Rändom lobapostitus

Ma mõtlesin, et ma pole juba mitu päeva bloginud, aga juskui peaks. Mul on tunne, et rahvas ootab. Mõtlesin siis, et kirjutan ühe niisama rändom lobapostituse oma tegemistest ja plaanidest.

Täna on plaanis minna Pirita Kirbubutiiki, kus ma võitsin neljaks nädalaks tasuta boksi. Sortisin terve oma kapi jälle ära – valikuid oli kolm – müüki, Taisse kaasa/ära viskamiseks (ehk siis midagi saab kaasa võtta ja mitte tagasi tuua) või Eesti kandmiseks. Sain terve kohvri täie asju, mis müüki viia. Ühtlasi tuletan meelde, et Veenre kõrvakatel pole ikka veel ostjat :) Mu kõrvadesse ei sobi. Mul liiga väiksed kõrvad. Hind 100€ koos saatmisega.

Tahaks hiljem jõuda ka Sarapuu kirbukasse, mõni kleit kuluks veel Tai kohvrisse ära ja käekotti pole mul endiselt. Noh, sellist pisikest õlakotti, millega peole minna. Mõned on silma jäänud netis, aga tahaks ikka näha ja katsuda ja vaadata, kas sobib. Kuigi üks kott on -65%! mis mulle meeldib ja mul see leht kolm päeva juba uues tabis avatud ja ma nii kahe vahel kas osta või ei :D

Ja õhtul on mul kohtumine ITipoisiga, et panna paika viimased täpsustused blogiauhindade kodulehe osas ja siis polegi enam pikka pidu. Veebruarist peaks saama end juba kirja panna :)

Ühtlasi, kui kellelgi on ideid EBA korralduskoha osas, jätke heaga mõtted kommentaaridesse. Eelmisel aastal tehtud küsitluse järgi on 38% arvamusel, et kohaks peaks jääma mõni restoran/lounge, 31% tahaks, et toimuks teatristiilis ehk akadeemiline auhindade jagamine ja 24% läheks otsejoones klubisse. Soovitage kohti, mul mõned ideed ja läbirääkimised käivad, aga miski pole kindel ja ehk pole ma ise mõne hea koha peale tulnud veel. Inimeste arv umbes 200 ja istekohti peaks jaguma suuremale osale inimestest. Ruumi peaks olema ka lava- fotoseina ja photoboothi jaoks :)

Õhtul lähme sõbrannaga kinno “Pilvede all” filmi vaatama. Tundub üsna põnev. Kuigi ma pole suuremasi sarja jälgija, siis film tundub ikka põnev, kes, mis neljas õde.

Homme on mul mitu kohtumist. Hommikusöögile vana sõbraga. Lõunaks tööle.

Uueks nädalakski juba kalender täis. Esmaspäeval mul juba kirjas kohtumine sõbrannaga, lähme kesklinna Rohujuure kohvikusse sööma. Keegi käinud? Mida ma süüa peaks tellima? Pöffi on? Sõbranna kiitis, et ta lemmikkoht, ma pole enne käinud.

Ja siis kolmapäeval järjekordne sõbrannaga kohtumine, kellega täiesti õudne, nägime viimati enne jõule. Aeg lippab ikka sellise kiirusega, et hullumaja.

Enne Tai reisi tahaks võimalikult palju asju ära teha, et siis tõesti mitte arvutit avada. Ma suure tõenäosusega jätan selle üldse koju, Egiptusesse vedasin kaasa, üks kord avasin. Saan telefonis teha mis vaja. Aga tahakski EBA asjad niimoodi joonde saada, et rahvas saaks juba regama hakata ja vaikselt jälle selle EBA teema käima tõmmata.

Kuidas teil aastaalgus alanud on? Kiirelt nagu mul? Või just aeglaselt ja vaikselt hakkab looma?

 

17 Comments

 1. Võiksid teha uue aasta eesmärkidest/soovidest nö wislistist postituse. Need on alati nii põnevad. Endale panin üle 100 asja kirja, mida ära teha selle aastaga. Seal sees on ka asjad, misa sooviksin osta/saada. Mõned asjad olen juba maha saanud kriipsutada.

 2. Soovitan uurida Lennusadamas ürituse korraldamise varianti, meil oli seal firmapidu kus oli 300+ inimest ja ruumi jagus lahedalt :)

 3. omg nii kiire elu, pean sõbrannadega kokku saama, kuidas ma küll ennast ilusaks jõuan teha

  oeh..

 4. Asukoha osas soovitan nt Space X peokeskust või seal juures olevat Victoria restot.
  Istuda tahetakse siis tasuks kuskil kinos teha kus ka nt lava. Siis oleks akadeemiline istumine aga mitte liiga.

  1. Eile ELu24 küsis kommentaari minult selle kohta. Tahtsid vist jälle mingit sajandi skandaali toota. uurisid ja puurisid, et aga olite ju konfliktis Porgandiga, vastasin, et Elu24 on selle konflikti tekitanud ja selle mulli, et mingi konflikt on. Ju vist polnud uudisväärtust mu kommentaaril. Või on uudis ilmunud, ei tea? Ei loe elu24 :)

 5. Vot ei tea kas 200 mahub ära, aga Kärbes on ülilahe koht, ja hästi maitsvad toidud. Pluss, ülevalt saab ka mingi hulk rahvast mängu jälgida.

  1. Ei ole saanud sellist asja kirjutada, sest need mul siiani kodus riiulis :) soovitati tagastada, ma pole kuskil öelnud, et tagastasin

  1. A, ma mõtlesin objektiivi muidu.
   Ma ei näe siin kommentaaride algust ja kuna objektiivist jutt oli, siis selle tõesti tagastasin.

Comments are closed.