Millal teie jõulukingitused ära ostate? Mul suurem osa olemas!

PS! Postitus ei ole kellegi poolt sponsoreeritud!

Ma olen täiega jõulude inimene, ma kuulaks juba praegu jõululaule, teeks verivorsti ja hapukapsast, tahaks Vana Tallinna glögi juba lürpida ja kingitusi pakkida. Aga nagu kuidagi vara on. Õnneks mitte kingituste ostmiseks. Mina nimetan seda kulude hajutamiseks, et hakata võimalikult varakult pihta sellega ja detsembris end lõhki ei tõmbaks.

Nagu igal aastal – no mida ometi neile kinkida. Kõik on olemas. Külmutuskapile pandud kiri, et Jõuluvana võiks batuuditõuksi tuua.. no üldse ei eruta mind see mõte. Küll aga tekkis tal soov, pärast Laseri saate vaatamist kus oli tõuksitajatest juttu, uue kiivri järele.

Tellisin kiivri manguvaljakud.eu lehelt, kust suvel Hedelinile tõukeka ja kiivrigi. Need on soovituslikud kiivrid, kuna on pea külge keeratavad (st timmitavad, et ei logiseks), neil on taga tuli, mis sõites põleb ja endast märku annab ja ühtlasi ka hästi kerged ja mugava magnetkinnitusega.

Juba mõni aeg tagasi, kui oli soodukas, tellisin ära ka ühe komplekti Connetix magnetklotse, millega meil siin julgelt igapäevaselt juba jälle mängitakse, aga.. Hedelin tahab alati, et ma ka ehitaksin, ma olen teinud siin kapi najale torne ja losse ja mõtlesin siis ükspäev, et suva, ma hakkan selle raamatu järgi kokku panema neid pilte mida kõike tehtud on.. ja sain aru, et mul on klotsidest puudu :D Haha, lapsed saavad kingiks, et mina saaksin rohkem ehitada. Ups. Neil on juba olemas see suur värviline komplekt ja kuuliraja lisad, aga võtsin nüüd lisaks siis ka pastelse komplekti, et oleks rohkem Hedelini oma ja et nad ei kakleks nii palju, et ta võttis mu klotsi ära, äää…

Taibuterast tellisin neile lisaks päkapikupakid, et jumala eest ise seda kommilaviini vähendada detsembris. Saagu parem asju – karpide sisud on erinevad, on meisterdamis ja joonistamisasju ja ma ei spoili väga ära, aga igaljuhul ma vaatasin ja tundusid jumala head asjad, mida sussi sisse pista.

PS! On olnud aegu kui nende e-poes on kehtinud kood marimell – ma ei tea, kas need täna kehtivad või ei, aga võite proovida või neile kirjutada ja küsida, kas marimelli kood soodukat annab, äkki aktiveerivad kui hetkel pole. 

Ja ma olingi, et tavai, this is it, ma ei hakka üle pingutama, palju neil neid asju ikka vaja on.

Kuniks..

…mulle kirjutas üks sõbranna, et kas me oleme Lapimaal käinud, et kas mul mingit infot selle kohta pole jne – ma mingi et ei, me rohkem basseinireisi fännid ja et ma ei tea midagi. Ta küsis, et kas ma ei tahaks Hedoniga tulla.. Ma olin mingi eiii. Kuniks ma ütlesin, et kuule, aga tegelt oleks jumala lahe, aga orgunni kõik ära ja ütle mis maksab, ma siis otsustan. Ta saatis mulle lingi, et tema ei viitsi midagi ise kokku panna ja et läheks paketikaga. Vaatan mina linki – selle tüübi firmaga käisime kunagi Visbys (kirjutasin siin!), ütlesin et oh, ma tean teda, et kohe uurin temalt lähemalt.

Reise toimub kokku neli, esimesed kaks enne jõule ja teised kaks pärast jõule ja sisaldavad korralikku programmi. Vaatasin, et koos lisatasudega (no kui võtta kõik maailma asjad mis valikus on, kõik saanisõidud ja pildistamised ja loomaaiad jne) tuleks meie perele reis ca 1500€. Mis tundub jumala okei hind mu meelest.

Läks nii, et tänaseks meil reisid bronnitud ja hea uudis on see, et kui broneerides kasutada marimelli koodi, siis lapsed saavad minnes tasuta buffee. Mu meelest jumala hea sääst, sest nad alati söövad mingi 2 friikat ja ühe lihapalli ja joovad klaasi mahla ja kogu moos. Alati nutan ja maksan, aga ilma nendeta ka nagu sööma ei saa minna.

Seoses sellega aga sain ma aru, et ma pean meie garderoobid kriitilise pilguga üle vaatama, sest mul ja Meelisel puuduvad korralikud talveriided, Hedonil pole mingit “sooja pesu”.. Neid asju on nüüd aega veits otsida ja osta siis. Aga perejõulukingituste mured enam kui lahendatud – reis kõigile ja ei pea tegema mingeid kingitusi, sest peab. Reis on kindlasti meeldejääv ja palju ägedam kui suvaline nodi kuuse all.

 

 

One thought on “Millal teie jõulukingitused ära ostate? Mul suurem osa olemas!

  1. Ma teen iga aasta sõbrannale n.ö advendikalendri ise ja hakkan samuti juba septembrist sinna asju soetama (mõned ägedad kõrvarõngad vms), lastele ostan jooksvalt, tavaliselt mingi Lego v Playmobil. Sõbrad kutsusid meid ka sel aastal Lappi, me küll lähme Germaloga, see kallim, aga tal rohkem asju n.ö hinna sees juba, et kokkuvõtteks tuleb ma usun sama välja see hind :)

Comments are closed.