Oh, kuusepuu… ehk #marimellinulg2017

Sel aastal jõudis meie nulg meieni nelja päevase hilinemisega, sest lihtsalt varem polnud aega. See detsembri algus on olnud juba nii kiire, sest Meelisel on alates teisest olnud jõuluvana töö ja mul vaja rohkem koduste asjadega tegeleda, Hedoniga mängida ja tema meelt lahutada. Muidu on meil ikka issi see, kes õhtuti lapse lasteaiast võtab ja siis temaga veel poodi jalutab või maja ehitab.

Aga esmaspäeval me nuluke jõudis ja kohe ehtisime ta ka ära. No mitte kohe, lasime tal ikka seista ja paika kukkuda, ei hakanud kohe retsima. Parem oleks olnud tal muidugi üleöö seista, aga graafik lihtsalt ei lubanud.

Tegime Facebookis laivi ka sellest kuuse ehtimisest, aga kes seda ei näinud, siis kiirvaate saab siit:

Nagu meil juba aastaid kombeks, käime me sügiseti ShiShi laos ehteid toomas. Igal aastal läheb millegipärast ostukorv aina kallimaks, aga valik väiksemaks ja konkreetsemaks. Meil on nii palju ehteid, et saaksime kolm jõulupuud ära ehtida. Sel aastal otsustasime siis valge-hõbedase kasuks.

Mind natuke häirib see parem nurk, seal all on nagu auk ja vöhem ehteid, aga samas, no mis seal ikka, sinna tuleb Hedoni mängukapi uks nagunii lahti, niiet, las ta olla sedasi :) Megailus mu meelest! :))

Mõningase lisandiga – traditsioonilised kolm vanaemast jäänud muna peavad alati puul olema ja mõned lasteehted ja eelmisel aastal blogijate jõululoosis kingiks saadud ehted ka. Aga ma kohe näitan lähemalt.

Sel aastal soetatud diskokuulid.
Sel aastal leitud needimunad.
Juba varasemlt leitud needid :)
Sel aastal meie majja tulnud valged õunad.
Kuna me Meelisega ei suutnud otsustada, kas värvi peaks puule andma roosad diskokad või need sinised litrid, siis võtsime mõlemad :)

Kolm viimast on blogija Hele Valguse poolt mulle eelmisel aastal jõululoosis tehtud. Nii minulikud on need tšillid ja kaneelid muna sees, et ma ei või. Superlahe idee tal.

Siit alt on see kuldne vanaemaaegne muna ka näha, seal on pealejoonistatud pilt uisutavatest lastest :) Lähikaader ei tulnud välja, ma ei viitsinud uuesti minna tegema.

Nulg on pärit lehelt joulukuused.ee – kust oleme viimased viis aastat vist tellinud. Ja sel aastal on mul teile hea meel teatada, et kõik kes te tellite ja kasutate koodi marimell, tuuakse teie valitud puu teile tasuta kohale! Kahjuks toimetavad nad peamiselt Tallinnas, aga pisikese lisatasu eest saab ka mujale :)

23 thoughts on “Oh, kuusepuu… ehk #marimellinulg2017

 1. Minu arust on liiga kirju ja liiga palju ehteid korraga. Nulg ise kaob sinna alla ära.

 2. Ma olen vist kohutavalt maitsetu inimene, aga minu jaoks on need ehted ja kogu kompott kokku kohutavalt maitsetud.. :(

 3. nah seda puud sinna alla vaja on siis üldse, lao suva põrandaharjale või riiulile ehted selga. saab veel rohkem panna!

  1. debiiliku käest kuulen sel juhul. ütle, mis vahet on, kas sealt ehtekuhja alt pole näha näiteks rohelisest papist kolmnurka või päris nulgu? täiesti mõttetu sellise asja pärast elusat puud tuppa tuua.

  2. Kui sa minult küsid, siis tuppa astudes on kohe jõululõhn, papist puuga seda ei oleks. Ja maitse asi, mõni teeb endale okstest puu, mõni raamatutest.. Ma ei tule kobisema, et ilgelt rõve. Tehke mis tahate :)

  3. … välja arvatud näiteks teiste inimeste välimuse kohta. nii et kuidas koer külale, looduses peab valitsema tasakaal.

  4. Eee, nulg ei lõhna ju. Nulu eelis on see, et ta ei hakka nii kergesti pudenema, aga miinus see, et erinevalt kuusest ei ole tal lõhna.

  5. Kui korralikult niisutada siis tuleb ka nulust lõhna. Tõsi, mitte nii intensiivselt kui kuuseat, aga saab ka nulust lõhna :)

 4. Väga kena jõulupuu. Kas sa oskad öelda kust võiks leida neid seest tühjasid kaunistusi?

  1. Ma just nägin näiteks Prismas. Või osta mingid sellised, kus on “lumi” sees, viska lumi minema ja timmi ringi :D

 5. Ei ütleks, et päris maitsetu, ehted on ju ilusad, ainult need ketid korjaksin ära, minu silmale ei meeldi ja rikub kuidagi üldpildi ära:)
  Aga noh, maitse asi jällegi ja siin võibki vaidlema jääda, mis-kellelegi meeldib :D

 6. Kommenteerin esimest korda. See on lihtsalt uskumatu, et sellise postituse all on nii palju negatiivsust. Jah, maitsed on erinevad, aga öelda teisele perele,et teie kuusk on maitsetu või kole? Vot sulle imelist jõuluaega. Nulg on väga ilus ja nii ka teistes kodudes, kus pere on rõõmsalt koos selle ehtinud.

Comments are closed.