MEIE KOGEMUS: Marju Perova Foto

Kuna juulikuus saab/sai tehtud paar fotoshooti erinevate hobipiltnikega, siis teen väikese kokkuvõtte kõikidest, kellega meil kogemus olemas. Ehk on kellelegi tulevikus abiks.

Marju leidsin ma Facebookist hoopis nii, et kuna ta tahab hakata fotograafiaga rohkem tegelema ja alles õpib, otsis ta tasuta modelle, kelle peal harjutada.

Fotograaf: Marju Perova
Koduleht/FB: Marju Perova Foto (link!)
Kus pildistab: Tallinnas ja Tartus, tähtsamate sündmuste puhul üle Eesti
Hind: 20€/h (varajased tellijad, kes broneerivad augustis, saavad 15€/h); olgu öeldud, et enne septembrit tal vabu aegu pole
Pilte: ta tegi ka ligi tuhat pilti, millest 422 saatis ülevaatamiseks, kokku valisime 45 pilti
Kulunud aeg: pildistamas käisime 2.08 | pildid kätte: ülevaatamiseks samal öösel (kell 2:38 kui täpsem olla); töödeldud variandid 3.08 õhtuks

Tulemus ehk fotograafi kolm lemmikpilti meie sessioonist:

marju_perova

Marju oli väga hea. Juhendas palju, proovis igast erinevaid asju, ei pannud pahaks, et Hedon pildilt minema jooksis ja vette kalpsas. Et megatuuline oli. Saime hästi hakkama ka vahetustega pildistades. Tema assistent, elukaaslane, teenäitaja, foto- ja videograaf Jaan Kalmus jr (link!) istus vahepeal Hedoniga autos, et Marju saaks meid pildistada.

Marimell-30
Siin küll taustaks Meelis, kui Marju mind eraldi pildistas, aga kohe vahetas Jaan Meelise välja ja saime kahekesti pilte teha, siis jälle vahetasin mina Jaani välja, et Meelisest saaks eraldi pilte teha.

Üldkokkuvõttes oli meil tore shoot ja pildid said lahedad.

Rohkem pilte nagu ikka marimelli Instagramist ja Facebookist :)

5 thoughts on “MEIE KOGEMUS: Marju Perova Foto

  1. Fotoraadi ja Marju pildid on mu lemmikud! Marjul on väga hea tase algaja kohta ja pildid annavad edasi emotsioone ning on just parajalt töödeldud.

  2. Sa kirjutad koguaeg, et rohkem pilte Fb-s ja Instas, aga tegelikult ei ole ju????

Comments are closed.