Mina tulin. Nüüd on sinu kord!

#KOOSTÖÖ

Eestis on mu meelest vähe julgeid ja ägeidaid ettevõtete sotsmeediakontosid. Kohe meenuvad Pakendikeskus oma operatiivsete teadaannetega, LaMuu jäätis ja Nudisti joogivabrik. Nad julgevad eristuda ja öelda asju hoopis otsemalt välja kui 99% Eesti ettevõtete sotsiaalmeediakontodest. Kunagi otsisid Nudistid endale töötajat ja alamleht kus töökuulutus seisis oli nudist kaldkriips sibi. Geniaalne ja julge. Viimati jagati hullult nende „tahan mu_ _ i“ kampaaniat – loogiline, et mulli, aga tekitas kõmu. Muuseas, Nudist on ainuke ettevõte vist, kelle uudiskiri mul on tellitud ja mida ma eranditult iga kord avan, sest see tekst on alati nii väga hea meelelahutus ja lugemine!

Kevadel jäi mulle silma üks Insta konto, mis eristus samamoodi oma sisu poolest ja kui ma neile kirjutasin, et täiega äge sisu, siis saatsid nad mulle paki. Pakk ise oli ka megatuus. Läbimõeldud, julge ja hoopis teistsugune. Nüüd nad kirjutasid mulle uuesti, et kuna mina olen ka suhteliselt avameelne, kas oleksin nõus blogima sellest, et naised loobuvad nii kergesti, annavad alla, usuvad, et pärast teatud punkte (nt lapse saamine) ei peaks see enam nende ellu kuuluma.. Me räägime naudingust. Naudingust, mida iga naine saab ja peaks endale ise pakkuma.

Me teame ju kõik, et seksis peab mees tulema, siis on kõik korras. Mees rahul, et on kõva mees ja tehtud, jälle linnuke kirjas. Ma tean, et nii on paljudes peredes, sest olen sel teemal varem ka kirjutanud. Aga mida aeg edasi, seda enam on naised hakanud end avastama, voodis suud lahti tegema, rääkima, mis neile päriselt meeldib ja nemad tahavad ka tulla. Aga samas ma tean, et on nii palju neid naisi, kes ei tule, kes ei oska tulla, kes ei julge tulla. Neid kirju saan ma pärast sarnaste postituste tegemist anonüümselt. Isegi mitte ruudulisedpüksid@gmail meilidelt, vaid nimedega FB/IG kontodelt, aga nad ei julge blogis kommenteerida – äkki tuntakse ära, ja see on ju piinlik.

Seks ei ole tabu!

Eneserahuldamine on osa seksist ja see ei saa olla tabu. See on okei. Kui sa midagi naudid. See ei ole muud kui nauding. Kui sina naudid, oled sa õnnelik. Kui sina oled õnnelik, muudad sa elu enda ümber õnnelikumaks – on mees paremas tujus, et sa ei turtsu ja nääksu, on lapsed paremas tujus, kui sina ei tujutse. Lapsed tajuvad mu meelest veel eriti hästi ema emotsioone ja tundeid ja olekut. Kui sa tahad, et ta magaks ja oled sealjuures närviline, võid üsna kindel olla, et kärutad või kussutad teda kaks tundi lõunaunne. Leia see hetk, rahulda end ära, ole chill ja laps magab nagu lilleke sul mitu tundi lõunaund.

Okei, see, et leia hetk, on harjutamise küsimus. Esimese korraga, et ostad endale Esimese Armastuse ja kohe tuled, ei tule ma arvan. Aga kui sa leiad mehe kõrvalt või kasvõi anna laps sõbrannale kärutada tunniks, selle hetke, et end avastada, siis ma olen kindel, et mida aeg edasi, seda kiiremini sa õnnelikuks saad. Piisab paarist minutist endale ja sa suudad olla terve päeva parem naine ja ema kodustele.

Jaa, ma kujutan ette kuidas mu jutt kõlab – see ei ole võimalik, mõttetu pläma, seks on teisejärguline, lapsed peavad olema söödetud, nõud pestud, pesu kuivama pandud, mehele dinner valmimas.. Ei, ei, kallis naine, sina oled oluline! Kõik algab sinust. Meist endist. Ka meeste puhul.

Kas teadsite, et ainult 7,9% naistest (25-29a) mastrubeerivad kaks kuni kolm korda nädalas, aga mehed seevastu 23,4%! Okei, seda ma sain teada Naked Love’i blogist, aga see on ebareaalne ju. Ainult 8% naistest on õnnelikud?!

Ma ei saa muidugi öelda, et ma mingi megaregulaarne ja kellapeale tegija olen, aga minu õnneks või kahjuks, ei pea ma kannatama tunnet „tahaks seksida.. aga ei saa!“ Kui tuleb isu, siis haaran ma kapist ühe oma lilla sõbra ja lähen.. Don’t ask kuidas nad kõik lillad on sattunud, kõik olen ma nad kingituseks saanud ja pole ise värvi valinud..

Pikk jutt, … jutt

Mis ma öelda tahan on see, et ärge kartke end avastada. See on okei. Ma muidugi pean endale tuhka ilmselt pähe raputama, sest ka siit blogist leiab postitusi, et mina mänguasju ei vaja ja mul on mees ja tal on käed küljes jne.. Aga ajaga inimesed muutuvad. Mõtted muutuvad. Elu muutub. Eelkõige elu. Ma ei olnud siis ema. Kahekordne ema. Mul ei olnud siis probleemi keset päeva end paljaks tõmmata ja seksida. Või saata vallatuid sõnumeid pool päeva, et õhtul koju jõudes köögilaual lõpetada.. Täna mul sellist vabadust ei ole, lapsed sõeluvad edasi-tagasi, keegi tuleb, läheb, kohtumised, koosolekud.. ja sinna vahele mahutada regulaarne seks on keeruline. Aga leida päevas endale (kasvõi lapse lõunaune ajal) see veerand tunnikest – pole probleemi. Ja ma naudin seda. Ja hiljem naudib mu pere rahulikku mind.

Kui sa oled piisavalt julge. End avastama. Siis Esimene Armastus on just sulle. Koodiga MARIMELL saab 15% allahindlust ka! 

 

2 thoughts on “Mina tulin. Nüüd on sinu kord!

  1. “Ainult 8% naistest on õnnelikud?!” – ma arvan, et ikka on ka mingi osa lisaks naisi, kes teavad, et saavad mehelt rahulduse ala 2-3x nädalas, võib-olla tihemini. Mina vähemalt saan sellest alati suurema naudingu, kui mind mees rahuldab, mitte ise tehes. :) Aga kui mingil põhjusel meest ei ole või ei ole juhtunud sel nädalal nii palju seksima, siis jah võib see 1-2x nädalas üksi ära kuluda. Igatahes – praegu ma ise endaga 2x nädalas ei tegele, aga olen oma mehega rahuldatud ja õnnelik. <3

Comments are closed.