Järjekordne kristalliteraapia ehk Kelle mustreid ma elan

Mulle kirjutas mõni aeg tagasi Kristallikoda, õigemini selle looja Kalle Landra ja kutsus enda juurde teraapiasse. No eks ma olen seda kristalliusku siin blogis varem ka maininud. Teisipäeval ma siis läksin. Käisin Evelyni juures… Ja ma ahmisin juba esimesel minutil õhku. Reaalselt.

Toimus see siis kristallikojas, seal on selline mõnus ruum, mis on üleni kristallidest. Tegin salaja pilti ka :)

Kunagi kuskil naistesaates ka näitas seda ja siis ma mõtlesin, et tahaks.. Seal kindlasti megahea energia. Nii oligi. Sul tuleb kohe selline lõõgastav ja rahulik tunne peale seal ruumis.

Läksin siis kohe pikali nagu vana kala, tõmbasin teki peale ja… Evelyn küsis, kas mul on mingi mure ka. Ütlesin ausalt, et mul on nii palju asju korraga, et ma ei suuda fokusseerida end ühele kindlale asjale, et ma ei suuda prioriteete paika panna kuidagi. See on ainuke nö mure mis mul on. Esimese asjana teatas ta, et ma olen täiesti enda kehast väljas ja.. Mul on nii palju energiaid ümber, et pangu ma heaga silmad kinni ja mõelgu ma enda südamele ja proovigu ma ainult enda energiat koondada ja nö enda kehasse minna…

„See oli aprillis.. kaks nädalat tagasi… pühapäeval…“ hakkas ta rääkima ja ma reaalselt ahmisin õhku, sest ma teadsin hetkega, millest ta räägib… „Veel neli võõrast energiat, proovi rohkem enda südamele mõelda…“

Ja siis hakkas tulema… Nagu Vändrast saelaudu. Iseloomustavaid sõnu, mida ma tunnen. Kuidas ma tunnen ja millal ma tunnen. Ta käis terve mu keha läbi, iga liikme, maksa ja põrna, suunas mu mustreid valguskeerisesse, et need minust välja läheks, et ma neid muudaks ja need armastuse, usalduse, elujõu, hakkamasaamise vastu ringi vahetaksin. Ma pidin pingsalt kuulama, mida ta ütles ja mõttes teda kordama, mida ma tahaks, et mingi tunne teeks ja millega see asendada.

Ühesõnaga, ma elan oma ema mustreid, mida ma endaga kaasas kannan enda vanusest 4-10, eriti kannan ma kaasas ühte mustrit ajast, mil olin kaheksa. Aasta oli siis 1991, kust ma mäletan. Aga mu silme ees või nagu mõttes on kogu aeg üks pilt, ma võisingi olla siis kaheksa… Kui mu isa läks maale ja mu ema nuttis köögi laua taga ja ütles, et „ta ju lubas, et me lähme turule!“ Ma ei tea, miks see mu ema toona nii endast välja ajas, et ta nuttis. Ju seal taga oli veel midagi, mida ma täna ei mäleta või ma võtsin sellest mingi mustri, mille järgi oma elu elada. Ma loodan sellele küsimusele saada vastuse kuu aja pärast, kui ma lähen hüpnotisöör Marissa juurde.

See kogemus Kristallikojas ei ole väga kirjeldamist… mitte väärt, aga ma ei oska seda sõnadesse lihtsalt panna, seal peab ise lamama ja seda tunnetama. Ta peksab sul kõrva ääres mingit kongi ja see juskui lõikaks luust ja lihast läbi, aga samas on sul tunne nagu sa poleks üldse seal. Nagu sa magaks või oleksid kuskil ära. Mul oli kohati tunne, et ma jään kohe magama, kuulsin jälle kongi ja mõtlesin, et ma ei saa ju magama jääda, ometi ei tundnud ma end üldse nagu seal olevat. Suu kuivas täiega. Etteruttavalt – „ärgates“ polnud märkigi, et suu oleks kuivanud.

