marimell laieneb: Liisi kaltsukas

Teate seda ütlust, käsi peseb kätt? Minule pakuvad kõikvõimalikud hiinakad, et teeme koostööd – ma ei viitsi, mul pole aega pildistada ja kirjutada ja jebida mingite suva asjadega, mis mulle ei sobi. Aga Liis viitsib. Teretulemast uude rubriiki – Liisi kaltsukas, või nagu ta ise seda nimetas “Maakas hiinakatesse uppumas”. Kord kuus umbes hakkab see rubriik ilmuma, kui te just tungivalt temalt külalispostitusi ei hakka tellima.

Ühesõnaga, kuna mu kodu pole kummist, siis kõik riided, mis mulle pole sobinud ja on somehow sobinud Liisile, on ta siit minema vedanud. Üht koma teist on saanud ka blogilugejad. Aga mina ausalt ei viitsi neid riideid tellida, selga vägistada, pildistada, linkida, kirjutada. See on nüüdsest Liisi töö :)

Miks ma seda teen? Kahel põhjusel! Esiteks, et blogilugejad saaks ikkagi aimu SheIni kvaliteedist, kas reaalsus ja pilt on samad, sarnased või täielik väljamõeldis. Ja teiseks – Liis on minu superlapsehoidja (lisaks minu linnas olevale supernannyle), kes minult raha ei võta, aga asju võtab hea meelega. Seega – maksan Liisile kaltsudes, mille iganes eest :) No näiteks ta tõi mulle kasti kukeseeni – vastu sai sületäie riideid. Ma arvan, et aus diil.

Siit jätkab nüüd Liis!

Tumeroheline kleit (link!) vastab pildile ja ei ole ei lühike ega pikk. Täpselt see õige. Materjal mõnus ja õmblused korralikud.

13950625_1136830613022369_1909920787_o

Punane kleit (link!) on suurusele vastav ja üllataval kombel isegi pikem kui pildilt oleksin oodanud. Samas äkki mina olen lühike. Vastab suurusele ja mõnus pehme materjal.

punanekleit

Sinine kleit (link!) on meeldivalt tugevast materjalist ja vastas õnneks suurusele. Minu lemmik, nüüd pean rindade teipimise ära õppima ja siis saan kanda ka :D

sininekleit

Sinine pits kleit, mille sain kunagi varem, on pildil üliilus, aga aluskleit on naeruväärselt lühike. Nagu mis mõttes tehakse läbipaistev kleit ja siis lihtsalt alla unustatakse riiet panna. Aga ei, vastab suurusele vähemalt!

sininepitskleit

Ja nagu te näete, on Liis sama hull kui ma ise, või isegi hullem, ma oma persepilti blogisse ei paneks! Aga vähemalt on ta aus – kleit on liiga lühikese voodriga!

Kas teid huvitaks sellise rubriigi jätk?

11 thoughts on “marimell laieneb: Liisi kaltsukas

 1. Kahjuks ei huvitaks..aga see minu personaalne arvamus.
  Selliste asjade jaoks võiks lausa eraldi blogi olla, nendele, keda see riideteema huvitaks..Mina näiteks hakkaks neid teemasid vahele jätma..:) Aga inimesed erinevad – ehk on fänne rohkem kui laitjaid :)

 2. Väga lahe positus. Minu jaoks sobib mida rohkem postitusi seda parem:)

  Ja tundub piltidelt, et Liisil väga hea keha, kõik sobib valatult:)

 3. Mind isiklikult need Hiina kaltsud ei huvita! Kuna ma nagunii ei telli sealt lehtedelt midagi ei huvita mind ka kirjeldused ja kogemused…aga kuna su.sõbranna tahab tasuta kraami, siis saan aru, et nendest postitustest pääsu pole :D

 4. minule pakuks ka see teema huvi ;) mõnus lugeda mida teised hiinast saavad ;)

 5. Minule pakub huvi. Minu esimene mõte oli neid pilte vaadates, et kui pikk Liis on sest ise ma olen pikemat kasvu ja oleks hea teada. Alati on hirm, et kleidid on jupid ja pluusid on nabakad ( paha tihti just nii on olnud).
  Liisile 5+ ei midagi ülepakutud ja täiesti aus…viimane pilt eriti :D

Comments are closed.