrvalt hotellist, seal kus “Pohmakas” filmiti. Naabripoisi näpp näitab meie toale :)

Hommikusöök oli super. Ma pole ammu ühegi hotelli hommikusöögiga niiii rahul olnud. Isegi mitte Eestis! Ikka väga suur valik. Isegi Euroopa sinki ja juustu :)

Basseiniala polnud teab mis suur, aga piisavalt suur, et palavus maha jahutada.

PS! suitsuvaba hotell, st et isegi rõdul ei või. Ainult all korrusel on suitsunurk.

Food Court – otsige neid silte kui tahate odavalt ja hästi süüa. Me võtsime viie peale viis erinevat Tai toitu (40-50 bahti ports) ja maksime 8€. Vesi on ämbris koos jääkuubikutega tasuta.

Meie lemmik: larb moo ehk hakitud sealiha tšilli ja laimimahlaga. Kahjuks pole see alati ja igal pool sama hea, aga tasub proovimist. Me käisime ühe ja sama koka juures mitu korda söömas, sest ainult ühes kohas oli see megahea. Tellige riis ka kõrvale, muidu võib liiga vürtsikas olla, riis leevendab kenasti suud :)

Grab – kohalik Uber. Kuigi Bangkokis on tuktuk odavam kui mujal, siis Grabiga on veel soodsam. Näiteks 5km sōitu tuktukiga maksab 300 bahti, Grabiga tellides 44 bahti (rolleri tagaistmel – odav, aga riskantne).

Transfeerid Bangkokist Koh Sametile (ehk Pattaya lähedal asuvasse sadamasse) maksavad turismiputkadest küsides 3300-3500 bahti. Selle kaupleb kergelt 2500-2700 peale, aga me juht ei andnud ennast näole, kellega olime päev varem asja arutanud. Nojah, minu viga, ma konkreetset bronni ei teinud ka.

Vaatasime siis kiirelt muid lahendusi, sest check out ootas, Grab näitas meile 2200-3200, mõtlesime, et tavai, kui üle 3200 ei lähe, on ok, taksos kauplesime 2500 peale, õigemini juht ise ütles, et teeme 2500. Okei. Kohale jõudes näitas aga taksomeeter 1845 bahti. See ilmselt oleneb ka liiklusest ja ummikutest kui kiirelt linnast välja saab.

Massaaž – no see on ikka asi, mida peab Tais kogema. Meie käisime kohe hotelli “taga”, Food Courti vastas mingis salongis, mis esmapilgul tundus nagu jalamassaaži koht. Aga sisse astudes viis trepp sõnaotsesesmõttes taevasse. Meid veeti neljandale korrusele, kus siis matid maas ja ritta.. oh, see on ikka nii mõnus kui need väiksed taikad sul jalgupidi seljas ronivad ja tunned kuidas selg paika krõgiseb. Meie maksime 250bahti tunnise mudimise eest (6,50€).

Ühtlasi tekkis meil küsimus, happy end massaaži kohta. Keegi meist pole seda kogenud. Arutasime, et kas see ongi teistmoosi salong, kus keegi käega sind õnnelikuks teeb või on see lihtsalt mingite punktide mudimine kuniks sa tuled? Kui keegi on käinud (mitte tuttava tuttav rääkis), siis palun kommenteerige :)

Khao san road – seda soovitati meile esiteks blogi kommentaarides ja teiseks kiitsid seda kohta taevani “kaks kanget”. Täiesti mõttetu koht meie meelest. Ma ootasin mingit jõhkrat peotänavat, viis korda “hullemat” kui Phuketi Bangla road ja.. saime viis korda lahjema. Lihtsalt tänavatäis söögi-plätu-särgi-kõlari-tilulilu müüjaid. Igav. Ei olnud meie jaoks ei vaatamisväärsus ega midagi uut ega põnevat.

Nana plaza – seegi oli täielik pettumus. Eeldasin, et kui Bangkok, siis on ka punaste laternate tänav midagi metsikult suurt ja ägedat. Reaalsuses oli see nagu väiksema maja sisehoov, kuhu kõik oli kolme korruse peale kokku pressitud. Suurem osa kohti olid tühjad. Esimene koht kuhu ma pissile läksin, tardusin juba uksel, kui kabiini ees olid pissuaarid ja seal pissis perseni juustega daam.. end ringi keerates tahtsid ta tissid mulle silma torgata.. daam my ass!

Spanky baari läksime showd vaatama, sest see oli puupüsti täis, aga seal oli ka igav. Mingi lesbishow kahe inimese vahel, kellest üks oli kindlat nokuga, teine.. ei saanud aru, tisse tal polnud ja riietunud oli nahkkostüümi nagu kassnaine. Mingi tibi pesi end klaasist dušinurgas keset klubi. Kõige soodsam allohoolne jook oli Spy (meie mõistes cooler) 180bahti. Coca Cola 140.

Neon market – kuigi avamisajaks on märgitud kell 16, pole mōtet enne kella 19 minna, nad alles pakivad oma bokse lahti/kokku, st panevad alles üles. Väiksem turulaadne asi, kust tasuks kaasa osta kōik mis tahad (särgid, nokatsid, passikaaned, kotid, prillid jne), kui su reis lōppeb Bangkokis ja sa varem pole tahtnud osta, et asju vedada.

Täna jõudsime siis väikesele saarele Koh Samet ja järgmine postitus tulebki sellest.