Näiteks tundsin ma ühel hetkel kuidas mu alaselga lõi valu. Siis tundsin kuidas kaela peal kõdistab, tahtsin natukene pead liigutada ja ma olin nagu telliskivi kõva, ma ei saanud liigutada. Kui ma seansist välja tulin, siis ta küsis, kuidas mul enesetunne on ja kui ütlesin, et selg valutab ja käed on kanged, siis ta lõi jälle kongi ja ütles, et neljandast elust see sama tunne on mul seal seljas ja kätes… Ta lõi kongi ja rääkis jälle, kuidas ma pean need tunded vabaks laskma ja valguskeerisesse juhtima ja need asendama enda jaoks ja valu kadus lihtsalt hetkega. Nagu päriselt. See on nii sürr kui ma seda kirjeldan, aga see oli nii vabastav ja mu keha muutus nii pehmeks.

Kuna uus inimene juba ootas, siis läksime kristallitoast teise tuppa. Ta palus mul käed üles tõsta, enda omadega kohakuti panna ja ütles, et ma võin kõikuma hakata… Järgmisel hetkel ma tundsin kuidas ma täiega tuigun. Jalad olid kindlalt maas, aga keha tuigerdas. Ta naeris, „need on energiad, ära karda!“ Mu käed surisesid ja järgmisel hetkel tundsin raskust oma õlgadel. Ma ei jõudnud seda mainidagi kui ta ütles, et miks sa teiste muret tahad kaasas kanda… Ma olin nagu wtf… Ta tuli mu selja taha, pani käe mu selja lähedale (ei puudutanud) ja ma tundsin kuidas pinge nagu liivana alla voolaks mu selja pealt. See oli lihtsalt niiii awsome.

Kuigi öeldakse, et pärast kristalliteraapiat tuleb see nö tõelisus välja pärast esimest pikka und, siis juhuslikult läksin ma järgmisel päeval Kirsti Timmeri juurde ja ta pani mulle kaarte – ja seal oli ainult hea ja helge tulevik, kirjutasin sellest lähemalt siin!

Ma olen just viimasel ajal mõelnud hullult palju oma emale, tema käitumisele ja nendele nö mustritele ja kristalliteraapias selguski, et ma elangi tema mustreid. Samasugust elu, tunnen samu emotsioone. Evelyn andis mulle näpunäiteid, kuidas neid nö vältida või kui ma tunnen, et ma tunnen niii.. aga see pole see minu tunne, siis mis ma tegema pean ja kuhu selle suunama. Et mustreid mis tulevad teistelt, saab nö üle kirjutada, eemale lükata ja asendada.

Ühesõnga, ma soovitan soojalt minna seda asja testima, sest ma arvan, et minu kirjeldatud asi on puhtalt minu asi ja iga inimene saab seal hoopis oma kogemuse, mis on kindlasti seda väärt.

Ära tulles nägin uksel Kristallikoja loojat Kallet, kes ütles, et annab mulle ühe kinkekaardi, et saaksin selle välja loosida.

Jube raske on välja mõelda mingit teemat, kes seda väärt on. Aga jagage oma kogemusi, kas olete käinud mõnes kristalliteraapias, hünotisööri juures abi saamas, mõnes sellises alternatiivses kohas (mitte psühholoogi või psühhiaatriga rääkimas), mis te kogesite, mis muutus… Või kui te ei ole, siis mida te selliselt kohalt ootaksite.

Kinkekaarti ei saa parima loo rääkija või suurema murega inimene, vaid ma loosin selle välja lihtsalt ühele kommentaarile, kes oma mõtteid jagab :)

Loosimise teen 11.05.2017 siin samas blogi kommentaarides ja annan märku ka marimelli FBs.

102 thoughts on “Järjekordne kristalliteraapia ehk Kelle mustreid ma elan

 1. Ei ole käinud kristallkojas, aga tunnen, et on seda hetkel väga vaja, sest sees on tühjus. Hetkel ei näe ma sellest väljapääsu.

 2. Olen käinud ühe inimese juures, kes siis vahendab nagu inglite keelt või midagi sellist.
  Et annab sulle sõnumeid, mida ta inglitelt saab. See naisterahvas rääkis küll õigust mu elu kohta, minevikust ja nii. Aga pärast seanssi nagu midagi oma elus muuta küll ei oska. Olen ka niiöelda teelahkmel või nagu ei oska kuhugi suunas liikuda. Ei tahaks minna otseselt kaardipanija või selgeltnägija juurde, et oma tulevikku detailselt teada saada, aga mingit huvitavat ja vabastavat kogemust selles osas tahaks küll. Võib-olla kristalliteraapia oleks abiks.

