#elulineblogi

Napsie mõlemad mudelid testitud, kumb on parem?

Umbes kuu aega tagasi tuli meie majja esimene Napsie madrats, praeguse nimega Napsie Lux, ja mõni aeg hiljem liitus temaga Napsie Classic ehk uus mudel, mis lõpuks ka kohale jõudis. Nagu ma aru sain, pidi see olemas olema juba veebruaris kui Napsie pidu toimus, aga noh, mida polnud, oli Napsie. See selleks.

Ükskord Napsie peol :)

Ma mäletan kui ma kunagi ammu lugesin Malluka blogi ja ta kirjutas, et igatseb reisil olles oma Napsie madratsit, siis ma mõtlesin, et äh.. Ma alati igatsen mõnda suurt mõnusat hotelli voodit just. No lõpuks jah, tahad lihtsalt oma koju ja oma voodisse, aga ma ei osanud seda madratsiga seostada.Siis ma lugesin Eveliisi blogist kuidas Napsiega on elu võimatu, sest uni on nii hea ja no üles ei saa. Ma olin jälle, nagu misasja.

Ükskord Napsie fotoshoodil :)

Aga teate, neil ongi õigus. Kui ma praegu mõtlen, siis kuidas ma olen saanud elada viis aastat ilma voodita (meil kunagi oli siin korteris suur voodi ka..) ja maganud kus jumal juhatab. Okei, ma olen väga palju maganud põrandal, sest mulle meeldib kõval pinnal magada, aga Napsie. No see on mulle loodud. Ta on jäik. Ta on sinu kehaga nii kohanduv, et mul on reaalselt tunne, et kui ma lähen õhtul magama, siis ma ärkan hommikul täpselt samas asendis. No loogiline on see, et eks ma ikka keeran ka, aga tunne on küll selline.Mina, kes ma ärkan esimese noodi peale äratuskellal, magan Napsie peal vabalt esimese helina maha. Mina, kes ma ärkasin dieedi ajal ilma kellata lihtsalt kell 5.45 ja nii oli, siis nüüd, kui meil lõpuks on kaks Napsiet ja Hedon on võimeline ühe mulle loovutama, saan ma aru, miks ta ise seal magada tahtis ja mitte üks hommik üles ei saanud. See Napsie on saatanast, niiiii hea, niii mugav, niii mõnus. Ausalt.

Ja asi pole selles, et ma kiidan, kuna paluti testida. Mult palutigi 101% ausat arvustust, sest keegi polnud uue Napsie peal varem maganud.See uus Napsie on tehtud teise tehnoloogiaga kui see nö vanem mudel ja kuigi võib tunduda, et nad on totaalselt erinevad, noh, pildi ja sisu järgi ongi, aga peal olles ei saa aru. Kui.. siis uus Napsie on 1gramm pehmem kui vana. Aga ma ütlen 101% ausalt, ma ei ole kunagi nii hästi maganud kui viimased ööd.

Mulle tegelt meeldis ka Napsie enda versioon erinevusest – kui sa seisad kuskil elektroonika poes ja vaatad kõrvuti LED telekat ja QLED telekat, siis on vahe metsik. Kodus diivanil istudes emba-kumba vaadates ei saa sa ilmselt vahest aru. Ja täpselt samamoodi on ka Napsiega.

Pole vahet, kas sul on uuem või vanem mudel, ta on sama mõnus ja mugav. Pealegi, on uus mudel soodsam. Ja koodiga MARIMELL saab alati kõikidelt suurustelt 69€ allahindlust.Ma reaalselt mõtlen, et.. me ei saa hoida endal siin kodus neid madratseid, me ei mahu ära, testperioodiks elab üle, aga.. ma ei taha neist loobuda! Ma päriselt mõtlesin juba, et rendiks suurema korteri. Ostaks korteri. Ainult, et ei peaks madratsitest loobuma. Noh, alati on võimalik neid ikkagi kuskile paigutada kuniks me oma kodu saame. Nagu just üks sõber, kes kolib, pakkus mulle tervet virna Villeroy & Bochi nõusid, 2x odavamalt kui poes. Aga neid on niiii palju, neist jaguks mulle täpselt nii palju kui ma olen unistanud, aga kurja, selleks on oma kodu vaja. Aga ma jätkuvalt tunnen, et pank ei võta mind tõsiselt, ma ei ole kuue kuu jooksul veel ühtki täispalka saanud :D

