Mis oli marimelli boxides?

Keegi jättis millalgi kuskile kommentaari, et ma kirjutaksin, ma võiks teha kokkuvõtva postituse, mis oli marimelli boxides. Ma küll ei tea, miks keegi tahab teada millest ta ilma jäi, sest mitte keegi pole tellinud kõiki tehtud boxe, aga no minul kahju ei ole :)

#marimellkokkab

Igas pakis oli mu lemmik „pann“ on Delimano sangadega küpsetusvorm. Seda on panniks üldse imelik nimetada, sest ma teen seal peaaegu kõike, praen muna, teen vokki, keedan puljongit.. panen ahju kui vaja. See on selles suhtes multifunktsionaalne ja hetkel ka nende kodulehel sooduses.

Igas pakis oli mõni köögitarvik Fiskarsilt. Mul endal on suurem osa just Fiskarsi omi ja kuna nad on kvaliteetsed ja kestavad kaua, siis oli see ainuõige otsus neid enda pakki ka panna. Reaalselt ma vahetasin noad välja aasta tagasi kui Fiskars mulle uued noad saatis – aga olin varasemaid nuge (samuti Fiskars) kasutanud julgelt 20 aastat.

Teate seda tunnet kui lõigute sibulat või kala, riivite juustu ja kätele jääb äratuntav lõhn? Mulle nt üldse ei meeldi see piimahais kätel mis juustust jääb. Väääääk! Mu lemmik seep köögis on salveiga Dermosili oma, ma olen seda reaalselt seitse aastat vahelduva eduga kasutanud. Tavaliselt tellin seda täitepakis lihtsalt juurde. See oli samuti selles pakis. PS! koodiga marimell on tarne alati tasuta :)

Ja et tegemist oleks ikkagi üllatuspakiga, siis leiab sealt veel igasugust põnevat kraami kokkamiseks ja kokkamise abistamiseks, mida on pakki sokutanud marimelli head sõbrad Livikost, Valiost ja Remecomist. Ehk siis oli seal nt Ingverijook, retseptimärkmik, erinevat kraami Remekomist – šokolaadikreemi, aprikoosimoosi, pastat, pastakastmeid ja suur Valio Forte juust, et saaks ikka mõnuga maiustada.

#datenightbox

Selles pakis oli kõik, et mööda saata üks vallatu öö, tegelikult päris mitu. Kõik tooted valisin välja kirg.ee lehelt ja kombineerisin kokku – piitsadest ja kõdististest, rakmete ja sekspesuni, kaasas loomulikult ka täringud meelepärase tegevuse veeretamiseks ning absoluutselt, maailma kõige ilusama väljanägemisega stimulaator ja maailma parima maitsega suhkruvatilibesti.

#mullibox ehk siis pakk, millest kõik alguse sai?

Sellest pakist sai kõik alguse, jõudsin selleni suvel, kui ma leidsin endale poest ülilaheda aksessuaari ja olenemata sellest, et ta päris nii ei tööta nagu ta võiks, tuli mul mõte, et ma võiksin ju teha sellise, mis töötab. Nii me naabrinaisega käed lõimegi ja hakkasime googeldama ja otsima, kust saada kõike vajalikku, et vinge toode ise valmis meisterdada. Lõpptulemus erineb muidugi kardinaalselt sellest, mis alguses plaanis oli, aga on kindlalt veel ägedam.

Ja ei, ma ei ole saanud üleöö alkoholimüügiluba, seega sisaldab pakk endas hoopis kõike seda, mida ühe hea mulli nautimiseks vaja läheb. 

Ehk siis sellest pakist leiab jää jaoks cooleri ja “ring for champagne” kella, millega saab kallimale või mehele seltskonnas märku anda, et klaas on tühi ja seda tuleks täita. Ja üks üllatus ka! :) ehk siis see box on sulle, kui sa oled mulliarmastaja, sest pole üldse määrav, kas sa kasutad neid tooteid mõne hea alkoholivaba mulli jaoks või naudid paarisajaeurost Dom Perignoni.

PS! Pakis ei ole mitte midagi sponsor korras, kõik on mu enda välja mõeldud, tellitud, ostetud, komplekteeritud. 

#marimellkokkab2

Ja kuna need kokaboksid läksid reaalselt kahe tunniga nagu soojad saiad ja sain palju tagasisidet, mida sealt oodatakse, siis tegin ühe portsu veel.

Koos retseptidega, tegin teile ise valmis Tom Kha supi segu – ei mingi poe pasta, vaid reaalsetest kuivatatud asjadest, nagu kohalikudki teevad ja mu enda lemmik kookoskoore. Lisaks olid pakis Santa Maria Pad Thai jaoks vajalikud tooted. Lisaks panin pakki oma lemmiku oliivõli ja maitseained Kreeka kohalikust poest Kalamata (ps. sealt saab marimelli koodiga ka allahindlust) ja viimase avastuse enda jaoks Charki vinnutatud liha – see on reaalselt parim liha, mida ma söönud olen ja kui ma selle ühest PR pakist leidsin, siis tellisin kohe 30 pakki, et teie pakkidesse ka panna :)

Ja et kokaboksil oleks ka väärtust teie jaoks, siis leidis sealt Delimano kuumaõhufritüüri, mida ma olen ühtekokku üle kahe aasta kasutanud ja see on mu elu nii lihtsaks teinud, et ma ei kujutaks ettegi, et ma pannil/ahjus mingit liha sada aastat rasvas küpsetama peaksin.