 3. Tere! Olen Sinuga samas olukorras. Tunnen juba ammu, et ma vajaks kedagi või midagi mis mind suunaks minema ühes kindlas suunas. Olen eksinud kuskile ristteele, ja vot enam edasi minna ei oska. Sama on elukaaslasega. Ta on käinud ennustaja/kaardimoori juures. Ütleme, et enamus asju läks ikkagi puusse. Ta on otsinud palju, et minna kellegi juurde kes teda suunaks või ütleks, kuhu suunas minna. Mõlemad oleme eksinud, ja punktis, kus ei tea, kuhu peab minema. Kas minna eraldi oma teid, või pürgida siiski koos edasi oma unistuste suunas. Ausöna ei tea mida teha Ja see tunne on nii ängistav. Tahaks vastuseid.. pole neid siiani leidnud ja ei teagi, kust neid leida.

 4. Mina ei ole konkreetselt kristallikojas käinud, kuid ühe sugulase tuttav on tegeleb samuti selle elustiiiliga ja kristalliusku olen ka ise ammu juba olnud -erinevaid kristalle on kodus mitmeid. Rääkides oma kogemusest siis ühel korral olen samuti saanud seda uskumatut tunnet tunda. Nimelt olime väikse pundiga koos selle sugulase juures ja ka see tuttav oli seal. Rääkisime ka kristallidest ja enese puhastamisest, sest tal olid ka erinevad kristallid ja ehted kaasas. Kuna sellel ajal oli mul palju pingeid ja kuidagi raske oli olla küsisin, et ehk vaataks ta minu ka nö, läbi või puhastaks või midagi sellist. Ta oli nõus ja see tulemus oli uskumatu – ta käis ainult oma kätega (ei puudutanud mind vaid asetsesid need kehale väga lähedal) terve mu keha läbi, kui ma maas lamasin ja pärast rääkis täpselt mis on minu probleemid ja kuidas ma peaksin nendega käituma. Need probleemid olid siis kahes keha osas siis nii öelda ja kui ta oma kätega nende kehaosade juures oli siis ma tundsin kuidas kõik hakkas tulitama ja nagu keha oleks täiega liikunud. Ma ei hakka siin täpselt kirjeldama, et mis minu kaks põhilist probleemi oli, aga tema jutt läks väga täppi ja pärast oli selline veidi kummaline tunne endal. Kuidagi uskumatu, et kuidas üks inimene suudab minust midagi teadmata rääkida mulle minu probleemidest mind isegi puudutamata. Igatahes toetan väga selliseid alternatiivseid lahendusi probleemidele ja tegelikult peaks jälle mõne sellise inimese üles leidma, sest sellest viimasest korrast on juba hea 4-5 aastat möödas.

 5. Ma nägin ka toda saadet, kus selles toast räägiti ja mul tekkis samuti kohe soov seda külastada. Ma olen rohkem selline inimene, kes usub kristallidesse ja sellesse, et igal inimesel on keegi salapärane, kes teda hoiab ja et kõik on saatuse poolt meile määratud. Oma elus olen ma ainult ühe korra käinud ennustaja/selgeltnägija/ravitseja juures ja see kogemus oli küll selline negatiivsem. Teisalt muutsin ma sealkuuldu põhjal väga palju oma käitumist ja suhteid lähedastega, sest ma ei suutnud ega tahtnud leppida sellega, mida mulle räägiti. Hetkel olen seisus, kus sooviksin teha oma elus pöörde ja lubada meie ellu laps. Paraku tunnen aga, et ausalt oleks hinge vaja puhastada, sest prioriteedid on nihkunud liigselt argistele muredele, kuigi kõik on lihtsalt mõtlemises kinni. Stabiilsus on siiski olemas ja uhhuu peast ei ole, aga ma usun, et teraapia aitaks fookuse elus uuesti paika tagasi saada :)

  1. Kadi, oma kogemuse põhjal julgeksin öelda, et proovi mõtted-hing puhastada ja enesetunne teraapiate jms abil jonksu saada ja alles siis laps.. sest vastupidi tehes võib juhtuda, et pärast last lööb pea veel hullemini segamini, magamatus, pinged, uued olukorrad, vastutus uue elu ees ja kõik see kokku on tohutu lumepall, mis hakkab veerema…ja haarab su endasse, nii et ei saa enam aru, kus on väljapääs või mida ette võtta.

