NÄITUS: iKöök (2012)

Mari-Leenu esimene fotonäitus iKöök oli inspireeritud söögitegemisest ja selle pidevast pildistamisest. Kõik fotod, mis näitusel väljas olid, olid tehtud iPhone 4 telefoniga, sellest ka nimi iKöök.

Mari-Leen Albers, kes on peamiselt tuntud kui seltskonnaajakirjanik ja viimasel ajal ka ekstreemseid kontsi kandev seltskonnahing, avab juuli alguses oma esimese fotonäituse.

„Ma pole fotograaf, aga mulle on alati meeldinud süüa teha ja seda pildistada,“ räägib Mari-Leen. „Näitusel ongi parim valik minu püütud kaadreid ja tuleb tunnistada, et suures abiks oli mulle ka iPhone’i app instagram.“

Mari-Leenu fotonäitus saab olema tavapäratu, pildid leiavad oma koha küll seintel, kuid… „Et teada saada, kuidas ja kus pildid välja näevad, peab Butterfly Lounge’i minema,“ jääb Mari-Leen salapäraseks. Näitus jääb Butterfly Lounge’is avatuks kuni 16. augustini.

Samal õhtul annab Daiquiri unplugged kontserdi Traffic, eesotsas Silveri ja Stigiga. Üritus on kõigile tasuta!

Pilte esitleti üsna tavapäratul moel – köögipõlledel. Näituse avamisel kandsid neid staarid – teiste seas lauljatar Ithaka Maria Rahula, endine miss ja modell Laura Kõrgemäe, “Eesti tippmodelli” saates osalenud Triinu Lääne, Ksenja Vassiljeva ja Lisann Luik.

ikook1
Fotod: Christo Neemre
ikook2
Fotod: Christo Neemre
ikook3
Fotod: Christo Neemre

Näituse avamine toimus 12.07.2012 lounge Butterflys.

IMG_0383 IMG_0425 IMG_0610 IMG_0623 IMG_0776 IMG_0777 IMG_0810 IMG_1056 IMG_1229 IMG_1308 IMG_1344 IMG_1511

KOOSTÖÖPARTNERID:

Trükk – Kruze disain
Põlled – Kingitused24.ee
Modellide kingad – Kingakaubamaja
Kinkekotid külalistele – Juustukingingad, Würtspood, Tridens, Gurieli tee ja Nipiraamat.
Esineja: Traffic

MEEDIAKAJASTUS:

 

Samal teemal