Pekki! Türki vist ei reisi!

Kuigi ma pole mingi eriline elu pärast kartja, siis sinna Türki ikka praegu ei kutsu nende terrorivärkide valguses.

Me pole veel seda reisiplaani maha matnud, olenemata lasteaia harjutamisperioodist.

Ma muidugi eeldan, et Türgi viimase hetke pakkumised lähevad hinnas alla ja kõik muu jälle tõuseb, sest meie ilm on üsna heitlik ja sooja ju tahaks kõik.

Palun soovitage kohti, kuhu lapsega minna. Hea oleks muidugi otselend, aga ühe ümberistumisega pole ka vast hullu. Meelist Bulgaaria eriti ei tõmba, ma võiks vabalt tagasi minna.

Plaanime Meelise ema ka kaasa vedada, mis ta ikka kodus nukrutseb. Kuigi arvestades tema marja-kurgi-kartuli-koduhoovi huvi, saab see raske olema :) inimene harjunud aias müttama ju! Ei tea kas saab aiamaa nädalaks üksi jätta..

Kas Kreeka on lapsega minemiseks ok? Kallis? Meelis kardab, et liiga mägine ehk? No ala kui peab bussiga hotelli sõitma, et hakkab paha või et pole mugav kärutada mööda künkaid.

Kuhu soovitaksite suvelõppu pikendama minna ja mis sobiks perepuhkuseks st pidu ja pillerkaar on ebaoluline! Rand ja hea hotell, soodsad söögid ja mõnus olemine.. Seda tahaks! :)


22 Comments

 1. Itaaliasse peaks saama lennata easyjetiga väga soodsalt ja otse. Minu lemmik koht on ikkagi otselennu mõttes Barcelona. Ryanair lendab Gironasse aga kardan, et piletid praegu kallid vist. Kuigi ma ise praegu kohe ei reisiks vist kuskile, siis odav ja mõnus on kindlasti Odessas.

 2. Ma ei saa aru, kuidas inimestele siiamaani tuleb üllatusena, et Türgi on praegu ebastabiilne riik! Olin seal aasta tagasi, kui Türgi-Süüria piiril olid esimesed plahvatused ja millest rääkis ka Eesti meedias, ja juba siis mõtlesin, et ok viimane aeg käimiseks. Ka välisministeerium ei soovita juba tükk aega Türki reisida…

  Perepuhkuseks soovitan Hispaaniat, hotellide kohta ei oska öelda, aga toidupoed ja restoranid on odavad ja söögid head.

 3. Praegu reisiks Euroopas küll vaid kas Horvaatiasse ja sinna kanti või siis Portugali. Ülejäänud riigid täiesti välistan, eriti kui kuurortlinnades ja suuremates linnades peatuda.

 4. +1 Horvaatia, käisime autotripil ja nii äge oli. mäed on küll aga need on pigem lummavad kui ebameeldivad! hinnad on mõistlikud ja söök on hea!

 5. Mulle meeldib Türgi just bassu-ja hotellipuhkuseks:) Viie tärni hotellid on ikka luksuslikud ja ongi mõnus bassu ääres lebotada ning süüa/juua. Kui aga tahta midagi näha ja ilusaid mägiseid vaateid nautida, siis kindlasti Kreeka:) Samas seal saab ka mingi 3* hotellis maitsvat kreeka salatit ja lihasid nautida, lihtsalt valik on kehvem ja hotell pole nii ilus. Ma olen 3x Kreekas käinud(Kreetal, Rhodosel ja Santorinil) ja läheks kindlasti enne sinna tagasi. Ükskõik, kus hotell asub, ikka on ilus:)

  Samas just aprillis käisin Türgis ja kuurotites küll mingit ohtu polnud. Ankarat ja Istanbuli ei soovitata, aga kuurortites on suht ohutu. Mulle meeldis näiteks Side:)

  1. Selles suhtes on kift kuulata või lugeda, kui keegi lambi-inimene räägib, kuidas kõik oli rahulik ja mingit ohtu polnud. Kui välisministeerium paar aastat tagasi Egiptuse ohutaset tõstis ja ei soovitanud minna, siis kohapealsed giidid rääkisid, kui rahulik seal kuurortites on, mingit ohtu ei ole. Kas te arvate, et välisministeerium SUVALISELT tõstab neid ohutasemeid? Neil on oma andmed, mida mingi lambigiid kuskil Hurghada kuurortis ei hooma ju. Tal on jah kõik rahulik. KUNI selle pauguni. Lugege, mis Egituses selle ajaga kõik juhtunud on, mil KÕIK nii rahulik on olnud.

   Nice’s oli ka enne väga rahulik. Igal pool on enne rünnakut väga rahulik olnud.

   Naeruväärne!

  2. Jep. Ma ei julge kuskile vist minna enam… Pole siin Euroopas ka turvaline kuskil…

 6. Me lähme ülehomme Kreeta saarele nädalaks. Kaks täiskasvanut ja laps, söögid hinnas läks 1060€ . Mereranda 400 m. Kuigi ei tahaks kusagile reisida hetkel, igal pool võib juhtuda.

 7. Türgi läheb vaid kallimaks, sest Venemaa “tegi uksed lahti” ja kogu see “Tagiiiil” ronib oma “5*- vsjo vkljucheno”-ga sinna.
  Kreeka on ju ok lapsega minna..Nad Hakkasid seal suuremat tähelepanu pöörama erinevatele oludele ja tegevustele, mis sobivad lastega peredele. Aga vot hind vast kallim kui Türgi, aga mine sa tea. Tuttavad on mul lastega (ka päris pisikestega) mitu aastat järjest Tenerifel puhanud ja alati rahule jäänud.

 8. Palun väga vabandust, et teemast välja, aga mul hakkab alati õudne, kui täiskasvanud inimesed räägivad “bassupuhkusest”. Nagu päriselt või???? Bassu??

 9. Mina soovitaksin Rhodost :) Väga ilus vanalinn ja üldse imeline saar. Meie käisime eelmine aasta otselennuga, 3* hotell (üsna tagasihoidlik) ja hind oli u 350 nägu.

 10. Horvaatia on imeline! Rannad enamasti küll kivised (ja merisiilikesi palju) aga muidu- imeline! Suve lõpus on seal mõnusad ilmad ka!

Comments are closed.