Oleme siin esimest korda ja meile meeldib. Jälgige meid ikka Instas ja Facebookis, seal sheerime rohkem kama :)

Kasuta reisimiseks Bonusway keskkonda ja kogu selle pealt boonuseid,
mida saad välja võtta reaalses rahas :)

15 thoughts on “Meie Bangkoki ABC

 1. Ma olen 8hekorra k2inud 6nnelikus massaažis. Ei mudita selja peal mingid 8llatavat punkti vaid ikka rindu ja genitaale. Aga tegemist ei ole lihtsalt mingi n8ri n2ppimisega, et lihtsalt O k2tte saada, vaid tegu on ikkagi l66gastava massaažiga. Mul n2iteks tunnisest protsessist esimene 50 minutit oli p6hjalik 8le kogu keha massaaž, ja ainult viimased minutid olid genitaalide ja rindadele suunatud.

  Enne kui oma jutuga edasi l2hen mainin 2ra et ma ei teadnud et tegu on 6nneliku l6puga massaažiga. Sain oma noormehelt j6uludeks kinkekaardi salongi kus temale oli 8kskord sellist teenust osutatud(s8nnip2eva kingiks s6pradelt), kuna suurem osa protsessist on lihtsalt m6nus tavaline massaaž, siis ta uuris, et kas nad ka ilma 6nneliku l6puta massaaži pakuvad. Sai vastuseks et jah, ja paar euri lisaks saab l66gastavat massaaži. Kallim siis m6tles, et no mul 8likoolis sessi aeg, et kulub 2ra ja ei viinud otsi kokku, et selle l66gastav massaaži all m6eldigi 6nneliku l6puga massaaži.

  Igatahes, j6udsime sinna, seal siis anti hommikumantel ja r2tik, paluti pesust l2bi lipata ja siis paljalt k6huli matile minna. Seal oli veel r2tt, millega sai tagumikku ikka kinni katta. J2in korra m6tlema, et miks see neiu ainult pesus on, aga ei p’o’o’ranud sellele erilist t2helepanu. Suurem osa ajast oli ikka tavaline massaaž, ja need kohad mida parasjagu ei muditud, kaeti r2tikuga. Reisi mudides, nii vilksamisi puudutati h2bet ka, siis juba hakkas koitma, et ma vist ikka saan seda t88pi massaaži osaliseks. Ja kuigi ma ikka ennast p2ris heteronaiseks pean, siis no need juhuslikud puudutused tekitasid sellist erutust, et ma ikka juba soovisin et see t6esti erootiline massaaž oleks ja ootasin iga j2rgmist puudutust.

  Siis oli veits veel tavalist massaaži, selg ja k2ed. Ning mingi hetk oli mas’o’o’ril rinnahoidja seljast ja ta h66rus oma rindu vastu mu selga. Seej2rel oli aeg ringi keerata. Ma ei m2leta kas ta niisama ka mu rindu mudis, aga oma rinnad v6ttis ta k8ll kasutusele ja h66rus neid minu omade vastu, seej2rel suunas oma k2ed alla korrusele ja viis mind kliitorimassaažiga sihtpunkti. L2heks vabalt uuesti.

 2. Häh, ma lootsin Bangkoki kohta häid soovitusi lugeda, aga vähemalt selle postituse põhjal te ei teinud midagi põnevat peale korteris passimise ja nodituru :-(

  1. Jep. Templeid ei külastanud ja noh, tahtsime ju norm pidu, aga ei saanud :) Oleme enne Bangkokis olnud ja oleme ka sellekohaseid postitusi teinud, palun vaata arhiivist. Aga mingeid vaatamisväärsuste postitusi ei tasugi meilt oodata :)

  2. Üks päev telekas mingis saates näitas kuidas Bangkokis parkides suured varaanid elavad ja jalutavad :-) Mulle tundub küll huvitav ja eksootiline vaatepilt.

  3. Nii ongi. Varaanid on seal kohalikud “tuvid” nö..elavad nendes kanalites. Ja kindla peale tuleb käia templites. Mulle jättis reis Bangkokki küll unustamatud muljed, väga huvitavad kombed, kultuur ja rahvas. Me võtsime endale giidiks ühe kohaliku ülikooli õpilase (kes õppiski turismi). No ja paremat ei oskaks tahta. Ta oli ise mitu korda templis munk, oskas rääkida, miks noored poisid mungaks lähevad, kes jääb, kes mitte jne.. väga huvitav! Aga jah..kes mida otsib. Nagu Leen ütles, nemad tahtsid pidu..kui sind huvitab muu, siis peadki teistes kohtades uurima. Koha peal saab kindlasti ka hakkama, igas hotellis erinevat infot.

 3. Väga naljakad veidrad huvid on teil. Nii võrratu loodusega, imeliste inimeste ja vinge kultuuriga riik ja te otsite litse ja nokusid ja tussushowd. Madalalaubalisus nullintelligents max.

 4. Kuidas saaks punaste laternate tänav olla äge? Enamik seal vastu tahtmist. Loe raamatut “orjaplika”

 5. Kuidas on sinu kogemused Tai kokanduskursustega? Tahaks kindlasti sel korral Tais seda ära proovida. Valida on kas Koh Samuil või Bangkokis, kaks kohta mida külastame. Netis kolades tundub, et Koh Samui hinnad on umbes 50+ USD nägu, Bangkokis aga midagi 20-30 USD kanti. Mis sina soovitaksid? Nii raske on valida nende kõikide hulgast parimat :D Mida võiks silmas pidada valikul jne.

  1. Tead, ma arvan nad suht samad. Ma olen Phuketil käinud, poole päevane kursus oli 50€ ja said viis toitu valida, mida tegema õpetati. Ma ise pigem võtaks saarel kui Bangkokis :)

Comments are closed.