Okkou, mis sooduskood!?

Nagu te teate, siis mul on eraldi sooduskoodide leht – marimelli sooduskoodid – seal on juba päris palju erinevaid koode, mida shoppamiseks kasutada saate ja täna lisasin ma sinna ühe eriti ägeda koodi.

Mõni aeg tagasi kirjutasin ma OrganiCupist ja viljakusmonitorist (lugeda saab siit), nende poodi lisandus uus toode, mis oli nii äge, et ma pidin selle otsejoones endale tellima – päevade püksid, oleks eestikeelne nimetus.

Tegemist siis aluspükstega, mida saab päevade ajal kasutada ilma tampooni, sideme või organicupita. Ma isegi ei osanud ette kujutada, mis asi sealt pakist vastu vaatab. Aga pole mingid paksud imamisosaga püksid, vaid täitsa seksikad alukad, mille sisse on ehitatud imamisriba. Neid saab pesta pesumasinas ja ühesõnaga, minu meelest jumala geniaalne leiutis.

Kuna ma ise kogemata panin oma plaastri valesti ja mul sel korral päevad vahele jäid, siis ootan ma jaanuari päevi nagu väike laps jõule, et ma saaks neid pükse testida. Tundub igaljuhul lahe värk. Samas ma mäletan, et tiinekana mulle ei meeldinud see “väljavoolamise tunne”… Samas sobib see ilmselt ka naistele, kellel voolus on, ei pea pesukaitsmeid kasutama.

Aga nüüd sooduskoodist… Kood kehtib seal poes kahele tootele, nii organicupile kui nendele pükstele. Cuppe on kahes suuruses, pükse suisa kolmes erinevas variandis.

OrganiCup | kood marimell | -10% (kupongi kasutamiseks: lisa toode -> vaata ostukorvi -> mine kassasse ja siis saad sisestada kupongi! (enne kassat ei saa, kuigi nupp “kasuta kupongi” on olemas))

Thinx püksid | kood marimell | -10% (kupongi kasutamiseks: lisa toode -> vaata ostukorvi -> mine kassasse ja siis saad sisestada kupongi! (enne kassat ei saa, kuigi nupp “kasuta kupongi” on olemas))

Vaata kõiki marimelli sooduskoode siit!

9 thoughts on “Okkou, mis sooduskood!?

 1. Heh, see toode mulle sobiks, sest mul on eluaegselt probleeme olnud menstruatsioonivere leketega. :D Aga nüüd vist ei raatsiks enam tellida, sest olen juba menopausi künnisel. Kusjuures, kes teab, võib-olla on edaspidi ka vaja muude “lekete” jaoks. :D
  Aga ma ei saa aru, kaua neid püksikuid ilma vahetamata kanda saab? Kui tihti vaja vahetada, siis tuleb ju mitu sellist paari osta.

  1. Ilmselt jah :) Usun, et kui neile kirjutada ja 5 paari soovida, saab alet ka :) Ja no minu koodiga saab ka 10% alla :) 5 paari pealt üks paar tasuta :)

 2. Ma ei saa aru, mis point neil on? Mahutab 2 tampoonitäit verd. Ok, olen tööl nende pükstega ja siis poole päeva pealt võtan ära, pean neid hoiustama kuskil ja panema ikka tampooni ja tavalised alukad? Miks see hea või mugav peaks olema? Ja pesen pesumasinas koos muu pesuga ja pesuvette imbub 2 tampoonitäit verd?

  1. Pesuvesi teatavasti jookseb masinast välja, mitte ei jää sinna :D Ja kui sul on väiksem voolus, või nt ei tea, millal hakkavad v oled unustaja, siis hea kju need põksid igaks juhuks jalga panna.. ei?

  2. Mõte on see, et kui oled tampooni või menstruaalanuma kasutaja, siis nende puhul võib vahel ette tulla väikseid lekkeid. Need püksid kaitsevad selle vastu.

  3. Ma kasutan selle vastu pesukaitset, mida saab vahetada. Kuna neid alukaid minema ei viskaks nagu kasutatud pesukaitset, siis minu jaoks puudub nende ostmisel mõte.

 3. Kiitus selle anuma sooduskoodi eest! Ma juba tükimat aega olen oodanud, et mõni blogija selle ära teeks.

Comments are closed.