#elulineblogi #kokandus

MyChef sooduskood – kojutellimine maksab vaid 90 senti!

Olen mina ikka mõned korrad MyChefist süüa tellinud ja nendega ka koostööd teinud ja nüüd on mul hea uudis kõikidele söögisõpradele, kes seda teenust ka varem kasutanud on või alles sellega tutvuma hakkavad, nimelt sain ma teile sooduskoodi, mis annab kohaletoimetamiselt kolm euri alla, seega saate toidu koju tellida vaid 90 sendi eest (kui elad kaugemal siis nõks rohkem, aga soodne ikkagi!). Ja seda igalt tellimuselt kuni jaanipäevani!

Muuseas, neil on uus koduleht, mis on kordi mugavam kui vana. Saad kohe oma aadressi sisestada ja ta leiab kõik sulle lähedalolevad restoranid sekundiga üles, et endale meelepärane valida.

Vasakul ribas saad valida ka kohe soovitud köögi – veganist Jaapanini :) Minu vaieldamatu lemmik on endiselt Sushi Plaza, mida saab tellida ainult MyChefi vahendusel.

Alates aprillist on MyChefil käimas ka koostöö Kingitud Elu fondiga, kus igalt tellimuselt 10 senti läheb neile.

Aga natuke marimelli koodist ka – see kehtib jaanipäevani ja annab kojutoomiselt 3€ soodukat. Igalt jumalama tellimuselt mille kuni jaanipäevani teete :)

Olenevalt asukohast muutub kohaletoimetamise hind, aga soodne ikkagi! Ma nüüd tellin igaljuhul sushit! Nii heade uudiste peale, mis ma täna Timmerilt sain (loe siit), võib ju end premeerida küll!

Head isu! Kasutage siis hoogsalt koodi, sest see kehtib ainult jaanideni! Tellida saab siit!

3 thoughts on “MyChef sooduskood – kojutellimine maksab vaid 90 senti!

  1. Hea võimalus Sushi Plaza sushisid proovida, siiani Mysushi austaja olnud. Milliseid soovitad?

    1. Mu lemmik on see Daibosatsu-jima komplekt, aga see nii kirves. Meeldivad see aurutatud lõhega kutcharo ja maasikaga on ka hea, philadelphia ja parim küpsetatud sushi on ka plazas – kanaga ja lõhega on lemmikud :)

  2. Kojutoomine alati nii kirves ja nagu naksti täna sushi isu ja tuli sinu kood meelde:) Aitäh:)

Comments are closed.