Reisisihtkohad 2023

Kui ma eile neid uue aasta eesmärke kirja panin siia blogisse, siis mõtlesin, et reiside osas lasen teil kaasa rääkida.

Suures plaanis tahaks teha neli reisi, ehk kvartalis korra. Samas, kui ma panin kirja: reisida tahame me ka, see ongi meie meelelahutus, millele ma iga kell olen nõus raha kulutama, sest.. miks mitte. Mälestused on paremad kui rahapakk madratsi all. Sihtkohtade mõttes tahaks 2023 aastal käia Mehhikos, Montenegros ja veel ühes sihtkohas, mis mulle eile Instagramis ette jäi, aga ma enne pean selle kohta uurima, kas sinna on üldse lihtne pääseda. Linnatrippidena tahaks ära käia Pariisis ja Veneetsias ja hea õnne korral silkaks korraks ka Berliini (seksmessile tahaks uuesti minna!). Ja lastega – ilmselt ilma Türgi või Sharmita ei saa, sest need on lihtsalt kõige lihtsamad variandid, et minna ja olla. Aga eks seda ole näha.

Siis tuleb kokku nagu tiba rohkem.. vähemalt 7. See tähendab ju juba üle kuu mõnda trippi. See omakorda tähendab, et tuleb plaan paika panna. Ma alguses tahtsin jaanuaris reisile minna, et veidi vaiksem aeg nii meil blogis kui tööl kui igal pool, aga ma olen hinnatundlik. Sain veebruarisse palju parema hinnaga piletid kui oodanud oleks ja noh, ma ei oodanudki – broneerisin enne kui lapsehoidjat otsima hakkasin.

Kui võtta, et me tahaks teha paar reisi üksinda ja paar lastega ja paar linnakat, siis.. peaks vist juba jaanuaris ühe linnaka ära tegema, sest kuudest jääb puudu :D

Tahaks midagi muud peale Egiptuse ja Türgi, mul kuidagi on nii kõrini neist (mis tuletab meelde, et olen teile viimase Sharmi reisi võlgu). Ehk siis mul endal hetkel kirjas:

Dubai vs Mehhiko kahele – kuhu te läheks ja miks?

Suvel lastega – Montenergo või Tuneesia hoopis? Kus te olete käinud, mida soovitate?

Linnadest tahaks minna nii Pariisi, Madriidi kui Veneetsiasse, Milaanosse või kuskile Itaaliasse – mida soovitate?

Sügisel peaks lastega koos ka kuskile minema – mõtlesin, et meie oleme Tenerifel käinud, lapsed mitte, samas see ei tundu väga selline all ink koht, kus hotellis passida, aga meie lastele ei meeldi mere ääres – jah, saame minna Loro parki ja sinna veekeskusesse jne aga.. Ma ei tea, Küpros? See ka ei tundu selline, et passid ainult hotellis koht. Ja siis jäävadki need neetud Türgid ja Egiptused ainult. Korra mõtlesin, et läheks lastega üldse Balile.

Ja kui ma kõiki neid sihtkoht vaatan, siis mul tundub, et ajast tuleb puudu, tööd on ka vaja teha, et igale poole minna saaks.

Ehk siis, help me out, kuhu te läheks ja miks. Kuhu kahekesi kuhu lastega?

5 thoughts on “Reisisihtkohad 2023

  1. Lastega ma Tuneesiasse ei läheks vist. Kuigi ma pole seal käinud, tundub sama kui Egiptus. Montenegro on ok, ikka euroopalik, Tivat on väga ilus sadamalinn. Küpros saab ka niisama vedeleda, miks mitte. Ja Kreeka (ja Küprose) köök on ikka super võrreldes Egiptuse ja Türgiga. Lastega Balile – miks mitte. Kuigi piletid suht kallid kui ainult rannapuhkust tahta. Ringi vaadata ja näha on seal (nt lastele kasvab Ubudi Monkey Forest). Dubai asemel ma valiks Mehhiko, aga olen puhkusel ajal ka ringiseikleja ja elamusteotsija tüüp.

    1. Kreekas oleme käinud mitu korda, ma selle ka välistaks sellel aastal :) Tahaks just midagi, kus pole käinud.

  2. Hei! Ma soovitan teile kahekesti minekus New Yorki , me käisime seal poolteist a tagasi oli kindel siht ja null pettumust- love at first sight :) ei jõua ära oodata kuna uuesti minek. Teile aga soovin imelist uut aastat ja veel imelisemaid reise :)

    1. Meelis kardab, et talle hakkab NY liiga meeldima :D Seepärast me pole seal käinudki. Aga eks näis, mis elu toob! Sulle ka imelist aastat!

  3. Me käisime 2019. aastal Tuneesias Djerbas ja ma sain täiesti kultuurishoki ja ma pole end üheski kohas nii ebaturvaliselt tundnud. Olime all inc 4* hotellis ja enam ei läheks isegi hotelli passima, ometigi olid seal kaks basseini jne.
    Kui hotellist välja saime siis hakati kohe meid igale poole kaasa vedama ja kaupa pähe määrima. Tôesti ei soovita!

Comments are closed.