MEIE KOGEMUS: Roosi Photography

Kuna juulikuus saab tehtud paar fotoshooti erinevate piltnikega, siis teen väikese kokkuvõtte kõikidest, kellega meil kogemus olemas. Ehk on kellelegi tulevikus abiks.

Fotograaf: Maarika Roosi
Koduleht/FB: Roosi Photography (link!)
Kus pildistab: peamiselt Tallinnas, õues või kliendi kodus; kord kuus käib ka Haapsalus; meie käisime Kadriorus Jaapani aias
Hind: 30€ tund, aeg lendas meil nii kiirelt, et kaks tundi kadus nagu naksti ja tegelikult oleks võinud veel kolmandagi tunni pildistada, kui me poleks pidanud ülltussünnipäevale jooksma.
Pilte: 112
Kulunud aeg: pildistamas käisime 14.07 | pildid kätte, kohe töödeldud variandid 15.07.

Tulemus ehk fotograafi enda kolm lemmikpilti meie sessioonist:

fotograafi_valik

Plussid ja miinused: fotogaaf ise meeldis mulle väga, juhendas hästi palju, kuhu poole istuda, astuda, seista, et midagi üleliigset pildile ei jääks. Pakkus erinevaid variante – teeme nii, aga teeks nii ka. Tegi pilte meist, minust, Meelisest – ise ütles, teeme nüüd ainult sinust, või Meelisest ja lapsest jne.

Jäin ka piltidega ülimalt rahule, mõnusad soojad ja armsad perepildid. Ainuke miinus – mu pekid on siin-seal näha, aga iga fotograaf ei julge vast öelda, et tavai, tõmba käsi üles, et volti ei jääks vms. Muidu on pildid ju ilusad.

Rohkem pilte näeb marimelli instagramis ja Facebookis :)

3 thoughts on “MEIE KOGEMUS: Roosi Photography

  1. Nende paari pildi pärast ütleks ka, et tahaks isegi aega kirja panna. Eelmine postitus pildistamise teemal polnud üldse minu maitsele. Need lihtsalt supperilusad, hästi tabatud.

  2. Need pildid on tõesti ilusamad kui eelmised. Kas asi nyyd kohas või fotograafis-mine sa tea ;) aga need tõesti kaunid

Comments are closed.