#teamTäitsaOmaetteOleme

Jaanuaris kui kõik spordiklubid uusaastalubaduste andjaid enda juurde meelitasid, siis olid pakkumised nii head, et haarasime päris mitmest kinni. Eesmärk: testida, milline oleks parim ja meile sobilikum, kus käima hakata. Mitmes kohas olid tasuta trennipäevad, nädalad, proovipäevad jne. Me käisime nii mõneski katsetamas.

Pole me mingid trennihundid, kes kangi sikutaks ja rühmatrennist hoiaks ma hea meelega kümne kilomeetri kaugusele, aga liigutama ju peab. Eriti kui armastad natuke rohkem juustu ja kohukesi kui peaks. Okei, okei. Ma tean, kõik algab toitumisest ja sellega me vaikselt ka tegeleme, aga liigutama peab ka.

Viis korda nädalas sööme me lõunaks salatit. Olgugi, et nii mõnigi kord tellime, on see kindlalt parem kui pasta, lihakaste vms.

Mulle piisab sellestki kui ma seal trennisaalis lindil kõnnin. Loen uudiseid, kuulan mussi ja kõnnin. Märkamatult saab tund täis, kalorid kaotatud ja päev võib alata. Nii on ta juba mõnda aega alanud ja pärast reisi mõtlesime, et saagu mis saab, proovime ka rühmatrenni ära. Sest meie valitud klubiks jäi People Fitness, kus on ka pooletunnised rühmatrennid.

See 45-60 minutit intensiivset trenni, mis tavaliselt klubides on, on ikka väga hirmutav. Aga 30 tundub kuidagi üle elatav. Sellessuhtes, et valikus on ka 55minutiline, aga õnneks on ka lühem, mida ma julgen proovima minna küll. Laip ma olen pärast seda, see on kindel ja liigutada on ilmselt ka hiljem raske, aga kõik mis ei tapa, teeb tugevamaks, eks :)

Miks me siis selle klubi valisime?

1. Asukoht – meie jaoks kõige parem. Viime hommikul Hedoni lasteaeda ja otsejoones trenni.

2. Hind – 19,95€ kuus (üldiselt alla 35€ varianti ma ei leidnud kuskilt), see kehtib küll E-R 9-15 ja L, P 9-21 – aga ega me muul ajal lähegi. Hommikuti käime, tõmbame päeva käima ja nädalavahetused on perele nagunii. Kelgutamine kulutab ka kaloreid. Või liumäe tegemine. Või lume rookimine. Või.. Ühesõnaga, hinna poolest okei, aja poolest okei. Parkimine alati tasuta ja.. No mis ma ikka seletan. Meile see variant sobis.

3. Rühmatreeningute eest saad maksta kui ise tahad. Meie algul seda enda paketti ei pannud. Selle saab 4,95€/kuus lihtsalt sobival hetkel juurde panna/maha võtta. Me teadsime, et esimesed kuu aega me kindlalt sinna trenni ei roni, sest pole võhmagi. Teiseks veebruar läheb meil nagunii nö raisku ehk reisime. Ja siis lisame selle klubivärgi märtsis kui tagasi oleme. Kui rühmakates ei meeldi, võtame jälle maha. Sellessuhtes hea ja lihtne.

4. Sissepääs näpujäljega. Ülimugav. Muidu pead alati meeles pidama, kas sul on see kiip kaasas või ei.

Muud polnudki, et me käime ka nüüd klubis. Või noh, nüüd oleme paar nädalat palmi all, aga saate aru küll :)

#KOOSTÖÖ

3 thoughts on “#teamTäitsaOmaetteOleme

  1. Hinna kohapealt… 24/7-fitnessis on kuutasu 19 eurot, selle eest saad sisse 24/7 + rühmatrennidesse + saad kolme spordiklubisse (Laki klubi asub Mustika keskuse lähedal). Ma People Fitnessis pole muidugi käinud, äkki sisu on parem, milles ma hetkel kahtlen. :P

    1. Meile ei meeldinud 24/7. Käisime seal ka proovimas. Polnud õige tunne seal. Täpselt nagu mulle tegelt ei meeldinud Reval, aga ikka käisin. Koht peab meeldima, siis lähed parema meelega trenni ka :)

Comments are closed.