 6. Ma ise ei ole käinud kristalliteraapias, hünotisööri juures või mõnes muus alternatiivses kohas aga tahaksin. See mustrite teema tundub nii põnev… tahakski ka teada, et kas ma ise elan ka kellegi teise mustrit ja kuidas seda vältida saaks. :)

  1. No see Evelyn ütles mulle, et.. Olen seda ka enne kuulnud muidugi, aga nüüd mõtlen sellele rohkem, et oletame sa elad ühes elus… ja sul jääb midagi pooleli, siis uues elus sa jätkad seda, ehk minul on neljas elus suht sama muster… Mida ma kaasa toon ja olemasolevas elus lahendada proovin ehk seda mustrit muuta vms. Ehk et laps valib endale ise ema.. Ma ootan põnevusega, miks Hedon mu ellu näiteks tuli. Samas veits kriipi, võibolla ta oli eelmises elus mingi enesetapu äärel.. Aga mustreid saab muuta.

   Meelise viimane kristalliseanss lõppes enesetapuga ja ta elas seda väga rängalt üle. Ta oli ise detsembris täpselt samas seisus ja kui ta sealt nüüd ära tuli, siis ütles, appi, selle uuesti läbielamine eelmises elus oli nii räme, et ta ei teeks kunagi enekat. See oligi ilmselt vajalik, see depressioon, et ta selleni jõuaks.

 7. Mina ei ole käinud sellises teraapias. Kuid Sinu lugu lugedes sain aru, et pean kindlasti sinna minema.

 8. Olen ennustaja juures käinud korra, kaarte pani. 50% läks vb täppi.
  Kui elaksin tallinnas siis kindlasti külastaks ja uuriks erinevaid variante.
  Väga huvitab selline teema, Marissa juurde tahaks ka täiega minna.

 9. Ma isiklikult ei ole käinud kuskil kristallteraapias või hüpnotisööri juures, kuid näiteks telesaataid jälgin alati põnevusega, kus nendest räägitakse. Tundub, et inimestele need tõepoolest mõjuvad. Muidugi oleneb inimestest, palju on inimeste mõtlemises ka kinni – kas tahad uskuda, tahad lasta mõjuda või mitte. Oleks huvitav seda oma nahal tunda, kas tõesti tekivad sellised või sarnased tunded nagu sul..kas meenuvad mõned seigad lapsepõlvest, mis praegust elu mõjutavad ja mille peale ise tullagi ei oska. Samas on ka natuke hirmutav, mis kõik ilmsiks võib tulla..

  1. Ma ka kartsin, aga pole põhjust. Tuleb välja see, millel on vaja tulla.

 10. Veel ei ole käinud, kuid tunnen selle vastu suurt huvi. Mul on mõningaid emotsioone, millega on raske toime tulla. Oleks hea teada, kuidas oleks võimalik neist vabaneda ja kas need on ikka minu emotsioonid.

 11. WOW, mis kogemus!
  Ei teagi, kas olen kristalliusku.. Läksin ka suure hurraaga kristallidest käevõru ostma- ikka klassikalised mäekristall, ametüst ja roosa kvarts. Siis jäi silma hoopis tumesinine sädelev käevõru ja ostsin ära. Pärast lugesin, et viljakus ja naiselikkus- väga naljakas, sest too aeg mõtlesingi, et pean välimusele rohkem rõhku panema ja võiks küll last saada :D Aga samas tõenäosus oligi suur, et need asjad täppi lähevad ju…?

  1. Kui see kristall sind tõmbas, järelikult oli seda vaja. Meelis läks kunagi Kerro poodi, astus sisse ja kohe öeldi, tulid selle järgi jah? Meelis oli what, kust teadsid..

