Uus teema: mingi kepphobuste hullus

Kas teie lapsed on ka haaratud mingist kepphobusest, mis maksavad 150€ (tean, on odavamaid ka!) ja teevad nendega võistlusi ja hulluvad selle teemaga?

Hedon jookseb meil siin tüdrukutekarjas ja võimalik, et see on mingi plikade värk, aga ta on sellest megavaimustunud. Ma ei tea muidugi, kaua see kestab, aga ma praegu googeldasin seda hobuste teemat ja.. selgus, et kuskil Tartus on võimalik isegi selleteemaline sünnipäev teha ja võistlus korraldada jne. Kas keegi teab, kas Tallinnas on ka?

Vana hea Leen, aega on maa ja ilm, aga juba mõtleb ja organiseerib. Ehk siis jah, ma mõtlen juba Hedoni sünnipäevale, Hedelini peole, enda sünnale ja isegi marimell15 peole. Rääkimata sellest, et esimesel septembril peaks vist midagi tegema. Mida tavaliselt tehakse? Tean, et käiakse restos söömas perega ja restod tuleb ammuilma ette bronnida, sest kõik on ülerahvastatud, aga ma ei tea, mis kell aktuski on.

Niisiis, rääkige kaasa – mida teha esimesel septembril, kuidas tähistada kaheksa-aastase sünnipäeva (eriti hea kui saaks kaheaastase õega koos peo teha!) – lapsed, keda kutsume on ju samad. Sama teema on järgmine aasta mul endal ees – veebruaris on juubel ja suvel on marimell15 – inimesed sinna on 100% samad. Mõtlen, teeks ühe suure peo kahe suure asemel ja ühe peo asendaks mingi ägeda reisiga.

Ehk siis jah, ma ei suuda olla nii, et midagi ei genereeri, planeeri, organiseeri. Mul on praegu töös lisaks põhitööle, blogile ja hulludelemattidele lisaks veel üks projekt, mida tutvustan teile juba õige pea.. ja peas on veel mitu mõtet, mida selle aasta sees teha. Pluss varsti hakkab Jõuluvana broneerimisralli (juba tuleb päringuid ja tellimusi, aga septembrist läheb korralikult käima see teema!).

 

3 thoughts on “Uus teema: mingi kepphobuste hullus

  1. Mul Tallinnas naabritüdruk ka kepsles maja taga päris tihti, isegi vist mingi trenn on olemas v huviring… See oli muidugi mõned aastad tagasi.
    Võib ju koolialguse puhul lihtsalt kodus teha midagi v pikniku korraldada. Ma ise ostan väikse tordi (lasteaialapsed)

Comments are closed.