PILDID: Meelise esimene isadepäevakink!

Kuigi isadepäevast on paar päeva möödas, siis mul on põhjust kirjutamiseks. Kuigi Meelis veel isaks saanud pole, mõtlesin ma teda siiski üllatada ja see kõik sai alguse jaanuaribeebide grupist, kus see teema üles tõusis ja kustkaudu ma ka kingituse leidsin.

Nimelt tekkis meil (jaanuaris emadeks saavatel meeleheitel koduperenaistel) küsimus, kes-kas-kuidas isadepäeva tähistavad? Paljudel juba on laps(ed), mõned alles esimese ootel… Nii mõnigi teatas, et kavatseb meest ühel või teisel moel üllatada. Nii ka mina. Ja kohe kui ma nägin ühest kingitusest pilti, teadsin, et pean saama midagi sarnast :)

Mõeldud-tehtud ehk kingituse tellimiseks suunati mind Facebookis Mairi Korkka Art Design and Photography lehele, kust ma kibekiirelt oma tellimuse esitasin, et see ikka isadepäevaks valmis saaks. Tšekkige seal lehel ringi, seal on väga ägedaid asju – tadrikuid ja seinamaalinguid ja, laske vaid fantaasial lennata ja ma arvan, et kõik teie mõtted suudetakse teoks teha :)

Olin kahe vahel, kas lasta joonistada kruusile lootepilt, kus meie beebi musklit näitab või siis Meelise suur lemmik Ämblikmees, jäi see viimane :) Üle lahe juhiseid jagades sai tass lõppkokkuvõttes väga khuul!

IMG_3037.JPG

Ja Meelisele kingituste tegemisega on mul alati mingi kamm – kui ma neid õigel päeval teen, siis alati feilin. Seegi kord andsin talle tassi kätte varem, sest ainult nii sain ma kindel olla, et midagi nihu ei lähe. Ma olen elus suutnud Meelist vist ainult paar korda õigel päeval üllatada. Teised kingid on kõik vett vedama läinud.

Ja kuigi ma plaanisin alguses kirjutada ka enda isast, siis jätan selle tegemata. Surnutest halba ei räägita. Olen parem vait!

One thought on “PILDID: Meelise esimene isadepäevakink!

Comments are closed.