 12. Mina olen neli korda kristalliteraapias käinud ja olen tänu sellele ka täitsa kristalliusku pöördunud. Väga tore kogemus ja tahaksin kindlasti veel seda kogeda. Paljud küsimused jäid minu jaoks õhku rippuma – ehk ma ei osanud saadud infoga palju peale hakata. Nö probleem, mille pärast sinna läksin lahenes koheselt, kuigi öeldi, et see võtab aega:)

 13. Ma ei ole never üheski sellises kohas käinud, aga alati mõelnud, et täiega tahaks, viimasel ajal isegi, et peaks.. Aga kuidagi hirm on selle ees, et ei tea, mis juhtub – äkki läheb hullemaks? Mul nimelt aastaid ränk ärevushäire ja foobia, mis sai alguse juba lapsepõlvest ja millega elamine on täiesti kohutavalt raske, lisaks vimmapidamised ja traumad, mis hingest kuidagi iseseisvalt ära ei taha minna. Tahaks negatiivsusest lahti saada lihtsalt. Tavameditsiinist on olnud kasu täpselt 0. Ainus, mis siiani aidanud on, on oma mõtete suunamine ja mediteerimine.

  Mu isa, samas, sai nõia abiga joomisest täiesti lahti.. tsüklijoodikust karsklaseks. jumal tänatud selle eest.

 14. Tunnen ise samuti, et sooviksin sinna minna…. Olen ka suur kristalliväesse uskuja. Eelmisel aastal samal ajal oli elus väga raske periood, inglikaardid ja kristallid olid just need mis mind aitasid :)

 15. Ma olen täiesti kindel, et me kõik elame mingil määral neis mustrites, mida sa kirjeldasid. Mõne koha peal see on tegelikult lausa tuntav, umbes nagu deja vu, et võid täpselt näpu peale panna, kus ja keda sa niimoodi, näiteks enda lapsepõlves, käitumas oled näinud. Väga põnev (õigemini ma arvan, et lausa vajalik) oleks seda kõike enda kohta teada saada.

  1. Et mitte väga off topic kõlada, siis täpsustan, et pidasin silmas seda, et lisaks igasugu eelmiste elude teemale jms on mõnes kohas lausa silmaga näha, kuidas näiteks suguvõsa liinipidi mingid asjad korduvad. Nagu surnud ring, kus iga järgnev põlvkond eelnevalt enda teadmata mingi “pagasi” kaasa võtab.

  2. See põlvkondade mustrite kordumine ei ole mingi müsteerium. Terve psûhhoteraapia haru (pereteraapia) on suuresti selle najal üles ehitatud. Lapse aju lapsepõlves areneb ja ei arene ainult teadmiste poolest, vaid ammutab ka kõik kogemused ja käitumismustrid oma kasvukeskkonnast ja emalt-isalt jt lähedastelt (sh ka negatiivsed asjad). Minge pereteraapiasse :)

  3. Kellega? Mu vanemad on surnud :D
   Ja Hedon ei saa selliseid mustreid nagunii nagu meie üles kasvasime Meelisega.

 16. Mina ise ei kasutaksi kinkekaarti enda jaoks, vaid saadaks sinna oma emale.. Alates sellest, kui mu vanemad lahutasid, on mu ema nagu eksinud.. Ei suuda ta ennast kuidagi väärtustada ega elu mõtet üles leida. Usub ta tugevasti kristallide mõjusse. Hetkelgi kannab endaga igapäevaselt kaasas kahte kivi südame lähedal ja veel mõned kivikesed on tal kodus kapikese peal voodi ligidal. Soovin, et ta usaldaks rohkem ennast ja oma tundeid ning usun tõesti, et kristallide vägi suudab teda sellel teekonnal aidata.

 17. Mulle kingiti eelmisel aastal üks kristall, mis aitas mu väga sügavast deprekast välja ning peale seda on see kristallide teema kuidagi.. südamelähedane :) Ei taha nii avalikult rääkida, mis murega sinna läheksin, aga sooviks kindlasti osaleda!

 18. Mina olen käinud Saaremaal ühe selgeltnägija juures ja sain väga väga palju abi.
  Olin oma elukaaslasega sel hetkel olnud koos 2 aastat ja ma tundsin, et ta on minu inimene aga ometi ma ei suutnud mõista temas paljusi asju ja tekitasin ise meie suhtesse probleeme. Selgeltnägija siis aitad mul asja lahti arutada, peale seda on meie elu ainult ilusamaks läinud!
  Ma tunnen ka, et elan ema mustreid(see on väga halb, kuna minu ema on veidi vaimselt haige ja meie lapsepõlv oli julm) ja ma nii kardan, et minu elu läheb nii nagu temal ja lõpetan üksiku ja õnnetuna, tundmata rõõmu hetkedest ja elatud elust.
  Üritan ise oma mõtteid suunata ja teha endaga tööd,kuid pean vist ka sama seansi ette võtma, ehk saaks veidike selgust.