Kui keegi mõtleb, KAS osta Napsie, siis jaaa, jaaa, ja veelkord jaaa. Terve me blogipere kirjutab sellele julgelt alla. Parim uni garanteeritud. Ausalt. Ma magasin ükspäev üldse kogu selle kuhja otsas lõunaund – nii kui su keha Napsiet puudutab, mu meelest kohe uni tuleb. Nii mugav on olla seal peal, et tukk tuleb kohe peale :D

PS! Mitte keegi ei maksnud mulle selle blogipostituse eest. Ma pidin madratseid testima, et anda neile tagasiside, et nemad teaks, mis on uue ja vana vahe. Polegi vahet. Ei väliselt ega mugavuselt. Okei, väline vahe on ainult see, et ühel on katteosa nö laiem kui teisel. Aga see ei muuda sisu enivei :)

Nüüd tuleb igaljuhul palka juurde küsida, korralikult tööl käia, sissemaksuraha korjata ja oma kodu osta, sest.. Napsiedest ma ei loobu!


16 thoughts on “Napsie mõlemad mudelid testitud, kumb on parem?

 1. Panka ei koti su täispalgad vaid viimase kuue kuu keskmine. Tõenäoliselt kahe ülalpeetavaga üksi sa normaalse korteri ostmiseks laenu siiski ei saa.

  1. No loogiline, et kui ma ei ole täispalka saanud (puhanud pidevalt, haiguslehel olnud vms), siis ei ole ka kuue kuu keskmine palju parem :D

  2. “No loogiline, et kui ma ei ole täispalka saanud (puhanud pidevalt, haiguslehel olnud vms), siis ei ole ka kuue kuu keskmine palju parem :D”

   Puhanud ja haiguslehel olnud… Ja ise kavatsed minna veel palka juurde küsima? :D

 2. Kuidas on kui kahekesi magada või kui laps ka kaisus? Kui üks külge keerab, kas siis teine ka rappub? Kui võrdleks kvaliteetse vedrumadratsiga, miks seda eelistada?

  Tundub ahvatlev tellida, aga mulle meeldivad ka ikka jäigad madratsid ja kardan et liiga pehme, eriti et ei saa kuskil koha peal katsuda ka vist.

  1. Napsie on ikka suht jäik, väga-väga mõnus.

   Kui laps voodisse ronib, ei tunne enne kui kaisus on.. :D teise keeramist ei tunne samuti.

   Vedrumadrats võrdub mu jaoks vedrud, mis mingi hetk külge torkima hakkavad :D Napsiel on lihtsalt mõnus ühtlane sisu, mis kuskilt ei torgi :)

   Saad ju tellida, 101ööd prooviperioodi kui tõesti ei sobi.

 3. piinlik, kui madratseid peab reklaamima põrandal, sest voodit pole, üürige nomaalne korter kui osta ei jõua!

  1. Napsi madratsitel pole voodit vaja, nad on alt libisemiskindlad. Ka väga paljud noored, ei jõua kohe kõike korraga osta – saab ka ilma voodita.

   Ja ma ei näe pointi rentida suuremat korterit, kui ma kasutan seda suht ainult ööbimiseks. Mõtlesime sügisel sellele, me kõrvalmajas oli poole suurem ja poole kallim korter saadaval – milleks maksta poole rohkem kui ma olen 8h päevas tööl, mingi aja sellest kellelgi külas, kuskil kohtumisel, komandeeringus vms

   Käia tööl selleks, et lihtsalt oleks suurem? Ei näe mõtet hetkel :)

  2. Sest kehast eralduv niiskus ei saa välja tuulduda, vaid koguneb madratsi ja põranda vahele, kus soojuse ja niiskuse tagajärjel hakkab hallitus vohama like you wouldn’t believe.

 4. Meil uus Napsie – midagi ebamugavamat kui see madrats on raske ette kujutada. Ma reaalselt EI SAA aru, kuidas see saab kellelegi meeldida. :) Mille peal te siis enne magasite, et see nii hea tundub? Mulle endale meeldivad ka pigem jäigemad, kui pehmemad madratsid, seega olen siiani ostnud ka just jäiga vedrustusega kvaliteetmadratseid. Nüüd ostsime Napsie – ning tõsti – jäikuse poolest talle küll vastast pole. Aga no kuskilt läheb piir. Tõesti selline tunne, et ilmselt palja põranda peal magades oleks sama pehme. See on ikka NII kõva, et meil mehega hommikuks kondid kanged. Üldse ei meeldi. Ei saa üldse aru, et kehaga kohanduks. Ilmselt saadame tagasi :(

  1. Mul on tunne su kirjelduse peale, et meil on erinevad madratsid. Või kus sulehunnikus sa enne pikutasid, et see niiii kõvana tundub…

Comments are closed.