See karveemaldus kivi päriselt ka toimib!

Mõni aeg tagasi nägin Malluka stoorides mingit karvaeemalduskivi, ta kiitis seda ja ma tahtsin ka.. aga 30+€ (ei mäleta enam kes müüs ja palju täpselt maksis), tundus jõhkralt kallis.. Jätsin siis targu ostmata.

Paar päeva hiljem vilkus mul sama toote reklaam juba Facebookis. Hind poole soodsam. Tellisin kohe kaks tükki.

Ja ma pean nentima, et see töötab. Alustuseks proovisin kohe käelt karvu eemaldada ja no toimis. Pool kätt oli endiselt karvane ja pool oli sile nagu beebi pepu.

Õhtul pesus käies tegin veel ühe katse – ühe jala raseerisin tavapäraselt žiletiga ja teise oma uue kiviga. Kuigi kirjas on, et teha tuleb ringjate liigutustega, siis minul oli mugavam alt üles teha nagu žiletiga, paar tiiru kauem läks, aga see jalg oli kaks korda pehmem hiljem kui teine.

Järgmisel hommikul oli kivitatud jalg siledam, žiletitatud jalal oli juba tunda, kuidas karvakesed tulema hakkavad. Teise päeva hommikul oli tunda ka kivitatud jalal, seega ööpäevane win ikkagi. Muuseas, kas teadsite, et seda “siili” põevad naised ülearu palju, mehed ei pane seda tavaliselt tähelegi, see hetk on ilmselt muud mõtted 😁

Igal juhul on seal kirjas, et raseerida saab nii jalgu, käsi, bikiinipiirkonda, kaenlaaluseid, isegi mehe karvast selga (kahjuks ei saa katsetada, pole ei mul ega Meelisel sellist selga!)

Kust seda siis saab?

On selge, et üks asi pole müügil ainult ühes kohas. Seadsin sammud Amazoni ja ennäe, 7,99€ + 4€ saatmine ja olemas.

Mina eelistan tellida Saksa Amazonist, siis tuleb tavaliselt 4-5 päevaga kohale, alati on info juures ka, millal orienteeruv saabumisaeg on ja.. nii palju kui ma sealt tellinud olen, on see paika pidanud. Seal on tegelikult suht suur valik, erinevad kujud, värvid jne -> raseerimiskivid – vali meelepärane ja telli, mina panen oma soovituse juurde küll!