S2E2 – avame kassidele mõeldud advendikalendrit

Tellisin ka sel aastal mõned põnevamad kalendrid, et neid unboxida ja teile välja loosida. Pilte ja kommentaare võite jätta nii Facebooki kui YouTube’i – lihtsalt mingil xn põhjusel on FB kvaliteet alla igasugust arvestust..

Mis leidub siis kassidele mõeldud kalendris?

 

Eelmisel aastal avastasin igasugu põnevad advendikalendrid liiga hilja, aga mõned ma ikka tellisin, et teile unboxida. Sel aastal alustasin varem seda surfamist, aga tuleb tunnistada, et mida päev edasi, seda suuremaks läheb valik.

Tellisin ka sel aastal mõned põnevamad leiud Amazonist ja loosin need teile suures osas välja, st et mõni tellitutest jääb meile ka, aga suurema osa kingime teile ära – selleks pole vaja teha muud kui vaadata unboxing videoid ja kaasa kommenteerida.

Panin teile kokku siia listi neist, mis mulle põnevad tundusid, kõiki ma loomulikult ei tellinud, aga jooksvalt lisan videoid vahele kui mõni kalender jälle saabub ja me neid unboxime. Kõik kalendrid on lingitud (kliki vaid peale).

Kalender kassidele. Aga nüüd leidsin ka koertele.

Mulle endale meeldisid kõik söögiga seotud kalendrid – maitseainekalender, kohvikalender (saadaval ka teekalender), tšilli ja BBQ kalender, pähklikalender, moosikalender, õli- ja äädikakalender – neid kulub alati igasuguste kastmete tegemiseks ja täiega põnev kokandushuvilisele. Ja eraldi ongi mingi köögikalender, kus sees on igasugust erinevat kraami kokkamiseks.

Üks toode, mis ei ole kalender, aga jäi ka seal silma oli erinevate soolade pakk – mis sobiks mu meelest hästi soolaleivakingiks. Ma tellisin ise ka ühe sellise, jumal teab, millal vaja läheb.

Lisaks tundus põnevana ka pudrukalender, aga seda veel ei ole laos. Ja leidsin isegi vegankalendri. Neile sobib ilmselt ka Yummikommide sortimendist midagi.

Ja siis on hulk erinevaid joogikalendreid – ginikalendri tellisin eelmisel aastal ka Meelisele, aga olemas on ka veinikalender, õllekalender, viskikalender, või miks mitte liköörikalender. Olemas on ka Harry Potteri kokteilidekalender.

Mis veel silma jäid?

Lastele see kommi-šokolaadi-temaatika kalendrite rivi on kirju, kellele Barbiet, kellele LOL’i, Käpapatrulli, Pepat jne. Aga äge tundus näiteks see meisterdamiskalender, kus sees on pliiatseid, pastakaid, liimipulk, kleepsud jne. Samas iga päev üks suva pliiats saada, ma ei tea kui õnnelik laps on. Sama nagu need Lego kalendrid, millest ma aru ei saa, kuidas saab üks jupp lapse õnnelikuks teha, aga noh, ju on püsivamaid lapsi ka kui minu omad, kes kannatavad oodata, mis sealt kokku tuleb.

Hedon saab igal juhul sel aastal vannishullamisekalendri – igasugused vahud, seebid, mullid.

Ja no totaalne hitt – tomatiseemnekalender – igale aiandushuvilisele raudselt rusikas silmaauku. Mõnus vanemaid või vanavanemaid ka meeles pidada. Kahjuks mul pole ei aiandushuvi ega kohta kus nendega möllata, muidu täiega oleks tellinud.

 

2 thoughts on “S2E2 – avame kassidele mõeldud advendikalendrit

  1. Oiii kui lahe! Mul kass saab järgmine kuu 15 aastaseks, võiks talle selle juubeliks ju saada ;)

  2. Mind ei oleks see teema muidu absoluutselt puudutanud, aga kuu aega tagasi leidsin mahajäetud kassipojabeebi ja ei suutnud teda kuskile varjupaika ära anda ning jätsin endale. Oleme nüüd kuu aega koos elanud, üritan end kiiresti kasside hingeeluga kurssi viia. Poleks küll kunagi taibanud poest mingit kassikalendrit otsida, aga muidugi tahan seda enda kiisupojale jõuludeks osta ja teda rõõmustada.

Comments are closed.