Modellisaatest Lasnamäe vorstiletti

Kuigi modellisaate esimese hooaja kõige edukamaks modelliks osutus Adeline, mitte võitja Helina, tuleb temalgi modellitöö kõrvalt elus püsimiseks muid tööotsi vastu võtta. Reede õhtul võis Adelinet näha Lasnamäe Centrumis vorsti ja juustu tükeldamas.

IMG_3038.JPG

Saaremaa degustaatorina Marilin Sikkali rätikkleidis kliente vorstile-juustule meelitanud Adeline osales modellisaate esimeses hoojas, kus napilt finaalist välja jäi ja seda just seetõttu, et kohtunikud ei andnud talle varasema kogemuse eest eriti halastust.

“Adeline on tegelikult selline tüdruk, kellel on natuke modellitöö tausta ju seljataga ja seetõttu võib-olla me olime natuke karmimad,” ütles saate üks kohtunikest Margit Jõgger toona Õhtulehele. “Ei saa võrrelda tüdrukut tänavalt ja tüdrukut, kes on juba natuke modellitööd teinud. Ma ei tea, kas mõjutas Adelinet kaamerate kohalolek või võistlusmomendist tekkinud pinge, aga ma tajusin, et ta on suuteline palju enamaks,” räägib ta.

Ometi oli Adeline just see, kes sammus pärast saadet erinevalt teistest tüdrukutest nii Eesti kui välismaa moelavadel. Samuti osales palju erinevatel kataloogipildistamistel ning ajakirjade moeseeriates. On osalenud isegi Mercedes Benz Fashion Week’il Istanbulis, rääkimata Itaalia moelavadest.

Seda, et Adeline tööd ei karda, räägivad juba aastate tagused lood. Kaks aastat tagasi kirjutas Kroonika, kuidas Pärnust pärit neiu rabab mitmel rindel – rahmeldab müüjana nii Papiniidu risti Statoili bensiinijaamas kui ka Tallinn Dollsi rõivapoes Port Arturi kaubamajas.

Ega ajad pole praegugi muutunud, see, et teda vorsti tükeldamas näeb, ei tähenda, et ta moeshowdel ei osaleks. Viimati oli teda näha Oksana Tanditi showl Tallinn Fashion Weekil ja Kaubamaja osturalli kataloogis.

Kes ei tööta, see ei söö! Tubli tüdruk, pole midagi öelda :)
BDIRVSRH

2 thoughts on “Modellisaatest Lasnamäe vorstiletti

  1. Ennegi näinud professionaalseid modelle Saaremaa degustatsioone tegemas. Ilmselt nende turundusega kokku käiv asi.

  2. Jutt ise ehk mitte, aga pealkiri küll, mõjub iroonilisena. Kas ma sain õigesti aru?
    Minu arvates küll on tubli tüdruk! Las ta siis teeb neid degusteerimisi. Töö on töö. Tubli!

Comments are closed.