Neist pakkidest kaht viimast on veel e-poes saadaval. Sel aastal mul plaanis rohkem selliseid pakke teha ei ole, välja arvatud mõned üllatuspakid ja loosid, sest jõulud on tulekul :)

Milliseid pakke te tahaksite veel, et ma teeksin? Ma ei ole suurem asi “ilu” blogija, aga samas on mul omad lemmikud, mis ma võiksin kokku koondada küll, samuti on kokaboxide jaoks veel küllaga kraami, mis mu lemmikud on, sest nagu te teate, siis köögis on mul kõige enam kraami. Ja veel soovitati teha boxi lastele, et ala reisile kaasa/autosse kaasa võtta. Aga pange heaga oma soovid kirja, sest mulle meeldib teie soove rändomly täita. 

 

8 thoughts on “Mis oli marimelli boxides?

 1. Mina eile päevotsa reaalselt genereerisin, kas osta üllatusbox või mitte. Tegin täna hommikul uuesti lahti, et äkki tellin siiski ära ja oligi otsas. Aga igaljuhul vahva ettevõtmine ja soovin edu jätkamisel

 2. Mõned odavamad boxid võiksid olla, vb lastele päkapiku kraam või tõesti ilubox mis ei maksaks sada euri. Hea oleks nii mõnele sõbrannale kink teha vms :) ja kuna jõulud tulevad siis vb ka väike box naisele, väike box mehele- meil nt peres loosipakid ja saades oma äia või isa nime olen alati plindris :D seega oleks päris mõnus :)

  1. No sellega on nii, et kui ma ostan asju ise, siis ma ei saa ka päris 2€ eest neid, et paki hind saaks olla 30€. Ma saan jah, allahindlust, aga mitte tasuta ja kui ma lisan sinna pangateenustasud maksete eest, saatmiskulud, pakendamiskulud, siis ma ei teeni suurt midagi nende pakkide pealt. Odavaid pakke saavad teha ilmselt mingid maaletoojad või ma ei tea, need kes ostavad tuhat toodet korraga sisse Aliexpressist ja maksavad toote eest sente :)

 3. Mina olen mõlemad #marimellkokkab boxid tellinud ja pean ausalt ütlema, et leidsin sealt enda jaoks tooted, mida ise ilmselt poleks ostma hakanud. Esiteks see SEEP! See on tõesti hea ja ilmselt jääb kööki seniks kuni keegi midagi paremat suudab tutvustada. Teiseks Good Good šokolaadikreem. Olgugi, et seda on siin kiidetud, siis ise kartsin küll, et ega see poes müüdavale vanale heale nussale vastu ei saa ja kindlasti on sellel mingi häiriv järelmaitse. Aga EII! Peale esimest ampsu läksin tellisin endale seda kohe juurde ka + prooviks ka apelsini oma. Ja kuigi mees kodus väga rahul ei ole, et naine sedasi raha “raiskab”, siis ka tema kiitis neid samu tooteid väga. Ühesõnaga väga rahul esimese pakiga.
  Ja no ega teine pakk ka alla ei jää. Kuigi ilmselt peaks olema kõige rohkem sillas kuumaõhufritüürist, siis minu südame võitis oregano – no see lõhn! Lihtsalt imeline.
  Tegelt oli mõlemas pakis olemas kõik see, mis ikka ära kulub. Ja see õhin, mis sisse tuleb, kui pakki avad on ka päris mõnus. Seega loodan, et järgmine aasta ikka ka mõni kokkamiseks mõeldud pakike tuleb.
  Samuti tellisin #datenightboxi. Seal oli paar asja, mida me isiklikult ei eelista/ei vaja aga kui endal vaja pole, siis saab alati edasi kinkida.
  Aga ühegi paki ostmist isiklikult ei kahetse. Isegi, kui kodus mõni arvab, et ma liiga palju raha raiskan. :D

  Keegi juba pakkus muidugi aga ise pakke avades tabasin mõttelt, et lastele tahaks ka sellist rõõmu pakkuda, et neile mingeid selliseid pakke tellida. Selle planeerimine on muidugi ilmselt keerukam, sest 10 aastasele lapsele ei pruugi enam meeldida need asjad, mis meeldivad 7 aastasele. Aga see oleks kindlasti idee, mis tasuks kaalumist.
  Ilubox pakuks ka huvi. Pigem mingid kreemid, õlid, maskid jne.
  Mõni #mänguõhtubox ?! – mingi hea seltskonnamänguga. Mingite maitseelamustega, mida niisama tavalisest Maxima krõpsuletist ei leia aga ei vajaks hullult ettevalmistusaega. Mõni toode kokteili valmistamiseks ja soovitusi. Vms.
  Ainukesena jäi soetamata mullibox. Kuna neid pidi mitu tulema ja no, isegi kui väga tahaks neid kõiki saada, siis oma laristamiseelarve nimel otsustasin, et neist soetan ma siiski ainult ühe. :)
  Aaa. Ei saa üle ega ümber – toit. Ehk üks Box, kus oleks siis ainult meie oma eestlaste tooted. Tehakse ka meil siin ju palju häid ja veel paremaid asju, seega oleks armas ka oma inimesi sellega veidi tunnustada. :)

 4. Võiksid teha näiteks lastele üllatus pakke kas siis kuuse alla või siia päkapiku sussi sisse alates 2 eluaastast kuni siis 6 nda eluaastani

  1. Nende hind tuleb liiga kallis ma kardan. Mina ise näiteks 69€ eest ei ostaks sellist nodiboxi, mida sussi sisse panna. Ja 25€ eest ma ei suudaks seda teha. Kunagi oleme neid teinud koostöös Poole Hinnaga lastepoega ja siis oli hind mu meelest 35€ – aga kui sellest maha võtta tootekulud, kulunud aeg, pakendid, saatmiskulud, epoega kaasnevad kulud + makseteenustasud, siis jäi sealt alles väga väike summa, mis täna ei ole minu jaoks motiveeriv.

Comments are closed.