  1. Jah, sa pead mustreid muutma ja enda kasuks pöörama. Mul sama asi :)

 19. Minul Marissaga hüpnoosi kogemus reaalselt alles ees, aga läbi teleka tehtuna toimis mulle ka. Teiseks usun ma kristallide mõjusse ja varusin sünnituseks ja taastumiseks vajalikud kivid ning ma usun, et toimisid, sest paranesin tunduvalt kiiremini ja oli kergem valuga toime tulla, kui esimesel korral. Mul mõlemad korrad siis keisriga lõpuks sündinud lapsed. Tahaks kogeda veel Kirsti ennustamist ja kristalliteraapiast ka ära ei ütleks :-)

 20. Mina vägaväga tahaks minna sinna! Ei ole käinud, aga mõte on peas olemas ning just viimase aasta jooksul olen iseendasse süvenenud ja iseennast ja oma käitumisi põhjalikult lahti mõtestama hakanud. See oleks kindlasti suureks abiks!

 21. Mina olen mõelnud minna kristalliteraapiasse (õe soovitusel) oma 11. aastase tütrega. Meie omavahelised suhted on ausaltöeldes kohutavad ja seda mitte nüüd, kus temast pubekas on saanud ja sõnadega/ustega paugutatakse alailma, vaid ikka juba aastaid tagasi.
  Ma olen rääkinud, et püüame läbi saada ja lepime kokku, et üritame mõlemad, aga no see ununeb kiiresti ja nii me siis väldimegi teineteist.
  Võib-olla oleks selline teraapia meile just sobilik, kus ei panda teineteist vastastikku istuma, vaid saaksime kogeda midagi erilist koos.

 22. Mina olen selliste asjade suhtes üsna skeptiline, aga samas ilma seda ise proovimata on keeruline seisukohta võtta. Sain ka kutse Hüpnotisööri saatesse, aga no ei oska seisukohta võtta, kas peaks minema või mitte. Selline privaatset sessioon kristallkambris tundub nüüd isegi väga ahvatlev!

 23. Mina sooviksin loosist osa võtta. Olen hetkel elus teeristil, pean otsustama kus riigis elada, samas ei tea kus on lastel kõige parem, kus endal, ja üldse perel. Tahaksin näha mida sessiooniga endas näen.

 24. mul on ka üks ametüstist ripats ja mõned väiksed kristallkivikesed n.ö kapi ääres erinevad tunde järgi ostetud. vahel hoian neid käes ja ammutan n.ö head energiat ja mõtteid.

 25. Ka mina nägin saadet, kus oli juttu sellest kristallkojast! Mõte- nii tahaks!
  Miski selles nii köidab, nii hea oleks lihtsalt nii lesida ja kuulda/tunda oma mõtteid/tundeid :)
  Igapäevaselt surume need kuskile enda sisse…
  Pole kogemus ei antud koja ega hüpnotisööride vms, kuid viimast tahaks kôige rohkem kogeda!
  Igatahes seda pilti vaadates tuli nii uni, teen úhe rahustava uinaku! :)

 26. Pole kunagil käinud ja tunnen, et tahaks väga minna ja oma sisemise minaga tuttavaks saada ☺

 27. Ei ole kunagi käinud kristalliteraapias, hüpnotisööri juures ega ka alternatiivses kohas. Olen varemgi mõelnud kristalliteraapiale, sest see tundub niivõrd huvitav kogemus olevat, et tahaks ikkagi kunagi selle läbi teha. Samuti olen ka ise kristalliusku.

 28. Mäletan, et lapsena viis ema mind pidevate kõhuvalude tõttu ühe ravitseja juurde. Pidin heitma pikali ja ta pani käed lihtsalt minu peale ja siis tundsin, kuidas keha surises ja nagu mingi energia oleks liikunud. Pärast koju sõites oli mul nõrkus ja energiapuudus, kuid hiljem ei piianud need suured kõhuvalud mind enam. Samuti olen teismelisena käinud terviseprobleemide tõttu nõelravis. Üldse valus ei olnud ja nõelu sai päris palju, isegi pähe pandi. Hiljem oli energiat päris palju ja mõjus igati positiivselt. Nüüd pole muidugi aastaid kusagil käinud, aga väga sooviks taas energiaid taastada ja leida mõnedele küsimustele vastused. Olen sellistesse asjadesse alati väga uskunud ja seetõttu on ka need Sinu kirjutatud postitused vägagi huvitavad lugeda.

