PILDILINE MEENUTUS: juba aasta eemal

Täna aasta tagasi, lahkusime me Kambaldast, või noh, mina lahkusin, sest Meelis töötas minust eemal, aga mina veetsin oma Austraalia elust kuus kuud seal.

Päris kurb on meenutada. Seal oli tegelikult tore. Missiis, et seal oli väike koht ja draamat jalaga segada ja et tänaseks on see koht suhteliselt välja surnud, kuna kaevandused on kinni ja tööd vähe jne…

Õnneks on mul kontakt sealsete armsate inimestega säilinud ja ma olen kindel, et kui mitte lähiajal, siis kunagi kohtume me kindlasti veel. Nemad on alati teretulnud Eesti ja Phuket on koht, kus saame kindlasti millalgi kokku.

Ma sain sealt endale mõnusa kokakogemuse, noaga õigesti hakkimise kogemuse (mäletan, kuidas Tane ütles, et võtab mu kalli noa ära, kui ma õigesti hakkima ei hakka). Ma sain sealt endale toredad sõbrad, üks neist on lapseootel hetkel nagu mina ja just täna selgus, et ta ootab poega, tema tähtaeg on vaid nädal enne mind.

Ja mu megaarmas kiisu Felix, ma ei ole tema järele ammu juba küsinud, nii on lihtsam.

Ja kõik need inimesed seal – ka see Gav, kes osutus ilgeks petiseks ja kriminaaliks, ta oli ikkagi mu korrusenaaber pea terve selle aja. Ja Jed, kes armastas kartulisalatit ja minu tehtud omletti. Ja Nati lapsed, kes olid nii armsad alati.

Oeh, mingismõttes tahaks tagasi ja mingismõttes on hea kodus olla.

IMG_4917
Kuus kuud oli minu koduks selline pisike tuba, seal oli kõik vajalik olemas ja kuigi mulle pakuti pidevalt suuremat, siis ma sellest väikesest ikkagi ei loobunud. PS. juhin tähelepanu oma haigele kummikommi vajadusele (laual on ikka korvike kummikommidega, ma ei kujuta oma elu ilma nendeta ette!)
IMG_4923
Kokapreili :)
IMG_5043
Minu awwur Felix
IMG_5443
Korrusenaaber Gav, vana paharet, aga hea südamega :)
IMG_5872
Mitte kunagi ei tasunud veerand tundi enne sulgemist küsida omasööki! Mark läks “marru”
IMG_5879
Ma igatsen isegi neid metsikuid nõudehunnikuid, mis kiiretel päevadel tekkisid ja kuna mina elasin samas majas, siis mina sulgesin köögi ehk pesin terve virna puhtaks – 27$ tunnis :)
IMG_5961
firma suvepäev :)
IMG_6051
kuigi mina Felixit enda tuppa kuude viisi ei lasknud, siis ühel Meelise külaskäigul töölt tulles avastasin, et kaks kiisupalli magavad koos minu voodis ja no siis see Felix käis väljas ainult pissil – kogu aeg kraapis ukse taga ja sai nii lähedaseks, et halb hakkas…
IMG_6055
Juulis sadas meil lund :)
Minu/meie lahkumispidu
IMG_6379
Tagasi koju! PS. me läksime Austraaliasse kahe seljakotiga!
Samal teemal