PILTUUDIS: kus mu kõht on?

Nagu ma juba ükskord varem kirjutasin (siin!), siis näen ma välja nagu paks, mitte nagu rase.

Buduaarile saadetud pilt on tehtud tegelikult 14+2 ja juba sain tagasisidet „mis 16nes nädal (nagu loos kirjas), kõht niiii suur“. No annab ju piltidel nii poseerida, et kõht näha jääks, eriti vastu päikeseloojangut.

Punase kleidiga pildi peale ütles üks ajakirja peatoimetaja, et „Albers ju puhta rase“ – no mina ei saa ise kuskilt otsast aru. Fotod: Anete Palmik, Meelis Tomson
Punase kleidiga pildi peale ütles ühe ajakirja peatoimetaja, et „Albers ju puhta rase“ – no mina ei saa ise kuskilt otsast aru. Fotod: Anete Palmik, Meelis Tomson

Lasin täna Meelisel endast paar pilti teha, et teile näidata – 18+2 ja ei mingit erilist kõhtu, pigem nagu ülesöönud Milvi, mitte pea poole raseduse peal Leenu.

18+2

Aga samas, kui muuta riietust ja natukene asendit ja käed tööle panna – saab sellise pildi, nagu hakkaksin kohe sünnitama.

Foto: Meelis Tomson
Foto: Meelis Tomson

Ja lisaks täiesti tavaline Leenu, lihtsalt natuke paks :)

Foto: Meelis Tomson
Foto: Meelis Tomson

11 Comments

 1. See viimasel pildil olev kleit on väga ilus!

  Ja sellel otsevaates pildil, kus tähekestega kleit seljas, on minu arvates kõhtu ( ja just rasedakõhtu ikka) korralikult näha :)

 2. Heh, ma nii esimese kui teise rasedusega tööl käinud, ära peitnud kuni 26. nädalani, no kuidas küll te need kõhud enne 20-t nädalat nii ette saate?
  Ma saan ju aru et iga rase, kes end teistele teatavaks teinud, ootab eriti kõhu viskumist ette, aga nii suurt ikka mitte:)

 3. See postitus tegelikult läheb umbes samasse kategooriasse sellega, kui Tyra Banks sai vihaseks , et mingi ajakiri avaldas temast pildid ujumas ja lugu oli umbes sellest, et kas ta on paksuks läinud?

  Seda video saab siit näha: https://www.youtube.com/watch?v=6mOQh3evqsI

  See viimasel pildil kleit on tõesti väga ilus! :)

  Aga jamh… Minu arust see postitus illustreerib ilusti seda, et kuidas asjad näevad välja ühe ja kuidas teise riietusega. :)

  1. :D hahaa aitäh youtube viite eest, polnud seda näinud. Tyral siiski läheb liigagi korda vist teiste arvamus.

 4. Megailus oled ja pole vahet millise kleidiga või kui rase parasjagu välja paistad, vaid õnnelik. Ja seda on nii hea näha!

 5. Tähtedega kleidiga on eestvaates ilus pisike rasedapunu. Ja ära igatse seda suurt kõhtu kohe – need kellel kiiresti suure kõhu ette viskab on tõenäoliselt nõrk kõhulihas ja võib tekkida diastaas.

 6. I am sure this post has touched all the internet people, its really really nice post on building up new web site. gafdkgbddaad

 7. I just want to tell you that I am just very new to blogging and actually liked this web site. Probably I’m likely to bookmark your website . You amazingly come with good well written articles. With thanks for sharing your web page.

Comments are closed.