 29. Viimase aasta jooksul on minu elu täielikult muutunud ja hetkel olen päris ummikus omadega, ei tea kas või kuidas üldse edasi. Miks juhtus see, mis muutis mu elu ning kas on lootust, et antud olukord muutub võimalikult positiivseks minu jaoks. Praegu olen vaimselt väga katki. Keegi võiks natukenegi valgustada mind ja aidata edasi liikuda. Ehk aitavad kristallid mind selles.

 30. Ma olen hirmus pabistaja ja muretseja, alatihti mõtlen asjadele, mis kõik võib juhtuda jne. Tahaks mingit vabastust ja kindlust enda sisse.

 31. Ma ei ole veel käinud kellegi juures seansil, aga olen palju lugenud kristallide kohta, kristallide teemalistel loengutel osalenud ning neid endale vastavalt vajadusele soetanud. Samuti kingin neid oma lähedastele. Usun, et kristallidel on vägev jõud ning sooviksin väga sellisel seansil osaleda.

 32. Ma väga, väga tahaksin sinna minna. Nägin seda samuti esimest korda naistesaates ja see tundus täpselt misagi minule. Veel enam tekitab huvi Sinu kogemuse lugemine. Olen kristallide”usku” juba mōned aastad olnud ja tunnen, kuidas nad on iga hetk mul toeks nagu parimad sōbrad. See oleks nii lahe kogemus ja praeguses eluhetkes vajaksin seda väga.

 33. Mul on mõned kristallid. Natuke nagu usun ka nendesse. Aga sinna kristallituppa sooviks küll minna!

 34. Mul on mõned kristallid. Natuke nagu usun ka nendesse. Aga sinna kristallituppa sooviks küll minna!

 35. oh jummel. sain nii palju mõtteainet praegu seoses kellegi teise mustrites või mustrite järgi elamisega..ja eelmiste generatsioonide mingid liinid ja suhteprobleemid tunduvad ka minu elus, kuigi olen tahtnud neid iga hinna eest vältida ja arvanud, et minuga nii ei juhtu. aga oi kuidas juhtub.

  Krista, tahtsin öelda, et mul täpselt samad mõtted ja tunded. Tunnen suurt elumuutust, ummikseis, ei julge suuri otsuseid vastu võtta ja see tekitab kohutavalt stressi..juba nii palju, et tunnen peas survetunnet, pea on uimane ja tasakaaluhäired. Pean kiiremas korras abi otsima..Prooviksin hea meelega ka kristalliteraapiat.

 36. Kahjuks ei ole käinud, kuigi endal on hetkel ka kõik pudru-kapsad, soovisin Marissa juurde aega kuid kōik nii täis, et olid vajd grupiseansid, sooviks loosis osaleda

 37. Oohmyyyy!! Ma ei ole iialgi käinud üheski kristalliteraapias, hüpnotisööri, selgeltnägija vms inimese juures, küll aga olen kordi ja kordi elu raskematel hetkedel mõelnud, et nüüd peaks minema, sest nii tahaks, et keegi natuke suunaks või aitaks eneses selgusele jõuda, mismoodi nüüd õige talitada oleks jne.. Lisaks olen ma ka suuresti inglite usku ja poolvääriskivide positiivsete mõjude. Seega ma nii hullult tahaks minna sinna kristalliteraapiasse, eriti pärast Sinu/teie kogemuste lugemist! Tundub megapõnev ja selline, et võiks miskit “uut õppida” enda kohta.. Või noh, mul on tegelikult endal ka mingid aimdused sees olemas, et kust mu mingid käitumismustrid pärineda võivad jne, aga kui keegi neid mõtteid kinnitaks ja võib-olla annaks juhiseidki, kuidas neid mustreid murda, oleks ooohh kui tore! :)

 38. Ei ole kristallidega väga kokku puutunud, paar korda aga on küll kaarte pandud, mitte küll nö elukutselise poolt :D aga väga täpselt ei mäletagi enam mis need rääkisid. Abi sain tollel hetkel küll. Aga kristalliseansile oleks vaja hetkel küll tôesti minna.

