SNKT: liiga palju rändom esitusi!

Järjekordne näosaade on läbi saanud ja no olgem ausad, igav on!

Luisa – no Kerliga ei anna Eestis kellelgi end võrrelda. Keegi pole seal kus on Kerli. Aga kahjuks on Kerli puhul kadunud see võlu, või aura või müstika, mis oli varem. Ma mäletan kui kuus aastat tagasi Kerli Eesti tuli, siis mul õnnestus käia ühel pool-erapeol, kus Kerli oli ja see oli nii äge, et ta seal oli ja kõik oli nii eriline. Sel aastal oli ta kolmandat (või neljandat?) korda Eestis ja selles pole enam nagu midagi erilist ja midagi nii müstilist ja vaimustavat. Ja Luisa on ju igavene teine, tehku mis tahab, ta ei saa Kerliks. Olgu abielus, tehku süüa, küpsetagu leiba, kasvatagu Kassisabas last ja olgu niisama ilus :)

Kristel – nii kuradi Miša, ära hakkab tüütama. Ta suu on nii omanäoline, et see ilmselt segabki iga esituse puhul, et Kristel ehk Miša, kellena oleme teda harjunud nähema, lööb nii välja. Jah, ma tean, ma ootasin teda alguses, tundus põnev valik, aga nüüd peab tõdema, et ta võiks Miša juurde jääda ja Soomes küprokit panna.

Lauri – Kõvasti kaunim kui Rihanna, Maie noorem õde! Mulle meeldis, et Nele-Liis ütles ausalt välja, et „ma arvasin, et sinust ei saa kaunist naist, aga… praegu nägid sa oma ea kohta hea välja!“

Marju – issand kui faking halb, juba kuradi esimesest noodist. Okei, laval oli isegi okei. Proovis oli päris jube. Aga no nägu ikka ei tasu vaadata. Kõlab kokkuvõttes nagu Sandral oleks hääl ära läinud. Ja näeb välja nagu Sandra oleks korra kirstus mõelnud, et kurat, tõuseks veel istuli ja teeks ühe loo. Tuvi ehmatas ta ka ära :(

Oota, mis see Maiken kukkus kuskile vä? Marju oskab hääli järgi teha? Vokaalselt hea sooritus? Võrreldes millega? Sealt taha saava kassiga? Okei! Hea küll. Ma jään vait.

Uku – ma hoian juba eos hinge kinni. Minu lemmikut teeb. Kui ära situb, ma solvun! Leidis laulu ka. Oleks võind mingi mõttetuma võtta, mida solkima kukkuda. Muidu Ukul nagu häält on… Loodame parimat! Pimedas nagu päris. Vaadata küll ei suuda. Hääl on super. Aga lavaline pilt – kordades parem oleks olnud selline variant, et ta seisab ja laulab. Kõrval oli liiga palju tegevust, laul kadus nats ära. Aga muidu 5+!

Mart – ta on millegipärast lihtsalt hea, pidevalt.

Liis – ma loodan, talle tehakse väikse Oti hambavahe, see on nii khuul! Ma olen mingi hambavahepede – mulle meeldivad hambavahega inimesed :) jube kõhna väike Ott. Hambavahe on lahe, aga muidu on ta päris kole väike Ott. Liiga kõhna jah, tal peaks põsed punnis olema. Komme täis :D Hm… kokkuvõttes mulle nagu ei meeldinud, aga… Lõbus vahepala.

Jan – polegi nagu paroodia. Nagu päris.

Uuel nädalal võiks oodata siis… Kristeli Adelet, äärmisel juhul ka Liisi Barbara Streisandi – ülejäänud on mingid rändom esitajad. Sel nädalal olid ka suht rändom esitajad. Pole üldse põnev!

6 thoughts on “SNKT: liiga palju rändom esitusi!

 1. Vaatan ka, et saatest-saatesse tulevad nii vähe tuntud või vaat et tänapäeval pea tundmatud esitajad.
  Mul isiklikult on 3 inimest, keda ma üheski saates sallinud pole.
  1. Liis – Eputab liigapalju ja üritab kõikvõimas näida. Tänane Ott oli mööda, mis mööda.
  2. Marju – Absoluutselt iga esitus on totaalne MARJU hääl. No ei oska ta teiste hääli teha. Tänase esituse juures häiris see, kuidas ta Hiroshima hääldas…nagu mingi “hirrrishhhima”
  3. Luisa – Annab ka endast liiga vähe ja tuleb liigapalju Luisat iga esitus välja. Lootis vist täna, et kui tütre mängu toob – siis võidab. Aga õnneks mitte.

  Lemmikuteks on Lauri ja Mart iga saade olnud. (Tänane Mardi esitus välja arvata – need tõmblevad eided häirisid liialt – sähh sulle kogupere saadet)

  Järgmisest saatest ootaks ehk enim isegi Kristeli Adele esitust, sest mul pole ausaltöeldes aimugi kes on need isikud, keda Lauri ja Mart parodeerima peavad. :D

 2. Eee Metallica küll nüüd väga “rändom” pole või mis?! :D
  Ma veidi pettunud selles Kristeli Adeles…kes vaatavad “Nädalalõpp kanal2-ga” need on seda esinemist juba just kui näinud :D mis annab taaskord vihje, et neid artiste, keda jäljendatakse, teavad nad juba ammuammu ja muud kui suveläbi harjutavad neid :) ja selles muidugi polekski midagi kui nad samade asjadega teistes saadetes ei esineks enne :D :(

 3. See mis saates tehakse see on juba tase omaette. Need kes on saates on väga andekad ja mitmekülgsed inimesed. Eks katsuge ise nii erinevaid artiste ligilähedaseltki esitada. Seal on kõig artistid tuntud. Kui Teie ei ole neid kuulnud ei tee see neid sugugi mitte random artistideks. Iga endast lugupidav inimene teab neid artiste ja nende lugusid. Minu arust on see hooaeg väga hästi välja kukkund ja esinejad silmnähtavalt arenevad.

 4. Liis mulle küll meeldis. Ja Lauri oli muidugi väga äge ja teised ka muidugi, kes rohkem, kes vähem. Kui aga nägin, et järgmisel saatel Kristel Adelet teeb, kadus nagu ärevus ära, sest ta ju teebki seda koguaeg ja ta hääl on üpris sarnane originaalile. Ehk nüüd siis lihvib veel oma häält ja saab päris Adele kätte :D

 5. Ütlen ausalt, et kohe üldse ei nõustu Sinu arvamusega! Alati on ju lihtne kõrvalt rääkida, et “ähh nii igav ja keegi midagi ei oska jne”, kuid teinekord proovi panna ise end nende olukorda. Need inimesed on kõik seal vaieldamatult professionaalsed ja teevad head tööd! Ja pealegi, see saade oli eriti kõva ja tasavägine ning üleüldse see hooaeg.

Comments are closed.