#reisiblogid Tai

PLAAN PAIGAS: marimelli tuurile on veel kuus vaba kohta

Ainult 29. jaanuaril on kõikidel lugejatel, kes meiega samal ajal Phuketil viibivad, võimalus meiega koos tuurile tulla. Hind on megasoodne – 62€! Mul on hea meel, et kuus julget on ostnud tuuri, ilma et nad täpselt teaksid, mida see endas sisaldab :) Nüüd aga on plaan paigas ja kuus vaba kohta veel saadaval :)

Mis teeme?

Alustame kell 10.30-11 rahva kogumist bussi ja sõidame…

☼ Kata/Karon vaatepunkti, mis on kuulus oma panoraamvaatega kolmele rannale: Kata-, Kata Noi- ja Karon Beach – kui sa seal pole käinud, pole sa Phuketil käinud, see on must have

☼ Phromthep Cape vaatepunkti, kus on kuulus tuletorn ja kus on hingematvalt ilus päikeseloojang, kui te tahate mingit erilist sündmust tähistada või abieluettepanekut teha, minge sinna!

☼ Big Buddha, mis kõrgub mäe otsas kui tõeline saare ikoon ja näide annetuste jõust.

☼ Rawai kalaturule, mis üllatab oma mitmekesise ja kireva kohaliku mereandide valikuga; seal teeme ka ühise söömaaja, mis on juba hinna sees!

☼ Ahvimäele, koos vahvate ahvipärdikutega ja ilusa vaatega Phuket Townile; võid kaasa võtta pähkleid või banaane, mida neile anda; aga kaamera, kell ja telefon hoia heaga enda lähedal, nad on päris osavad.

Edasi liigume ööturule, kus võtame parimad mojito ämbrid ja 10bahtised kanavardad ja kuuleme natuke lähemalt turust endast ja shoppama – see on parim koht kingituste ostmiseks. Endale üht-teist soetada, sest seal on kõik kordades odavam kui „linnas“.

Umbes kella 19 paiku on ärasõit tagasi hotellidesse ja kes vastu peab, kohtume kell 22 Banglal :)

Kuidas osta?

Muidu maksab Phuketi saaretuur 69€ ja ööturu külastus 49€ ehk siis 118€ per nägu, aga kui valite Phuket.ee tuuripoest saaretuuri-kiirkursuse ja valite kuupäevaks 29.01 Marimelli eri – saate 2in1 – kassas ärge unustage kasutada koodi „marimell“ ja hind muutub imeväel :)

PS! Kood kehtib soodustusena ka kõikidele teistele Phuketi tuuripoe toodetele.

Kohtume juba palmide all!

17 thoughts on “PLAAN PAIGAS: marimelli tuurile on veel kuus vaba kohta

 1. Oskad öelda, miks see ööturu külastus nii kallis on? Mulle vähemasti tundub ebaproportsionaalselt palju saaretuuri hinna kõrval. On sinna turule sissepääs muidu ka tasuline?

  1. Ei saa ka loogikast aru: maksad pea 50 eurot turukülastuse eest, et siis “soodsalt” osta? Milles see soodus väljendub, kui hinnavahe pileti näol nagunii kinni maksad?

  2. No kui minna Patongost tuktukiga, siis maksad edasi-tagasi 32€ umbes, ja pead ise seal seiklema ja olema.. aga maksad 49 ja saad turutuuri ja infi peale kauba :)

 2. Tere,tekis küsimus,kus see ööturg toimub ja kus see ahvimägi asub?

  1. Ööturg aka Weekend Market aka Naka market asub Phuket Townis nädalavahetuseti: http://www.phuket.com/shopping/weekend-market.htm

   Ahvimäe asukohta ma selgitada ei oska. Kui me seda ükskord ise otsisime, seiklesime hea mitu tundi. Praegu vaatasin googlemapsist, leiab koha üles küll. Proovige gpsi järgi minna, ehk leiate :) me omal ajal läksime ilma kaardita :D

 3. Tere, kahjuks ma Teiega tuurile tulla ei saa, sest 29.01 olen veel alles Krabil aga lugesin just vene uudistest, et hetkel on sealkandis tohutud üleujutused, inimohvritega. Huvitav, et meil midagi kuskil sellest ei kirjutata. Loodame, et paari nädalaga vaibub kõik ära.

  1. Üleujutused on Tai lahe äärsetel Lõuna-Tai aladel. Andamani mere rannikul (Khao Lak, Phuket, Krabi, jne) ON PUHKAJA JAOKS KÕIK OK.

 4. Kas mulle ainult tundub või ongi nii, et teiega koos tripil on vähem kohti kus läbi käiakse kokkuvõttes ja algab ta tuur hiljem. Mõtlesin, et teiega koos tuuril mingi eelis ka et vb külastate rohkem kohti või teete midagi erilist, aga täpselt samad kohad (vähem isegi 2-3 kohta) ja trip hakkab 2-3 h hiljem, lõpeb ka muidugi 2 h hiljem aga sinna sisse jääb ööturu külastus ka ju. Ma ei mõista – ajaliselt sama aja jooksul teete teie kaks trippi ehk ööturg + saaretrip ehk põhimõtteliselt teete ju vähem asju. Võiksid ikka midagi seal muuta, muidu tundub asi küll kahtlane ja täielik pettus.

  1. Mis asi sul pettus tundub? Me käimegi vähem kohti läbi saaretuuril – parimad palad. Ja ööturule lähme. Ebareaalne oleks 12 h trippida ju. Ma koostasin selle kava nö selle järgi, kuhu ma ise tahaks minna ja mis minu meelest musthave on Phuketil. Templid ja vanalinn on selline, kuhu saab soovi korral ka ise minna, minu jaoks näiteks igavad kohad.

 5. Kuidas see võimalik, et teie 2 trippi ühes kestavad kokku 8 h, phuket.ee kaudu kestab saaretuur vähemalt 8 tundi juba + 4 h ööturu tripp.

  1. Sest kui sa vaatad, ei käi me kõiki kohti saaretuuril läbi, tegime oma valiku parimatest paladest. Nii saamegi lühemalt :) tegelikult ma arvan, et turul me lähme üle aja, sest keegi ei jõua seal nii kiirelt shopata :)

 6. Oled kursis, et Tais on juba pikemat aega väga halb ja vihmane ilm olnud ning lõppu ei paista veel tulevat? Peaks olema küll dry-season, aga.. Mingi backup-plan?

  1. Üleujutused on Tai lahe äärsetel Lõuna-Tai aladel. Andamani mere rannikul (Khao Lak, Phuket, Krabi, jne) ON PUHKAJA JAOKS KÕIK OK, kirjutas mulle just Jens, kes kohapeal elab.

   Olen seal ka varem olnud samal ajal ja kui sajab korraks, siis 2h pärast on see unustatud teema. Vihma ma ei karda :)

  2. Ja mis backup plaan saaks meil olla, kui reis on 11 päeva pärast ja kõik lennud hotellid ostetud-bronnitud.

 7. Tere

  Kas Teil on kohapealset infot Phi-Phi ja Koh Lanta kohta. Kas seal on üleujutused või mitte? Netist ei suuda kuskilt leida.

  1. Üleujutused on Tai lahe äärsetel Lõuna-Tai aladel. Andamani mere rannikul (Khao Lak, Phuket, Krabi, Phi Phi, jne) on kõik ok :)

Comments are closed.