 39. Pole üheski teraapias ega kuskil “kaardimoori” juures käinud, aga ma tahaks. Hetkel tunnen et sesian kuskil ummikus või ristteel ja ei oska midagi endaga ette võtta. Sees on tühjus ja tahaks teada kas selline seanss muudaks midagi. Usun, et midagi see kindlasti muudab ja sellepärast tahaks proovida. Kui nägin seda Kirsti Timmeri postitust, siis korra mõtlesin, et äkki ka kijutaks talle..aga samas mul pole ühtegi konkreetset asja vist või väga suurt muret, et tema poole pöörduda. Äkki naerdakse mind üldse välja selle kõige peale

 40. Ei ole käinud, aga väga tahan. Olen energiast tühi, stressis, jne.

 41. Väga tahan. Kunagi sai “eelmises elus rännakut” proovida.

 42. Pole mitte kunagi kellegi juures veel käinud, aga juba ma seda kristalliteraapia hinnakirja ka piilusin ja ära ma seal käin, with or without your help marimell :D
  Minu elu tundub ja tegelikult ja NAGU ongi täitsa ilus, aga on asju, millest ma oma peas veel üle olla ei suuda, asju, millest ma aru saada ei suuda, niiet tahaks teha oma vaimule väikese ”restardi” ja teraapias ära käia.

 43. Kristallikojas käinud ei ole, aga kristallide usku olen olnud (olen siiani, kuid hetkel lihtsalt ei kanna). Meeldib kõik out-of-the-ordinary ja arvatavasti sean oma sammud sinna ka juhul, kui võidust ilma jään. Aga mulle hetkel meeldib just see, et kinkekaart on kahele. Ehk aitab Kristallikojas käimine suhtes edusamme teha.

 44. Kristalliteraapiast pole nagu midagi varem kuulnud, kuid kristallid ise mulle meeldivad ja neisse ma usun ka. Olen endale muretsenud neid igasuguseid ja tunnen, et need on toeks ja need töötavad. Vb on asi platseeboefektis, aga vahet pole, peaasi, et aitavad. Viimati näiteks: laps magas koguaeg nii rahutult öösiti. Varem magas hästi ja täiesti lampi hakkas iga öö karjuma, oli meeltesegaduses, ei saanud ise ka aru mida tahab jne. Nagu unepaanikad oleks. Proovisin igast nippe, vahetasin voodi asukohti jne, no ei aidanud miski. Siis hakkasin uurima, et äkki on mõnest kristallist abi. Leidsingi, ostsin, asetasin lapse tuppa, ja iga päevaga hakkas asi paremaks muutuma. Mingi viiendal ööl suutis jälle laps magada terve öö jutti, nagu vanasti. Voodi oli samas asukohas nagu enne, üldse kõik muu jäi endiseks. Niiet, mina usun! Kannan endaga kaasas ka enesekindluse tugevdamiseks mõeldud kristalli, olen enesehinnanguga pidevalt hädas, kuid sest peale kui selle kristalli endaga kaasa võtsin, tunnen end tõepoolest tugevama ja enesekindlamana.

 45. Olen väga kristalliusku. Kunagi midagi võitnud ei ole, nii et kui seekord võidan, siis see on märk :)

 46. Ei ole kunagi käinud, aga huvitun kristallidest ja peale sinu kirjeldust tahaks ka ära proovida :)

 47. Endal kogemusi selliste asjadega pole, kuigi huvi on suur…:) Eks enamasti ole see ka, et enne kui ise pole kogenud, proovinud, näinud, siis on raske ette kujutada ja päriselt kõigesse üleloomulikku/ebareaalsena näivasse uskuda…

 48. Seni olen samuti vaid kristalle ostnud, kristallikojast olen mõningaid lugusid kuulnud ja tunnen, et isegi kui teadlikult väga suuri jamasid elus ei ole oleks hea energia voolamise nimel kord aastas näiteks sellises teraapias käia :) Mina pikaks ajaks tähelepanuta jäänud kristalle “vannitan” aeg ajalt ja viin ööseks kuuvalguse kätte, vahel peale sellist puhastamist leian, et üks või teine leiab taas kasutamist.

Comments are closed.