#elulineblogi

POSTITUS MEESTELE: kui päkapikkudel on maitset

Minu mees juba teab, mida ma armastan. Meelis on mulle väga mitmeid paare kingi kinkinud ja ta ei ole kunagi puusse pannud. Nii lasin ma tal ka sel korral endale vabalt päkapikku teha.

Mulle kirjutas mõni aeg tagasi 6 Avenüü, et nad tahaks koostööd teha. Kammisin seda lehte nii ja naapidi ja no ei suutnud otsustada, kas mul oleks midagi vaja või ei ja mida üldse – kotti, kingi, kleiti, päikeseprille?

Ma teadsin, et kui ma Meelisele ütlen, et ma sellisest koostööst loobusin, saan malakat (nali!). Ütlesin talle, et tavai – vali, telli mulle jõukukingitus. Kuigi me lubasime kingitusi mitte teha, siis eks näis mis saab, päkapiku tegemine pole veel jõulukingitus. Mina muuseas plaanin oma lubadust ka pidada – Meelisele ma kingitust ei tee :D

6 Avenüü pakub moe-ja ilukaupu nii naistele kui meestele – naistele on väga suur valik kleite (hetkel 600 ringis), kudumeid ja käekotte. Jalanõusid on suures valikus nii meestele kui naistele. Sama suur valik on ka muid aksessuaare (käekotte, päikeseprille, käekellasid..). Samuti on võimalik nende juures ostukorvi lisada lisaks kleitidele ja kingadele ka oma lemmiklõhn.

Kui mul oli päkapikk ära käinud, siis mõtlesin, et tegelikult selline luksusliku maitsega päkapikk võiks ju igal naisel kodus olla. Valisin välja kümme enda lemmiktoodet, et meeste valik lihtsamaks teha. Sest tellimine sealt on imelihtne. Klikkadi klikk ja olemas.

Kõige parem on asja juures veel see, et kohaletoimetamine on ALATI tasuta, olgu selleks 9 eurone sall või 499 eurone kleit.

Aga mis võiks olla ühe hea maitsega päkapiku või jõuluvana kotis?

Dixie must mantel 116,90€ | Fontana lilla mantel 69,90

Piquadro nahast seljakott 269,90€ | Versace jeans üleõlakott 149,90€ | Piero Guidi käekott 149,90€

Guess päikeseprillid 49,90€ | Dixie dressipluus-kleit 84,90€ | Katrus dressipluus Mikiga 19.90€

Versace kingad 99,90€, need mis mina sain. Ausalt, ma ei tea, kas asi ongi päriselt hinnas. Aga ma loen kodulehelt, et need on kunstnahast, aga see nahk on nii pehme, et su jalg nagu sulaks sinna sisse. Ta konts on natuke kõrgem kui ma hea meelega kannaks, aga king on nii mugav jalas. Ma võtsin karbist välja, kiirelt sokk jalast ja jalga.. Nagu Tuhkatriinu oleks oma kinga leidnud, ausalt. Nüüd tuleb pidu oodata, kuhu need jalga panna. Loodetavasti sajab esmaspäeval vihma, mitte lund, siis saab need naistekale jalga panna (me lähme seda Margus Vaher & mehed värki vaatama!).

Ja viimaks… Kui kellelegi on plaanis oma kallima kätt paluda, siis sõrmus on nii mainstream. Ma arvan, et iga naine oleks sellise ettepaneku üle õnnelik, kui sussi sees oleks kaart “kas tuled mulle naiseks” ja lisaks viide, kust ta kleidi leiab (selle võib kappi peita!) Sellisest kleidist ei ütleks ükski naine ära – Mary M kleit 184,90€.

Lisaks on mul hea meel teile teatada, et kõik need tooted, mis ma siin välja tõin, on koodiga “marimell” -20%, nagu ka kõik teised riided, jalanõud ja aksessuaarid, mis teile 6 Avenüü lehelt meeldivad. Kood kehtib aasta lõpuni. Kiirustage :)

PS! Soovitan ka 6 Avenüü Facebooki lehel silma peal hoida, sest parimad pakkumised ja sooduskoodid tulevad esmalt üles just sinna! Praegu on neil näiteks käimas “võida jõuluks tasuta jalanõud” loosimine!

Milline on teie lemmiktoode sealt poest, mille päkapikk võiks sussi sisse mahutada? Jäta link kommentaaridesse, sest päkapikud käivad veel üle kahe nädala :) Suht suur suss peab muidugi olema, heheheh.

 

8 thoughts on “POSTITUS MEESTELE: kui päkapikkudel on maitset

 1. ma tahaks näha naist, kes oleks õnnelik, kui ta saaks kihlasõrmuse asemel mingi lambikleidi..

  1. Versace 19.69 (või ka mõnikord kirjapildis V1969) on tegelikult täiesti eraldiseisev bränd, ta ei kuulu samasse perekonda selle tuntud Versacega (Gianni Versace loodud brändiga, mille alambrändid on versace jeans, versace collection jne.).

   See bränd asutati aastal 2001 Alessandro Versace poolt, kes tegelikult ei ole Gianni Versace sugulane – neid ühendab vaid sarnane nimi.

   Ma ei oska öelda, kas see Versace 19.69 brändi omanik (Alessandro Versace) on lihtsalt kaval et ta tegi sarnase brändi või ta lihtsalt julgelt kasutab oma perekonnanime, aga fakt on see et Versace 19.69 on samuti üpris edukas kaubamärk, nad on saanud sisse suurtesse USA kaubamajadesse ning teevad edukat müüki nii internetis kui füüsiliste esinduspoodidega üle maailma, + edasimüüjatega.

   Need 2 brändi on omavahel ka kohtuteed alustanud – üks süüdistab teist kaubamärgi tuntuse ära kasutamises, teine on esitanud vastuhagi, et ei kahjusta mingilgi moel seda tuntumat Versace brändi.

   Versace 19.69 brändi tooted on kvaliteetsed ning nad kannavad endas itaalia moepärandit – tooted on reeglina mugavad ja kvaliteetsed, ent samas kindlasti „vanemast“ Versacest odavamad.

Comments are closed.