Reisivlog #2: üks päev VIP’ina maailma parimas veepargis 🌊

Kuna Leenul oli reisi alguses sünnipäev, siis sai ta tenerife24.ee meeskonnalt kingituseks piletid Siam Parki, mis on juba kuus aastat järjest Tripadvisori külastajate poolt valitud maailma nr1 veepargiks. Kuid kas see ka meie meelest seda tiitlit väärt on? Ühtlasi võtame teid kaasa meie fotoshuudile, kui eestlasest fotograaf Kaire Vacker meid pildistas.

Lennupiletid Go Travelist: https://gotravel.ee/

Ekskursioonid Tenerifel: https://www.tenerife24.ee/

Tenerife majutuse leiad Facebookist: https://www.facebook.com/casaINtenerife/

Fotograaf Kaire Vacker: https://kairevacker.com/

Kui soovid muud kohta kus iganes maailmas läbi AirBnb bookida, siis tee seda läbi meie lingi (nii säästad oma esimeselt tripilt 22€): https://goo.gl/WCmpTY

3 thoughts on “Reisivlog #2: üks päev VIP’ina maailma parimas veepargis 🌊

  1. 5 atraktsiooni? Olime seal perega paar päeva peale teid, ja päevast jäi väheks, et kõike läbi teha! Lisaks polnud meil VIPpakett, st me ei raisanud aega söömisele (lastele ei tulnud pähe või meeldegi, et süüa võiks – see olnuks nende (ja ka minu arust) ilmne ajaraiskamine), vaid vees ja torudes olemisele. Mina ise käisin vähemalt tosinas torus, ja mõned jäid proovimatagi. Lisaks kaks korda lainebasseinis – minu lapsed oleks võinud seal olla vist 3 tundi järjest, aga tahtsime ka muud proovida. Oleneb, mida veepargist oodatakse. Kui tahate lihtsalt rannas tšillida, juua ja süüa, siis ei pea ju veeparki minema, seda saab ju ka lihtsalt rannas teha? Minu ja mu pere jaoks on veepargi mõte atraktsioonides, torudes, ja need olid ikka ülilahedad! Paar tükki ka hirmsad, aga tegin kõik läbi! Oleme ka päris korraliku veepargikogemusega ja minu laste jaoks on see nr 1.-2. kohal koos Serenaga. Aga loomulikult tahavadki minu lapsed ja teie paarina elult erinevaid asju, see on täitsa loogiline. Ma lihtsalt tahaks tasakaalustada seda kriitikat, just lastega pere seisukohast.

    1. Suures plaanis on seal 7 atraktsiooni kodulehe järgi (kaks ühesugust kõrvuti toru pole ju kaks eraldi atraktsiooni). Meelis on väga suur torude- ja veekeskuste fänn, aga ei olnud midagi erilist noh :) Oli okei. Ja asi pole üldse mingis söömises-joomises, võin seda ka mitte teha.. Ilma VIPita passidki pool päeva järjekordades ja ajast jääb väheks :D Sorry, aga nii on.

  2. Vaidlen vastu (mitte vaidlemise pärast, ausõna – te tegelt täitsa meeldite mulle, eriti Leenu hääl) – ei ole nii. Me ei seisnud peaaegu üldse sabas. Võib-olla lihtsalt sattus selline päev, mil rahvast oli vähem, aga mingit suur seismist küll ei olnud. Pooltes kohtades polnud ühtegi inimest järjekorras, mõnes populaarsemas kohas tuli ehk 3-4 min oodata. Ja kaks kõrvuti olevat toru ei olnud üks ja seesama atraktsioon mitte kusagil, v.a vist ühes kohas (Kobra). Ikka täiesti erinevad asjad olid (nt Vulkaan ja Draakon suubusid ühte basseini, aga olid täiesti erinevad asjad).
    Samas, usun, et tipphooajal tuleb seal väga kaua sabas seista, sest nägin, kui kaugele järjekorratrepid ulatusid. Vat siis oleks küll jube seista, nõus. Millal see tipphooaeg on?

Comments are closed.